Sanat ve EğlenceMüzik

Alexander Vasilenko: biyografi ve eserleri

Bizim bugünkü kahraman, Alexander Vasilenko. Şarkıları Ukrayna izleyici arasında çok popüler, bu yüzden daha ayrıntılı olarak bu konuda konuşmak gerekir. Biz Ukrayna, akademisyen, sesler tutucu bas-bariton halk sanatçısı bahsediyoruz.

arka plân

Alexander Vasilenko - şarkıcı P. I. Chaykovskogo adını Kiev Devlet Konservatuarı'nda okudu. 1982'de bu kurumdan mezun oldu. 1982'den 1992 yılına o Kiev Filarmoni bir solist-vokalist oldu. Ayrıca o Çocuk müzik Tiyatrosu'nda çalıştı. 1992 1994 yılları Ukrayna Devlet Rüzgar Orkestrası Solist oldu. 1994 yılından beri topluluğu "Kyivska Crinoidlerin" ile sahne aldı. 2005 yılından beri "Yıldız Simeiz" denilen çocuk ve gençlere adanmıştır Uluslararası Yarışma-Festivali 'nde jüri başkanı oldu. Bu konser faaliyette bulunmamaktadır. Onun repertuarında - yabancı ve Ukraynalı pop müzik, dünya halklarının kompozisyonlar, geçmişte, vokal müzik şarkıları, klasik bestecilerin eserleri. O pirinç, folk ve senfonik orkestralarla gerçekleştirir. Ayrıca onun konserlerinde pop grupları tarafından katıldı. O sayısız yarışmalar ve festivaller kazanmıştır. 1994 yılında kahramanımızın adı Gulak-Artyomovsk kazandı. 2000 yılında, İtalya diploma ve Grand Prix alınan "Müziğin Dünyası" adlı Uluslararası Festivali katıldı. Dmytro Lutsenko verilir.

Çocuk şarkıları

Alman İbranice, Yidiş, Macar, Azeri, İtalyanca, İngilizce - Alexander Vasilenko 13 dilde şarkı söyler. Bizim kahraman konservatuvar yürüdü, sesi ilginç denilen meraklı. Aynı zamanda o yaşta şarkı söylemeye ekledi. herhangi güdülerini desteklenmesi. o etrafında geliyordu etrafında yankılandı. Özellikle başarılı bir şekilde taklit Robertino Loretti, hem de diğer şarkıcılar.

ebeveyn

kahramanımızın annesi bir telefon operatörü oldu ve babasının basit işçi. Ailenin aynı zamanda başında bazı müzikal yeteneği vardı. O akordeon, balalayka, gitar ve keman çaldığını. ordudan kahramanımızın babası kupa mandolin getirdi. aile bile klarnet oldu. baba oğlunun bu enstrümanı çalmayı öğrendi istedi.

hobiler

ilk yıllarında Alexander Vasilenko havaalanında Zhulyany de çok zaman geçirdi. O uçak kalkış ve otur seyretmeyi severdi. O, "Mısır" konulu sürdü. Gelecekte Genç pilot uçak spor olmayı hayal. O sağlıklı bir yaşam tarzı yol açtı ve güçlü olmasını istedik. Kış aylarında, her gün okuldan sonra, o birkaç saat yapmıyordum.

ilginç gerçekler

kahramanımızın adının kardeşi Yuri oldu. O bilge genç bir adamdı. birinci sınıfta okurken Jura akciğerleri soğuk algınlığı ve öldü. Alexander Vasilenko ordusunda görev yaptı. Ben bir laboratuvar olarak başladı kez. Onun faaliyeti ultrason tekniği ile ilişkilendirilmiştir. O Enstitüsü Hidro çalıştı. akustiği ile ilgilenen var olmuştur, onun sesini çalışmaya başladı. Ancak o zaman hala bu durumda hayatını ilişkilendirmek düşünmüyordu. Her diye seyirci için şarkı söyleyip gitar çalıyordu günün doğum annesi ile başladı. Ertesi gün o profesyonel bir müzisyen olacağına karar verdik. Biraz uygulama, o konservatuara gittik. Bizim kahraman Dinleme Ukrayna Galina Sukhorukov Onurlu Sanatçısı aldı. o bir tenor olduğunda ısrar ediyordu gerçi O da, şarkıcı bariton yakın geleceğin sesi olduğunu bildirdi.

Alexander Vasilenko piyano çalışmaya başladı. Ben Halk Bölümü girmeye karar verdi. Tek başına literatür çalışması aldı ve bu noktaya teorik topraklı edilmiştir. seçmelere azından o sesi ilginç değil söylendi ve gelişemez. Öğretmen korosunda güçlerini test etmek için tavsiye. Kahramanımız böyle bir karar duymak çok zordu, ama o hayallerine pes etmedi. Koro gelecek sanatçı aldatmak gerekir. O Kültürü "Bolşevik" fabrikanın evinde çalışmış vokal stüdyoda kendi gücünü test etmeye karar verdi. Ukrayna Onur Sanatçısı - Sadece kısa bir süre önce Alexander Goloborodko başkanlığındaki. Alexander Vasilenko ilk müridi oldu, çünkü bizim kahraman gelen çok mutlu oldu. Onur Sanatçısı elinden bütün bu bizim kahraman yetiştirmek üstlenmiştir. birkaç seans sonra eğitmen Mıntıka ilginç ses, ama geliştirilmesi gerektiğini söyledi. Bu sözler bizim kahraman için ilham verdi ve daha da büyük bir gayret ile çalışmaya başladı. Bir yıl sonra, yine konservatuara kabul için başvurmuştur. O öğretmen etkilemeyi başardı ve şimdiden sarılır seti rağmen ve onu kabul etti. onun liyakat olmadığını derdi kahramanımız için en yüksek puanı set öğretmenler, fakat serbest hediye biri.

konservatuvar aktör sonra birkaç kez kendisinin de kabul ettiği gibi, entrikalar kendi zevkine göre değildi orada ortaya eserin onun yerini değiştirdi. Şimdi Alexander Vasilenko kim olduğunu söyledi. Fotoğraflar bu malzeme için ekli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.