Sanat ve EğlenceMüzik

Ruslan Sharipov - biyografi ve eserleri

Birçok kişi nedeniyle eşlerine popüler hale geliyor. kimin biyografi halka bir sırdır Ruslan Sharipov, şimdi saç kamu eksikliği ve güçlü bir sesi şok edici olduğunu Nargiz Zakirovoy, solo icracı sayesinde oldu. Bu küçük şarkıcının farkında. O ağdaki Biyografisini koymayan, röportajlar vermez.

"Bayt" grubu

İsveç'te Seksenli ensemble "Europa" olduğunu hatırla, oyun oldukça kaliteli kaya? Birçok BDT ülkelerinde, müzisyenler bu gruptan bir örnek alıp kendi yarattı. Özbekistan, kimin biyografi sayısız görüşmeler Nargiz Zakirovoy sonra ilginç hale gelmiştir Ruslan Sharipov, yılında Taşkent grubu "Byte" solisti oldu. müzik tarzı için bir prototip olarak o İsveçli "Avrupa" kullandı.

O Özbekistan'da yüksek popülerlik elde etti. O zaman, şarkıcı çalınan müzik görünüm olarak saçı uzundu ve tutarlı giydi. Kolektif performansları taraftarların kalabalık toplandı, ama dost Ruslana çok muhafazakar idi. Örneğin, onların saflarında kadınların ortaya çıkması karşı çıktı.

Yalnız kariyer

sevdiği eşi ile performansları arasında bir seçim ve bir vokalist olarak bir kariyer ile karşı karşıya, Sharipov Ruslan resital seçti. O yoğun gezdi ve hayranları tarafından unutulmuş değil, tam tersine, onun dinleyicilerin seyirci sadece doldurulan. "Bayt" grubu ortadan kalktığı iken.

Singer'in sesi onu oldukça başarılı bir kariyer inşa izin ve Özbekistan'da ve onunla bitişik ülkelerde bilinen haline gelmiştir. Biz şarkıların alışılmadık arz ve onun konserlerinde galip özel enerji için seviyorum.

Sıra dışı ses bileşimler kaya bu yöntemlerde kullanılan olduğu gerçeğine kısmen oldu. zaman Ruslan Sharipov (biyografi) sadece bir şarkıcının olarak değil hareket, aynı zamanda bileşimlerin kendiliğinden kaleme. Bazı müzisyenler o tamamen şarkıların yazılı karıştığını söylüyor. De dahil olmak üzere ve bunların düzenlenmiş.

Kişisel yaşam

kişisel yaşam - başka bir alan ünlü Sharipov Ruslan yoktur. Onun üzerinde mi Nargis Zakirova diyerek sadece söyleyebilir. Şarkıcı kendisiyle bir röportaj yorumum ve o bir eş olup olmadığını söyler etmez. Hala bir şarkıcı "Byte" iken, Ruslan genç şarkıcı Nargiz, bir araya geldiği ekipleri performanslarından birini hazırlanması sırasında perde arkasında rahat bir sohbet.

gençlerin hemen bir kıvılcım çaktı arasında tam anlamıyla aynı gün onlar kayıt için bir uygulama sundu. Bir ay ve Navali resmen karı koca bir buçuk içinde.

Ruslan Sharipov (biyografi) - şarkıcı, bir seçim yapmak başardı istikrarlı kariyeri lehine değildir. Sevgiye izlemeye karar verdi. grup, kadrolarında Nargis içine reddetti, o mümkün olduğunca çok zaman onunla konserler vermek ve harcama yapabilmek için kadınla kaldı.

Bunlar, Nargis birlikte kendi vatandaşlarının ve BDT ülkelerine konuşmaya başladı. Şarkıcı zamanda o aşklarını ölümsüz hissettim (o sadece 18 yaşındaydı) hatırlar. O sık sık John Lennon ve Yoko Ono ile tutulmuş olanlara ilişkisini karşılaştırır.

boşanma

Ancak, gençlerin sorunlarının ilişkilerde gibi birçok çiftler gebelik başlangıcı ile ortaya çıktı. Çoğunlukla bu yaşam tarzı performans suçlu oldu. Gebeliğin ikinci yarısında Nargis geziye eşi eşlik edemedi. Sharipov Ruslan A seven dikkat eşi cevapsız ve her gün onu aramaya çalıştım. O mektuplar yazdı ve ilişki mükemmel genç şarkıcı gibiydi. Bir tur döndükten sonra Ruslan tur sırasında, o sürekli Nargis değişti gerçeğini gizlemek olamazdı. Daha sonra sanatçılar gençlik hatalarının durum olayı denir.

Biraz sonra Sabina gün ışığına çıktı. Ruslan yeniden bir ilişki oluşturmaya çalışıyordum olmasına rağmen, Nargis onu affetmedi. En kısa sürede şarkıcı tanıdık hayata dönebildi olarak, o solo projesi ile turneye çıktı. Pratik görmek durdurdu ve yakında boşanmış.

röportajlarda Nargis kızıyla birlikte Amerika'ya onu göç sonrasında Ruslan ona 4 kez olmak üzere toplam aradığını söyledi. Şu anda şarkıcı dede haline gelmiştir. Kızı Nuh doğum Sabina torunu verdi ama babasıyla, o başlangıcını iletişim kurmadı.

Ne şarkıcı şimdi yapar

Doksanlı yılların başlarında bu yana, birkaç tanıdıklarınızı Ruslan Sharipov (biyografi). Birden yirmi yıl sürmüş, ancak yavaş yavaş onun şarkıları hatırlamak ve hatta Özbek televizyon kanallarında dönme koymak başladı. Çok sayıda görüşme ve şarkıcı Nargiz bahseder web'de şarkıcı çalışmalarına olan ilgiyi artırdı.

genellikle en ünlü bestecilerinden biridir ve bugün sahnede gerçekleştirir. Şarkıları taraftarların gönlünde yankı var. Tüm insanlar hiç Ruslan tarafından kompozisyonlar duydum, çok güçlü ve güzel sesli olduğunu söylüyorlar. Yulduz Usmonov - Sık sık bir zaman önce, kulüplerde performanslar davet edilir, yine Özbekistan en ünlü şarkıcılarından biri ile düet kaydetti.

Nerede sözleri Ruslana bulabilirim

Eğer bir şarkıcı olarak ilgilenen varsa Sharipov Ruslan, tüm şarkıların bir listesini müzik dağıtımı için popüler sitelerde bulunabilir. En ilginç onlar Özbekistan kitlesi vardır. Sonuçta, şarkıların çoğu şarkıcının ana dilinde yazılmıştır.

Sadece belirli zorluklarla ilişkili şarkılar için Rus Ruslan arama konuşur olanlar için. Kısa bir süre önce Bashkirada sadece kendi dillerinde şarkı söylemeye tercih kendisiyle aynı adı taşıyan Sharipov genç şarkıcı, belirdi. Birçok site genellikle iki Ruslanlar birbirlerine ürünle karıştırılır. Yani video izlemek veya bu sanatçının bilinen tek bileşimine aramaya ilk deneyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.