Sanat ve EğlenceMüzik

Şarkıcılar 80 Rus listesi ve yaratıcılık bir bakış

Onların şarkıları Rus müziğinin altın fonu girilen Şarkıcıları 80 Rus, bu incelemenin tabi olduğu listesi, Sovyet ve Rus pop müziğinin gelişmesine de önemli katkı yaptı. Birçoğu müzikal stilleri değişikliğe rağmen, hala modern kitlelerle popülerdir. Hem de Batılı sanatçı olarak, bunlar türler ve stilleri çeşitli çalıştılar. işlerini özgünlüğü ve müzikal özellikleri benzersizdir çünkü Şarkıcılar 80 Rus (bu yazıda sunulan fotoğrafların listesi) ilginçtir.

Yuri Antonov

Kendi şarkılarının Bu besteci ve icracı Sovyet döneminin pop müziğinin en ünlü isimlerinden biri haline gelmiştir. Çalışmaları ona bütün SSCB sevgi güvenli penetrasyon ve iyimserlik ile karakterizedir. dostluğundan şiir sevmek: en çeşitli Tema yazar. onun bileşimlerin melodileri ses geniş bir aralığı vardır. Buna ek olarak, onun müzik dansovoy çağrılabilir: Bugün gençler arasında bu kadar popüler olmasının nedeni belki de budur.

Nikolai Rastorguev

Şarkıcılar 80 Rus, listesi özgünlüğünün ilginç grup liderinin "Lube", adına doldurmak için olmalıdır. sanatçılar birbirinden ayırt etmek çok kolaydır, böylece her birinin Yaratıcılık, eşsiz ve unrepeatable olduğunu. Bir kural, vatansever, askeri olarak, konusuna: Bu seride, yaratıcılık Rastorguyeva yerin gurur duymaktadır. Buna ek olarak, onun repertuarı Rusya doğası, hem de sevgi ve dostluk konulu lirik kompozisyonlar bir dizi adanmış şarkı da bulunmaktadır.

Bu anlamda, müzikleri yazarı evrenseldir: onlar her zaman kitlesini bulacaksınız. Basitlik kombinasyonu, müzik ve bileşimin derinliği herhangi bir izleyici için anlaşılabilir ve erişilebilir hale getirir. halk sanatı anımsatan ve herkes bu kadar yakın O'nun şarkıları ve müzik. yazarın ve ekibi popülaritesi kanıtı şarkıları müzik filmleri olmasıdır.

Oleg Gazmanov

sürekli olarak yeni sanatçılar tarafından doldurulan liste olan Rus Şarkıcılar 80, Rus kültür tarihinde üzerinde fark iz bıraktı. Ayrıca Antonova, alışılmışın dışında, iyimser mutlu ve neşeli olduğu gibi şarkılar şarkıları Gazmanov belirtmeliyiz. Şarkıcının çıkarları ve askeri temalar: askeri patlatır yüceltilmesi adanmış yaptığı kompozisyonların bir takım. Onun repertuarında belirgin özelliği Popüler ve esprili şarkılar. Aktör aktif hemen her zaman onların numaraları zor akrobatik egzersizler eşlik konserlerde, o müziği yazıyor, kendi grubu yaptı.

Igor Nikolaev

Besteci ve söz yazarı Sovyet yıllarda kariyerine başladı ve izleyiciler ve dinleyiciler arasında devam popülerlik tadını devam ediyor. Onun bileşimler ses penetrasyon ve şarkı gibi tanınabilir hale harika bir melodi ile ayırt edilir. yazarın lirik temalar. Bu şarkı öncelikle sevgi ve dostluk ile ilgili. Başlangıçta aktör A. Pugacheva için yazılmış, ama sonra çok hızlı bir şekilde kendi şarkıların bir icracı olarak popülerlik kazandı.

Eduard Khil

Oldukça geniş listesi Şarkıcılar 80 Rus, birbirine sadece repertuarından türlerin çeşitliliği farklılık değil, aynı zamanda oldukça özgün vokal becerileri. Gil belki, en büyük popülerlik bir pop şarkıcısı olarak kazanmış, ince bariton sesi vardı ve opera seslendirdi ama. Güçlü, duygulu sesi onu karmaşık kompozisyonları gerçekleştirme izni ve aynı zamanda daha sonra hit olacak büyük sondaj şarkıları ekli. Bu bağlamda, sanatçının çalışmaları da, bir opera şarkıcısı olmak bir pop şarkıcısı olarak gerçekleşti Magomayev performansları ile karşılaştırılabilir. Her iki güzel bariton (ikincisi de tenor olarak seslendirdi) vardı aslında Göstergesel, onlar için en iyi Sovyet besteciler müzik yazmış olması şaşırtıcı değildir.

M. Magomayev

büyük sanatçının adı olmadan hayal etmek imkansızdır aralarında erkeklerin Şarkıcıları 80 Rus liste, sadece repertuarında kitle kitleye değil, aynı zamanda üstün vokal becerileri hatırladı. Bu İşte Muslim Magomayev işiydi. O opera, hem yerli hem de yabancı sanatçılar gelen partiyi alarak klasik repertuar ile başladı. Sesi klasik ve pop numaraları yer aldığı repertuarında çeşitliliği sonuçlandı tonları, zenginliğini şaşırtıyor.

Sovyet ve Rus pop şarkıcısı 80-90 hatırladı. yer gurur Rusça listesi, sürekli olarak yeni isimlerle doldurulan. SSCB'nin dağılmasından sonra artık kariyerine devam birçok yeni sanatçının yaratıcılık için pop müzik arenası oldu. Onların şarkıları ve müzik düzenleme teknikleri, dijital işleme enstrümantasyon büyük önem modern müzik, çok farklıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.