Sanat ve EğlenceFilmler

Aktörler ve rolleri: "Taiga Usta"

Bugün filmi tartışacağız "Tayganın sahibini." Aktörler ve rolleri aşağıda verilecektir. Biz Sovyet, sanat dedektif filmi bahsediyoruz. kendi eseri dayalı Borisom Mozhaevym oluşturulan bir senaryo "Tayganın gücü." Daha sonra, ekranlar "tanık kaybolması" ve "ön inceleme" başlıklı devamı bandı geldi. Bütün bu resimlerde Valery Zolotukhin içeriyordu.

soyut

İlk olarak, filmin "Taiga Master" arsa tartışır. Aktörler ve rolleri aşağıda sunulacaktır. Film gösterdiği tüm akılda tayga köyünde gerçekleşen olağanüstü bir olayın hikayesini anlatır. Biz gece hırsızlıktan bahsediyoruz. suç Nikolai Ipatov itiraf - Riverman. O tutuklandı. Ancak, yaşlı Serezhkin - Genç polis - suçlu durumda çelişkileri musallat. O ipatov masum olduğunu göstermektedir. zan altında çete shabashniks lesosplavschikov yanı sıra kendi takım lideri Ivan Ryaboy olduğunu. bir saldırganın olasılığı kız arkadaşı ile birlikte köyü terk edecek Geceleri, semt onu tutuklama ve bir arama yapmak için karar verir.

Ana aktörler

Başçavuş Serozhkin Vasiliy Fokich kirişleri ve Tuğgeneral Ivan Ryaboy - Filmin kahramanları "Tayganın sahibi." Aktör Valery Zolotukhin Vladimir Vysotsky ekranda bu görüntüleri somutlaştırmak. onlardan ilk hakkında daha konuşalım.

Valeriy Sergeevich Zolotuhin - Rus ve Sovyet aktör ve sinema salonu. O Taganka Tiyatrosu'nun müdürü olarak görev yaptı. O Hızlı Kaynak denilen köyde, Altay bölgesinde doğdu. Matrona Fedoseyevna ve Sergeya Illarionovicha Zolotuhinyh - O köylü bir aileden geliyordu. baba başkanıydı. Valery S. çocukluktan beri bir aktör olmayı hayal. Ben GITIS girdi. Ben müzikal komedi bölümü seçti. Mezun olduğunda, davet edildi tiyatro Mossovet. Orada bir yıl boyunca çalıştı. Sahnenin değişiklikten sonra. O Taganka Tiyatrosu'na katıldı. İşte o "Sezuan'ın İyi İnsanı" üretiminde forma giydi, o su taşıyıcı Wang rolünü oynadı.

"Canlı" nin Alceste "Misanthrope," Faust ve Mephistopheles gelen "Çağımızın Kahramanı" nin Grushnitski, Fedor - Resimler arasında, onları somutlaşan "Kolera Günlerinde Bayramı." şiirsel performanslar, "Vladimir Vysotsky" Dinleyin, " "Yoldaş, Believe" üzerinde çalıştı", "Fallen ve Yaşam". Filmde romanından uyarlanan edildi filmi "Paket" Vladimir Nazarov, yılında girmiştir L. Panteleyev tarafından. Petya Trofimov rolünü - Bu filmde, o büyük bir rol oynamıştır. Aktif filmlerde harekete geçti. En büyük üçlemesi "Tayganın sahibi," sinema "tanık yok olması", "ön inceleme" ve filmde yaratılan imaj "Bumbarash" rolüyle da bilinir.

Birlikte Galinoy Volinoy (insan hakları savunucusu) ile Valery Zolotukhin sadaka fon kamu sanatı düzenledi. aktör örgütün ölüm adını aldıktan sonra. İçeri sanat yönetmeni oldu Altay Gençlik Tiyatrosu. O, "Adil Rusya" bir temsilcisi olarak Devlet Duması'nın bir yardımcılığına seçildi. Göreve gelmeden önce görev Konstantin Beschetnovu teslim.

Michael Kokshenov kirişleri Nikolaya Ipatova oynadı.

diğer kahramanlar

Serezhkin eşi Tanya ve pişirmek Niurka - Filmin mevcut iki unutulmaz kadın karakterler "Tayganın sahibi." Dökme bu rolleri gerçekleştirilen Alla Meshcheryakov ve Lionella Pyreva tamamlanmaktadır. Dmitry Massanov mağaza müdürü Nikolay Noskov oynadı. damat ve Lubnikov Riverman Genia Varlashkin da filmi "Taiga Master" arsa içinde anlamaya. Aktörler Leonid Kmit ve Edward Bredun bu görüntüleri somutlaştırmak. Vladimir Lippart rol Fomkina kirişleri oynadı. Peter ve Paul Savin Shpringfeld filmi "Taiga Master" aktörler köy meclisi ve Stepan başkanı oynadı. Ivan Kosyh dazlak kirişleri imajını somutlaşan. Büyükannesi Noskov - Catherine Mazurova Semyonovna oynadı. Vladimir Rudy Anton kirişleri rol oynamıştır.

ilginç gerçekler

İşte filmi "Taiga Master" hakkında birkaç ilginç detaylar. Aktörler yukarıda sunulmuştur. Gerçek Çekimler gerçekleşti Mana nehrinin Mansky alanda Log bırakmak denilen köyde, Krasnoyarsk bölgesinde. Ona göre, filmin Zolotukhin üzerinde çalışırken, Vysotsky süt aktör görmek için yerli "pazarlık" ve izin verdi. Film gişede yirminci gerçekleşti ve 26,8 milyon izleyiciyi toplandı. Vysotsky netice karakterinin eksikliği konusunda konuşurken şaka yapmayı severdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.