TeknolojininCep telefonları

Kimlik Telefon: nasıl zamanımızda biliyoruz

Bugüne kadar, kimliği nasıl telefon numarasına bilgi, insanların oldukça çok sayıda ilgileniyor. Bu eylemin süreci oldukça basit, ama aynı zamanda ilginç. Kimlik telefon üzerindeki tüm ayrıntıları öğrenmek üzere, düşünün.

tanım

Burada bu kelime çok iyi değil, ama yine de, kişisel zor değil verileri çatlamak. Özellikle bu bilgiler sadece cep telefonu numarası için geçerli olup olmadığını. Bu işlem kolaylıkla BDT söz konusu olduğunda, pek çok ülkede yaygın olan iki popüler sosyal ağlar, sayesinde gerçekleştirilebilir. Bu "Vkontakte" ve "Facebook" yer alır. Bunlar soruya cevap: "Telefon numarası:? Siz farkına nasıl". E-posta Numarasını tanımlamak istediğiniz kişinin ayrıntılarını bilmek de gereklidir.

Nasıl kontrol etmek

Bunlar dünya yayılmış ağ gerçeğine katkıda kadar ilgili telefon numarası, o. Kimlik telefon nasıl bulacağını - bir örneğe göz. Öncelikle size sosyal ağdaki sayfayı geri yüklediğinizde "VKontakte" uygulama kullanıcının telefon numarasının ilk bölümünü görüntüler dikkati çekiyor. Bu kullanıcının telefonunu ilk 7 rakamı bulunmaktadır. Son dört basamak - "Facebook" gelince, o Uygulama ayrıca bir telefon numarası, ama ilk yedi ve sayının ikinci bölümünü gösterir.

Bu durumda ne var? bizi ilgilendiren kişi, iki sosyal ağlara aynı numarayı bağlı olursa, bu yüzden bunun çok kısa bir süre için zorlayarak değil, bulabilirsiniz. Ama biz bir kullanıcının e-posta adresini gerektiğini hatırlamalıyız. Daha sonra, az etkili bir şekilde takip düşünün.

ikinci yol

Bir sonraki yolu bir öncekinden daha fazla karmaşık, telefon numarası aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Bu yöntem aynı sosyal ağı "VKontakte" ve hizmet bağlanmayı kapsar "Google". son 2 rakamını - Bu durumda, biz "VKontakte" yardımıyla ve "Google" kullanarak ilk yedi basamaklı sayıyı bulmak. Bu yöntemin karmaşıklığı Eksik basamak tahmin etmeye ihtiyaç vardır. Ama seçenekler gerekli doğru seçeneği (en kötü) sadece bir saat bulmak için, sadece 100. Ve sonra olabilir.

Bu durum sözde geri hareketle sağlayabilir. Şöyle ki. adı "Kivi" altında terminalleri olarak, sosyal ağ "VKontakte" oy toplamak elde etmek oldukça yaygın bir hizmet seçebilirsiniz. Orada insan veri girişi için bir sütun olacak ve orada bulunmuştur numarası girebilirsiniz. Bu uygulama, size telefon numarasını sahibi olan kişinin adını verecektir.

Aynı zamanda sosyal ağ hiçbiri diğer kullanıcılara kişisel bilgileri ifşa etmeyeceğini belirtmek gerekir. Bu nedenle, bu durumda nasıl olduğunu anlamak ve hiçbir şey tahminim yok içinde, insanlar ilgileniyor.

Nasıl bu suçun kendinizi korumak için?

biz anlamış, ama onların numarası gibi tüm insanlar kesinlikle kimseyi alabilirsiniz değil fazlalaştı - Peki, nasıl telefon numarası biliyorum. Böyle durumlarda karşı tedbirler gereklidir. gerçekten kendi kişisel karakter verilerini takdir edenler, size farklı sosyal ağlarda numaraları veya başkalarının kullanımına kullanmanız önerilir.

Kullanıcılar, insanlara tanıdık bir oda arayan edildiği deneyler harcamak. Sadece iki şekilde yer aldı. Tam bir sayı, ama bir parçası biraz oldu gibi görünüyor. İnternet kullanıcılarının büyük çoğunluğu "VKontakte" ve kullanılan telefon numarasına yetkisiz erişimi engeller "Facebook" farklı telefon numaraları kullanırlar.

Oldukça kolay ve hızlı başkalarının eline geçebileceği, çünkü kendi gizli bilgileri dikkatli olun ve hatta bilmiyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.