Ev ve AileBayram

Aile, Sevgi ve Sadakat Tüm Rusya Günü

Böyle bir harika ve ülkemizde kutlanan ilk kez, Aile, Sevgi ve Sadakat Günü olarak Ruslar tatil tarafından çok seviliyor 8 Temmuz 2008. kuruluşundan girişimi Moore antik kent sakinleri geldi ve Federasyon Konseyi temsilcilerinin oybirliğiyle destek gördü. O zamandan beri, birçok yeni evliler resmen bu festival yaz gününde ilişkilerini kayıt rüya. Biz daha ayrıntılı olarak Aile, Sevgi Tüm Rusya Günü tarihi ve Sadakat hakkında söyleyecektir.
Peter ve Fevronia - 8 Temmuz 780'den fazla yıldır Murom ermişleri prensler Ortodoks saygıdan günüdür. Bu çiftinin hayatı boyunca karşılıklı sevgi, karşılıklı sadakat ve evlilik mutluluk örnek haline gelmiştir. Haziran 25, 1228, (sırasıyla, 8 Temmuz - yeni) Eski Stil - yani, güzel eski Rus Efsaneye göre, onlar mükemmel bir uyum içinde yaşamış ve aynı gün öldü. Vücutları esrarengiz gerçek mucize olarak kabul edildi tabut, buldular, ayrı ayrı gömüldüler.

1547 yılında kilise Aziz Petrus ve Fevronia resmen canonized bulundu. Onların mucizevi emanetler topraklarında tutulur manastırın Murom kentinde. minnettar insanların sayısız değerlendirmeleri göre, onlar kazanmak için dünya çapında inananların çok sayıda yardımcı , aile mutluluğu evlilik sevgi ve sadakat korumak için, hem de uzun zamandır beklenen annelik umutsuz kadınları kazanmak için. Manastırda, şifa şaşırtıcı vakaları girilecektir hangi hatta özel bir kitap var.

Böylece, Sevgi, Aile ve Sadakat Günü 8 Temmuz için planlanmış bir tesadüf değildir. Bu harika bir tatil sembolü bir papatya haline gelmiştir - nazik ve bir çiçek dokunmadan ve önemli bir tatil merkezi - Moore şehri.

Bu gün oldukça yakın kutlanmaktadır olmasına rağmen, zaten Ruslar arasında geniş popülerlik kazanmıştır. merkezi TV kanalları ve kitle evlilik töreni daha sonra yayın sayısız festival etkinlikleriyle 8 Temmuz ana bilgisayardaki ülkenin birçok yerinde tarihinden belirleyin. 2008 yılında şirket Peter ve Fevronia için anıtlar Rus kentinde kurmaktadır düzenlendi. Geleneksel olarak Temmuz ayında bu gün o madalya teslim etmeye karar çiftler 50 yıl veya daha fazla birlikte yaşadık.

Aile Günü hız kazanması ve birçok aileler arasında aktif yanıt almak için devam edecekse, o yakında resmi tatil takvimi ilan edilecek olması mümkündür. Bu durumda, Ruslar favori ev daire içinde bir gün geçirmek için harika bir fırsat olacaktır.

Muhtemelen yaklaşan tatil beklentisiyle, pek çok çift ailesini kutlamak için nasıl meşru bir soru verilir? Toplantının senaryo aile dostu toplantılar için tasarlanmış ve eşleştirilmiş yarışmalar bir yelpazede yer alıyor olabilir, amacı tatları ve ikinci yarının tercihleri hakkında bilgi gösteri olacak. Romantik bir akşam yemeği mum ışığında da tatil iyi bir fikir olabilir. Tabii ki, Aile Günü için en iyi hediye sevilen bir kişinin hakiki bakım ve sevgi olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.