Spor ve SağlıkAtletizm

Aicuña - jimnastik, şifalı

Omurga - Hayatımızın temeli. Vücudun sağlığını dayandığı ayağıdır. Simetrik omurga - daha esnek ve daha hareketli olduğunu daha iyi işleyen iç organlar - dış dünya işleri daha iyi algılanması özellikle organlar. Bu yüzden kas-iskelet sistemi sağlıktır - insan vücudunun normal işleyişi bir kalesi.

Aicuña: bu nedir?

Aicuña - esneklik ve sağlığa onu dönebilirsiniz omurga için jimnastik. spor salonu çok isim derin bir anlamı vardır, çünkü kelimesi kelimesine tercüme etmek zordur. Yaklaşık olarak ifade edilebilir "vücudunuzun dinlemek ve onu taşımak."

Kazakistan'dan Abay Emshi şifacı, tekrar hayata egzersizleri bu seti geliştirmiştir. O ciddiye Afganistan'daki savaşta katıldıktan sonra yaralandı. Abay normal hayata getirebilir bir sistem arıyordum. Ben yavaş yavaş Bilgi bütünsel sağlık felsefesi oluşturan insanların kiropraktörler sisteminin iyileşmesi inceledi. Aicuña - jimnastik, 1000'den fazla egzersizleri içerir!

jimnastik etkinliği Aicuña Abay Önce kendimi kanıtlamak. yine tam bir hayat yaşamak isteyen insanların binlerce yardımcı sonra. 1998 yılında Rusya'nın en iyi şifacıların biri olarak tanındı. Birçok şehirde omurga iyileşmesi için bu yaklaşımı pratik sağlık merkezleri açılmaya başladı.

Aicuña: sağlık yararları

Cimnastik bir bütün olarak vücut etkiler. Her vücut belirli vertebra ile ilişkili olduğu için bu gerçekleşir. Örneğin, ilk bağlanan insan kulağının, böylece görme ve - ikinci. Yani özellikle her omurun sağlığına kavuşmasını, ve bir bütün olarak omurganın simetri, insan sağlığını geliştirmek mümkündür. Aicuña - büyük ölçüde kan dolaşımını, iç organlara kan akışını artırabilir egzersizleri, kas çerçeveyi güçlendirmek. Artı, bağışıklık sistemi tam güçle vücudu korumak için başlar.

Bu etki nazikçe kasları germe ile elde edilir. Egzersizler sırasında tam zihinsel konsantrasyon uygulanan. iş günlük hayatta yaygın olarak kullanılan olmasalar bile derin kasları dahil. Dondurulmuş kronik gergin kaslar, sıkışmış serbest sinir uçlarını rahatla.

Aicuña göstermek için mi?

Eğer isterseniz sağlıklı olmak, o zaman Aicuña gerekir. Jimnastik, zaten ciddi sorunları olanlar ve en iyi tedavi olduğunu inananlar için hem sağlık, uygun restorasyonu hedefleyen egzersizleri - önlenmesidir.

İlk egzersiz ağır engelli kişilere bile gerçekleştirebilir. Bir kişinin egzersizleri gibi hissediyor ikinci dersten sonra daha karmaşık geçmek için özgür ve hazır. herkesin erişebileceği omurga Aicuña jimnastikte. vücudunu kontrol etmek Her gün daha kolay ve daha kolay hale gelir.

Kontrendikasyonlar gerçekleştirmek için

Her ne kadar gibi sistem geri yükleme sağlık Aicuña - evrensel değildir ve sadece yardımcı olmadı değil meşgul, ama zarar olan insanlar var. Bu spor salonu pratik başlamak için bir uzman ile ve eğitmen gözetiminde danıştıktan sonra, gereklidir. jimnastik, hiçbir kontrendikasyonu var - Ders Aicuña söylüyorlar. Ancak, sağduyu ve tıp luminaries egzersiz yürütülen gerektiğini düşündürmektedir:

  • Özellikle omurga alanında Malign tümörler.
  • Kronik hastalıkların alevlenme.
  • Akut bulaşıcı hastalıklar sırasında.
  • Şiddetli ruhsal bozukluklar.

Jimnastik Aicuña: egzersiz

Dikkatli ve bilinçli yaklaşım - ana ilkesi Aicuña. aşamalı karmaşık egzersizleri Jimnastik, 10 dakika boyunca gerçekleştirilir ve belki bir saat olabilir. Tüm eğitim ve sağlık senin düzeyine bağlıdır.

  1. Egzersiz 1. bir sandalyeye oturun. ayak omuz doğrultusunda birbirine paraleldir. Yavaşça geri düzeltmek. Zirve, 3-4 dakika boyunca bu pozisyonda kalın. günlük tatbikata zaman artırılması günü.
  2. Alıştırma 2: yavaşça ve nazikçe bel bölümü kemer, düz Sırtınızı tutun.
  3. Egzersiz 3: sırt düzdür. önceden mümkün olduğunca göğüs bükmek için deneyin. Bu poz tutun. Bu omurga yanma hissine hissedebilirsiniz.
  4. Bu egzersiz sayesinde Egzersiz 4., sadece arka kas çerçevesini güçlendirmek değil, ama aynı zamanda bağışıklık sistemini geliştirmeye yardımcı olacak, vücut toksinlerden kurtulmak yardımcı olur. önceki uygulamada olduğu gibi pozisyonu. Geri düz, göğüs ileri çekme, midede maksimum beraberlik. 3-4 dakika bu pozisyonda tutun.
  5. Egzersiz 5. önceki pozisyonda tutmak için devam edin. Şimdi, birbirlerine bıçakları taşımak için mümkün olduğunca deneyin. Bu egzersiz sayesinde, kan dolaşımını artırmak ve cilt tonunu geliştirmek mümkün olacak.
  6. Egzersiz 6. Şimdi, mide rahat, sadece bu sefer karıştırma bıçakları tekrarlayın.

Doktorlar akut ve varken sağlıkları girişme değil tavsiye kronik hastalıklar, hatta sağlığın döneminde. Jimnastik Aicuña - yapıyor egzersizler bir dizi, sen yıllarca sağlık kazanacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.