Sanat ve EğlenceFilmler

Ağustos Julia Arturovna: aktris filmografi ve biyografi

Julia Ağustos - Rus film ve sahne aktris ve yönetmen tanınmış. En İmparatoriçe Elizabeth I "Catherine" tarihsel serisi, hem de filmi "Sessiz Ruhlar" in Tatiana'nın rolünde rolüyle getirilen da bilinir. Bugüne kadar, aktris elliden fazla film ve dizilerde rol aldı. Bu makalede, bir biyografi, kişisel yaşam ve aktris Filmografisinden gözden geçirilmektedir.

aktristin Biyografi: ilk yılları

Yuliya Arturovna Ağustos Leningrad Haziran 8, 1970 doğumlu, ama yakında aile Estonya taşındı. Babası Estonya milliyet, bu nedenle onların ilk yılları Julia Narva'nın kentinde düzenledi. AUG çok isim Batılı kökleri vardır ve totem sembolleri ile ilgilidir ve Estonya dili "pike" anlamına gelen çevrilmiştir.

Julia liseden mezun sonra Ağustos ailesi annenin evinde Leningrad'a dönmeye karar verdi. kız başka profesyonel bir şekilde bir seçim oldu ve o aktörün sanatı ile hayatlarını bağlamak için karar vermeden önce liseden mezun olduktan sonra Tiyatrosu, Müzik ve Sinema Leningrad Devlet Enstitüsü, A., S. Andreeva liderliğindeki bir grup girdi.

Erken kariyer

Filmde oyuncu ilk görünüşü üniversite yıllarında meydana gelen Julia filmi "büyücü Tecavüz" rol aldı. 1993 yılında mezun olduktan sonra, Ağustos görünmeye devam etti. En rolüyle sırasında tanınmış - Prenses Maria filmde "White Horse".

tiyatroda Çalışma

Ayrıca, Julia filme ek olarak 1993 yılından o sekiz ana roller oynadığı 2004, yaklaşık on yıl çalışmış Genç Seyirciler Tiyatrosu, at tiyatro oyunlarında oynamaya başladı. En önemli rolü: Lady Macbeth romanından William Shakespeare'in "Macbeth" ve A. S. Pushkina tarafından Eponymous şiirinde Rusalka rolüdür. Biraz filminde rol aldı 2000 aktris başında yüzden bu dönemde tiyatroda çalışan çok zaman aldı. "Kırık Lambalar Sokak" in kahraman Marina, Elena Bezrukova TV dizisi "SWAT" vb: Oyun genellikle küçük bir rol olduğu O zaman, o televizyonun filme katılan gösterir Buna ek olarak, oyuncu çok bilinçli olduğu rolleri seçimine atıfta o, özel bir felsefe ile, filmde genelde anlaşılmaz sadece seyirci ortaya çıktı.

Julia Ağustos - yönetmen ve senaryo yazarı

2004 Yuliya Arturovna Ağustos ayında, fotoğraflar ve biyografiler, dikkatinizi yazı sunulmaktadır Enstitüsü müdürü okuyan devam etmek için Moskova'ya St. Petersburg taşındı. Kendisini sürecini yönetmek istediğini gerçeğini - aktris, tiyatroda oynamıyorum ana nedeni göre. Ağustos L. Raihelgauz gözetiminde grubunun departmanı yönlendirilmesi üzerine GITIS girdi. 2007 yılında en yüksek dereceyle mezun, ama bu genç sanatçı durmadı. O Dobrovolskogo A. M. öncülüğünde grubunda senarist ve Film Yönetmenleri Graduate School kaydolarak üçüncü derece almak için karar

Öğrencilerinden sırasında Julia ilk yönetmenlik çalışması son derece filmin eleştirmenler not edildi. Böyle "Yeni Drama" olarak birçok festivalde yönlendirildi. Julia Ağustos yönetmen yapılan ilk resmi, filmde komedi "Kiraz Jam" birçok ünlü Rus sanatçı katıldı oldu.

Ayrıca, Yuliya Arturovna Ağustos, kocası ve çocukları hep fanlar aktif tiyatroda yönetmen olarak çalışma yapan ve birçok farklı üretimleri sahnelenen gözünün olmuştur: Dzerzhinsky'den, "Maps adını Dram Tiyatrosu'nda yer aldı çalma "Sevdiğin, sevmediğini etme," dans grubu Dostoyevski adını Devlet Dram tiyatroda üç kedi".

oyun yönlendiren İçin "Frontovichka" Ağustos, bu "En İyi Yönetmen" nin en önemli sayıda ödül aldı. Genel olarak, aktörün faaliyetleri aktris nispeten uzun süreli kesinti bakılırsa, o tahrik edilmesi yerine, çekim sürecini kurşun ve en çok beğenilen.

Ağustos Julia Arturovna: kişisel yaşam, koca, çocuklar

Julia Ağustos iki kez evlendi. ilk kocası, iş adamı Stephan Julia aile hayatı işe yaramadı, yakında boşanmış çift, ancak bu evlilikle, bir kızı Pauline bıraktı.

İkinci kocasının adı Andrey Skulov, o bir programcı eğitim, ama iş yapan. çift bir kalp krizinden öldü 2015 yılı sonunda maalesef yaklaşık on beş yıldır birlikte yaşadığı, ancak. Hastalığın ana nedeni ailesinde ciddi mali sorunlar vardı. Ölümünden sonra, aktris sadece 2017 yılında söndürüldü borç milyonlarca dolar bırakıldı.

aktris Kızının adı Pauline, o annesi gibi o aktörün sanatı ile hayatlarını bağlamak karar verdi ve Moskova Sanat Tiyatrosu'nun ilk geldi, ama sonra GITIS transfer olduğunu. Anne ve kız bir oldukça iyi bilinen filmde birlikte geri çekmek zorunda kaldıklarını. Şu anda, Pauline büyükannesi ile birlikte yaşıyor.

Ağustos Julia Arturovna: filmler

Bir film aktris AUG ilk rolü geri doksanlı var, ancak genellikle önemsizdir. Buna ek olarak, Julia tiyatro ve yönetmenlik büyük önem vermiştir.

Ağustos ün kazandıran ilk resim, yönetmen Fedorchenko tarafından 2010 yılında filme filmi "Yulaf ezmesi", dramatik bir makara haline geldi. Julia Tatiana adlı karısının bitki yönetmeni rol oynamıştır. O öldü ve diğer yolcular ile kocası eski törenin cesedin yakılmasına olacak. yolu karakterleri boyunca filmde Tatiana hikayesi ve kocasının hayatı ile seyirci tanıtıldı.

Bu resim de filmin eleştirmenler tarafından alınan ve çok sayıda ödül kazandı. Buna ek olarak, o aynı zamanda ödüllerin bir dizi verilmiştir ve jüri Quentin Tarantino başkanı övücü sözler kazandı Venedik Film Festivali'nin yarışma programına katıldı.

2011 yılında o başka Julia AUG ile filmin makarası yayınlandı - "Çayır Mari Gök Wives" Film bir karaktere ayrılmıştır, her biri yirmi üç öykü oluşur. Karakter adı Julia Ağustos Orapti.

2013 yılında, aktris erotik filmi "Mahrem bir yer" vurulması katıldı. arsa onunla baş etmek farklı şekillerde cinsel memnuniyetsizliği muzdarip birçok insan ilişkisine dayanır. Bu filmde Yuliya Arturovna Ağustos onların mahrem sorunlarını çözmek için kahramanlara başvuruda bulunulan bir terapist Lyudmila Petrovna rolünü oynadı. Genelde, film, izleyicilerden karışık bir yanıt aldı, ama prestijli ödül sayısına göre kutlandı. Ayrıca 2013 yılında Ağustos o Elena Kulyasova adlı kadını oynadığı savaş draması somkah A. Veledinsky "Ladoga" katıldı.

dizi filme

Filmde filme ek olarak, oyuncu dizi çalışmada aktif yer aldı. O, "ben değil, eğer" o Elena adında ana karakterin kız arkadaşı rolüne ait televizyon dizisinde Rus TV dizisi "Kemikler" baş hekimin rol oynamıştır.

Ama seri rolü nedeniyle en ünlü anda - "Catherine" I. Elizabeth, TV dizisi Rusya İmparatoriçesi karakteri Bu televizyon dizisi oyuncu olarak kendisini sterildir olarak görev yaptığı daha sonraki yıllarda, tahta bir alıcı seçer Rusya İmparatoriçe, oynar ve en yakın mirasçı ülkeyi yönetmeye edememektedir. Onun tercihi daha sonra Büyük Catherine olacak Prusya prenses Sophia Frederic düştü.

Bu serideki Oyun aktrisler yüksek izleyici ve eleştirmenlerin tarafından takdir edilmiştir. Hiç kimse gösterisi ve aktris birçok prestijli ödül aldı şaşırdım. Şu anda, aktris, gösteri "Yöntem" nin çekimleri katıldı "Apprentice" ve "Ghoullar" filminde ana karakterin annesi rol Ingi Yuzhinoy seslendirdi. Bütün bir oyuncu tüm 50 film ve televizyon dizisinde vurulması katıldı.

sinema ve tiyatro alanında Kadın Oyuncu ödülleri

onun sanatsal kariyerinde Yuliya Arturovna Ağustos, makalede görebilirsiniz fotoğraf sırasında, bir sinema ve tiyatro oyuncusu olarak ve yönetmen olarak sayısız prestijli ödül almıştır. İlk büyük ödül filmindeki rolüyle Baltık Film Festivali'nde aday "En İyi Kadın Oyuncu" in zaferdi "Öğretmen." Ayrıca "mahrem alan" aktris rolüyle festivali "Kinotavr" En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. İki bin on üçüncü yıl Julia yardımcı kadın oyuncu Film Ödülü "Beyaz Fil" aldı gerçeğiyle dikkat çekicidir.

2014 yılında, aktris "Nika" ödülü için adaylar arasında yer aldı. İki bin ve on beşinci yıl kadın oyuncu çeşitli ödüller için çok başarılı oldu. Mart ayında, o teatral bir ortamda yönlendirilmesi için verildi prestijli film festivali "tiyatro Bahar" nin "Kristal maskesi" verildi. TV dizisi "Catherine" in I. Elizabeth rolüyle Yaz aktris Taffy ödülünü kazandı. festival "Avrupa'ya Pencere" de 2016 başında aktris Julia Ağustos deneysel film rolüyle ödül aldı "rüzgarı dokunmak." 2017 yılında film festivalinde aynı rol için, aktris bir ilk filmi En İyi Kadın Oyuncu Alexander Abdulov adını ödülünü aldı. Ayrıca bu yıl, oyuncu için adaylar arasında yer aldı ödül "Altın Kartal".

sonuç

Yuliya Arturovna Ağustos, filmografisi, biyografi ve makalesinde kabul edilmiştir kişisel yaşam, zamanının en yetenekli oyuncularından biri. O, onun sayısız ödül aldığı için yaklaşık elli resimlerinde, vurulması yer aldı. En ünlü aktris filmi "Yulaf ezmesi", "mahrem alan" ve TV dizisinde filme getirilen "Catherine." Julia da başka bir faaliyet ve yönlendirilmesinde devreye girer. En iyi resim müdürü olarak işini bilinen - "Jam kiraz"

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.