Ev ve AileAksesuarlar

Ascot-kravat ve özellikleri

Zamanında az kravat-Ascot popüler aşk sahip olduğunu söyleyemeyiz. Onun sık sık hatta kutlamaları karşılayabilir, ama bu nadir daha da cazip gerçek bilenler gözünde bu ortağı yapar. Bizim makale ascot tarihi hakkında söyler, nasıl kravat size ve ne giymek. Belki de bu aristokratik gösterişli aksesuarlar gardırobunda uyacak?

kravat-Ascot nedir?

Bazı çağrı Böyle dekorasyon cravat. özünde bir mendil değildir, çünkü yapmak daha iyi değil. "Ascot" - Ayrıca, kravat kendi adı vardır. O birkaç çeşidi vardır, ancak bunlar yapıda benzer. Ne olduğunu Görselleştirin, önümüzdeki resme yardımcı olacaktır.

Bu arada, fotoğraf biz dikiş-Ascot kendi elleri temel dikiş becerisi olan herkes gücünü kravat olduğunu görebilirsiniz. Bunu yapmak için, iki şerit, yaklaşık 15 cm ve en az 70 cm uzunluğunda bir şık kumaş genişliği sostrochit. kolaylık sağlamak için, birkaç kat bırakabilir ortasında (yer bağlamak için boynun arkasında yer alır).

Kökeni aksesuarı

Bu kravat prototipi gömleğinin altına boynuna bağlı bir gerçekten dar şal veya atkı olduğunu. Ascot Avrupa'da yayıldı 17. yüzyılda ve yüz yıl içinde ortaya çıktı. hayrandı Bu aksesuar bu kez biliyorum. O zamandan beri, onun rafine özelliklerin hiçbiri kaybetti ve bugün sağlamlık ve soyluluk herhangi bir görüntü özelliklerini vermek yapabiliyor.

buluşmanızı 60-70 geçen yüzyılda bohem, bu aksesuar çok popüler. şık bir görüntüye eklemek için bir çaba, sıklıkla Ascot ve çağdaş stilistler kullandı.

Uygun montaj,

her zamanki kravat ile başa çıkmak için nasıl biliyorsanız, kesinlikle boyun eğdirmek ve Ascot kravat olacaktır. Güzel bir düğüm istemi sonraki fotoğrafı kravat nasıl.

Bu durumda karmaşık bir şey yok. Sen uçları göğsünde sarkan, boynundan kravatı atmak gerekir. Bunlardan biri birbirleri etrafında sarın ve gelecekteki takımının altından geçmesi, altına düştü. Bu öne getirmek ve yavaşça yayılmaya devam etmektedir. Düğüm, onu kıvrımları gizli nasıl pim Ascot uçları göze çarpmayan fırfır çıkmasından endişe ediyorsa.

Bu kravat genellikle gömlek altına giyilir, üst bir veya iki düğme laubali ve giyim kıvrımları uçlarını sıkışmış.

yapmanız mümkün değildi olacak bir güzel yemyeşil siteyi oluşturan çıkmasından endişe ediyorsa, bir ucunda bir döngü ile Ascot olsun. Onun kravat daha kolaydır. Sadece döngü serbest ucunu geçirin ve ileriye atmak gerekir. Gerektiğinde, düşecek kendisini bağla.

Ascot iş gardırop

Katı ofiste bir bağ takmak mükemmel kabul edilebilir. tarzı üretilen duygusu ile cesur, kendine güvenen kişi, korkmayan öne çıkarın için - Bu etkileyici aksesuar kurnazca onun sahibi olduğunu ima.

Ascot-kravat monoton üç parçalı takım elbise ile kombine veya bir ceket gibi bir gömlek ile giyim ve onsuz edilebilir. Renk Ascot seçimi kuralları bir iş takım elbise sıradan kravat seçmek için hangi için benzerdir. Özellikle dikkat kumaş dikkat edilmelidir - bu en iyi kalitede olmalıdır. renkler gelince, paisley ve geometrik desenler ile alakalı bugün yazdırır. Eğer istemiyorsanız Ama kravat çok fazla görüşler çekti, kahverengi bir tek renkli gri, koyu mavi, seçim yapmak mümkündür. Aksesuar küçük çizgili veya bir kafese iyi görünüyorsun.

Ama fular, gömlek ya da elbise rengini eşleşen - kötü bir fikir. O direnmek gerekir.

Modern sokak moda Rolü

Ascot kravat tamamen rahat görünebilir. Değil neden olmadan bu aksesuar öylesine saygı ve yenilikçi bir ortamda ekledi. Günlük görüntüsü için, diğer bölümleri ile birleştiğinde herhangi bir renk kravat, seçebilir.

Eğer rahat süet ayakkabı, şık omuz çantası, uygun aksesuarlar kullanabilirsiniz bir stil destekleyin.

Bu arada, "casual" tarzında bir yay oluşturmak için Ascot sadece gömlek ve gömlek değil, aynı zamanda bir ceket ile, polo gömlek, gündelik kısa kollu gömlek birleştirmek kabul edilebilir.

Böyle geliştirme en uygun koyu kot olduğunu. Parlak sıradışı kravat bize tuhaf görünebilir.

Ayakkabı dikkatle seçmelisiniz. ayakkabı ve kravat rengi aynı olmamalıdır, ama uyum içinde olmalıdır. Buna ek olarak, onlar birbirini dışlayan baskılar ve desenler olmamalıdır.

Ascot geleneksel erkeksi bir aksesuar olarak kabul. Ama gündelik tarzı bir şey bu göze ve bayanlar olabilir gibi. kadın karakter asimetrik aksesuarı kravat caizdir Ama eğer Ascot sahip olacaktır erkek kesinlikle orta düğüm.

Özel günler için

örnek amacıyla bu makalede sunulmaktadır fotoğraf hangi Ascot kravat, gelin görüntü için mükemmel bir fikir olabilir.

gelin ve damat hem giysiler içinde mevcut parlak desenli modern gelin fiili eğilim olarak. Bu yaka çiceği, gelin eldiven, ayakkabı, mücevher taşları olabilir. Bu şirket ve Ascot mükemmel uyum. Bir tamamlayıcı zarif görüntü köstekli bir kamış, boru ve saatli olabilir. Bu tema düğün için özellikle iyi bir fikirdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.