Ev ve AileAksesuarlar

Açık veya kapalı şeklinde: Nasıl şemsiye kurumaya?

Şemsiye - her modern insanda mevcut olan bir aksesuar. Bunun amacı sadece estetik değil aynı zamanda pratik değildir. Uygun büyüklükte bir şemsiye yardımıyla yağmurdan kendilerini koruyabilir ve kendi imajını vurgulamak bulunmaktadır. Aksesuar eski zamanlarda göründü inanılmaktadır. Ama bu gerçeğe rağmen, birçok kişi bugün düzgün şemsiye kurumaya bilmiyorum.

Kuruması için bir şemsiye açmak gerekiyor mu?

yurttaşımız çoğu genişletilmiş biçimde şemsiyeyi kurutulmuş. Sadece bu aksesuarın kurutma için bu duruma geldi kim olduğunu bilmiyorum. İlk bakışta kuru şemsiye açık konumda gerçekten değer olduğu görülmektedir. Kumaş darbeye ve çok hızlı bir şekilde kurur ve su damlacıkları kubbe kapalı rulo. Ama aslında, açık pozisyon aksesuar sabit bir kurutma hızla aşınır.

o açamıyor eğer Ama nasıl düzgün, şemsiye kurumaya? Aslında, açıkta kurutma sadece içeri bez batırılmış eğer halinde izin verilebilir olarak. Yağmur şemsiye bir yürüyüş sonra yarı-kapalı formda kurutulmalıdır.

kurutma başlığı için ideal bir durum

Eğer deformasyonun minimum riskle şemsiye kurumaya istiyorsanız, bir askı veya kanca asmak, yarı açık pozisyonda gereklidir. Eğer bir aksesuar makineniz varsa, kapatmak gittiğini sanki katlayın, ama Velcro veya düğme kilitleme açık konumda bırakın. Eğer özel bir stand varsa, şemsiye içine konabilir.

bu pozisyonda kumaş iyi kurur ve konuşmacı pas tutmaz mı? Yarım pozisyon kurutma için en uygun olarak kabul edilir oldu. Bazen broşürleri pahalı aksesuar bağlı bakım, düzgün yağmurdan sonra şemsiye kurumaya anlatılır. Genellikle, üreticilerin bu yöntemi öneriyoruz. sırrı basittir - özel kullanarak yağmur aksesuar korunmak üretimi için su geçirmez kumaş. Buna uygun olarak, ürün sadece yüzey üzerinde su sıçramasına kurumasını kubbe olmalıdır.

yağmura karşı kişisel koruyucu için bakım şartları

Bir kez deneyin ve düzgün yağmur makinesinin sonra şemsiye kurumaya hatırlıyorum. Sen direkt güneş ışığından uzak kuru aksesuarı yerleştirmelidir. Aksi takdirde, kumaş yakılabilir. Merkezi ısıtma radyatörleri, ısıtıcı ya da diğer ısı kaynağının yakınında şemsiye kuru tavsiye edilmez. ıslak doku üzerine ısıtılması deformasyonuna yol açabilir.

Ciddi bir ıslak olup olmadığını nasıl, şemsiye kurumaya? Oldukça birkaç kez döngünün yarı kapalı durumda aksesuarı sallamak ve sap üzerinde asmak için. Ürünün metal çerçeve durumunda, kapağı açın ve kumaş kurutulduktan sonra 20-30 dakika süreyle bu konumda bırakın. korozyon konuşmacı karşı ek koruma periyodik onları yağlama olabilir. Kuruduktan sonra, aksesuar eklemek kumaş her kıvrımlar yaymak ve bir kutusunda saklayın.

Dolap veya soyunma odasında ıslak şemsiyeyi kapatmak için gerekli değildir. Orada sadece bulanıklaştırma ve diğer şeyler, ama kötü kurur ıslatacak. Bunun bir sonucu olarak, kumaşın küf lekeleri görünür ya da madde tatsız küf kokusu elde eder.

halka açık yerlerde Kuralları şemsiye kurutma

Yağmur yerde hepimiz yakalayabilirsiniz. Eğer ıslak ziyarete şemsiye, iş veya diğer kamu yere ile gelip "şanslı" olduğunu varsayalım. tesislerinde girişinde bir aksesuara yağmur damlalarını sıyrılmaya unutmayın. Nasıl iken evden, yağmurdan sonra şemsiyeyi kurumaya? Görgü kurallarına göre, en önemli şey - Başkalarının şeyleri bozmamak için. Ziyaret etmek gelirseniz, evin sahiplerinden yardım isteyin.

Uygun şemsiye azından kimseye zarar vermez emin, elbise askıları veya bazı kanca asmak. Alışveriş merkezinde veya bir kahvehanede yağmurdan sonra geliyorsa, fazla şemsiye damla kurtulamıyorum. Bir alışveriş gezisi sırasında çok hızlı bir şekilde ellerinde kurur. Bir kafe veya restoran olarak, kurum şemsiye standı ya da sadece kendi sandalyenin arkasına aksesuarı asmak ister yöneticisine sorabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından Fotoğraf ve öneriler: yağmurdan sonra şemsiye kurumaya nasıl

Rusya'da açık halde kurumaya şemsiye yapılan bulduk. Ve bu tam olarak doğru değildir. Ve diğer ülkelerden kurutulmuş kendi şemsiye ve baston makineleri kişiler hakkında ne olacak?

Sen sürpriz olabilir, ancak birçok Avrupalı sadece katta varış eve ıslak şemsiye atmak ve yerine birkaç saat sonra kaldırmak için tercih ediyorum. Bu aksesuar, kapalı ya da yarı kapalı formda daha olası olduğu zaman. Bunu yapmak insanlar düzgün şemsiye kurumaya bilmiyorum. Islak bu aksesuar yatay koymak için tavsiye edilmez. Kaynaktan doku yatan kırışıklık ve streç olabilir.

Birçok Amerikalı evde bir şemsiye açarak inanıyoruz - bu gözyaşlarına bu. ABD'de Çoğu aile özel desteklerin kendi şemsiyeleri kurutulmuş, ve hatta bazı askıları edinirler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.