FormasyonOrtaöğretim ve okullar

Nerede sınav İpuçları telefonu gizlemek için

Tüm zamanlarda insanlar şans veya "belki" Rus geleneksel güvenmek okumak istedim. Daha önce kullanılan beşikler, ipuçları, "bomba" yazıp bilete cevapları ile sayfaları değiştirilir. Ama kağıt beşikleri artık için artık daha fazla ihtiyaç - Mümkünse bir telefon, mobil internet, cep telefonu ve tablet kamera, diye bir şey varsa onlar ihtiyaç vardır neden istenirse, en azından bütün üniversite araştırma kütüphanesi indirmenin. Şimdi, bunun yerine etkin bir çorap, ceplerinde ve etek altına beşikler gizlemek için nasıl soru, sınav telefonu gizlemek için nerede hakkında sorular eziyet studiozusov.

Ve bu soruna, haklarını vermek sadece okul çağı çocuklarında değil, aynı zamanda oldukça yetişkin amca ve teyzelerin, karşı karşıya. Söz popülerliği bak "nasıl telefonda SDA-muayene indirmek için" ve her şeyi anlayacaksınız. Diğer şeylerin yanı sıra, internet artık sınav tüm sorularınızı yanı sıra okula ve hemen ardından uygun bir biçimde telefonunuza indirilir ve edilebilmektedir üniversite programlarını bulabilirsiniz testlerin şeklinde.

Ve yine, nerede sınavda telefonu gizlemek için? Bizim yer sıkı öğretmen olsun, cevap biri olacağını - evini gizlemek ve dürüstçe verin. Ama çok sert etmeyelim. Mobil teknoloji kullanarak öğretmenleri nasıl hile birkaç seçenek vardır.

Sınavda telefonu gizlemek için nereye ilk ve en kolay yolu - çantanızda bırakın, fakat kulak giymek kablosuz kulaklık ve sınav girişinde, bir arkadaş ya da sınıf arkadaşı diyoruz, bu yüzden neler olduğunu duymak ve kulağına tavsiye yardımcı olabilir. Bu yöntem uzun saç sahipleri için öncelikle - Onları nesne yapıştırmak ana şey gizlemeye için - muayene sürecinde kulağının arkasına saç kaldırmak için bir girişim olarak, bu tür küçük şeyler üzerinde delinme yok.

İkinci yöntem aynı kağıt haznelerine kaynaklanır. Sınava nasıl Telefonu gizlemek için? Sadece önceki nesil gizli "bomba" gibi - pantolonunuzun veya etek, kol kazak veya hırka kemer, farklı kollu uygun uzunluk ve genişlik eğer. telefon süper ince akıllı bir sınıfa aittir Genel olarak, onun hiçbir sorun bile kapak kayıt defterine arkasına saklanacak. Başka bir seçenek - masanın altında kaldırmak kolay olacak yerde elbiselerini altında dikili gizli cebinde. Eh, sınavda telefonu gizlemek için başka saklanma yeri, insanlığın adil yarısında yararlanabilir. Sınava kampanyası sırasında kendinize elastik çorap için kader bayan ve güvenli telefon düşünün.

Rüzgar kafasında bir yürüyüş olacaksa Ama gerçekte, telefon yok, kaydetmez. şey yerleşir ve podstrahuetes ve kafamda - Ve nedenle en az bir kez sınav soruları cevaplarını okumak her durumda daha iyidir. Ve düşmanı hafife yok hatırlıyorum. bir kez telefon testinden düşülen değil, bu, öğretmen tarafından yakalanan olacağı anlamına gelmez. Çoğu zaman, onlar mükemmel bakınız kim, nasıl ve nerede sınav borçlar, her zamanki suçluları görünmüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.