Ev ve AileAksesuarlar

"Pandora" nin Bileklik. Eşleşti bilezik: Orijinal ve kopya

o kulakta sürekli olarak belki marka "Pandora", hemen her şey bir fikrim var. Bu arada, daha yakından onunla tanışmış insanlar yapar. edelim ve biz de aynısını yapacağız.

Ürünler adlı marka - kakma bilezik ve modüllerin temel alınarak oluşturulan çeşitli süslemeler olduğunu. Bunlar olumlu duyguları ve lüks aksesuar yaratmak için çaba isteyen herkese zevk vermek mümkün olacak. giydikleri önce, alıcı onları biraraya birleştirmek ve birleştirmek, öğeleri seçmek gerekir çünkü bazı insanlar bu süslemeler yetişkin oyuncak diyoruz, ama her durumda, her geçen gün onların popülerlik artmaktadır.

Bilezikler "Pandora"

Bir altın, ipe her ikisi gümüş, tekstil ve deri ince ürünler, şunları yapabilirsiniz dize süspansiyon, dolayısıyla benzersiz dekorasyonu toplama - "Pandora" (orijinal veya kopya) Bilezik.

Bu markanın Bilezikler ve takılar zaten Murano cam ve çeşitli değerli taşlarla altın, gümüş, kakma belirtildiği gibi, olabilir.

"Pandora" tarzında Bilezikler: ana özellikleri

Bu süslemeler ana özelliği sonunda uygun özelliklere sahip ilginç ve özgün dekorasyonu oluşturmak mümkün olacak boncuk ve küçük parça, bireysel seçimi olasılığı kabul edilir.

Hepsi özgünlük ve seçkin vurgulayan tüm dekoratif yönlerine ilginç vurgulamak için, zincire dizilmiştir. Şu anda bu süsler sırf açıklanan özelliklerin, çok popüler olduğu söylenir. Sonunda bu takı eşsiz tipi, cazip ve en önemlisi sağladığı için.

Hemen kadar nasıl ilgilenenler uyardı : bilezik "Pandora" - 20 000 ruble minimum oldukça pahalı.

Biraz tarih

Pandora - tüketiciler ilk kez 1982 yılında duydu Danimarkalı markasıdır. Ama, bu arada, temelinde tasarımcı takı yaratılması yönünde kurucusu değildi ve o günlerde modern takı ev olarak sadece sundu. Toplama "Pandora" ilk 2000 yılında tanıtılan ve hemen popülerliğe oldukça fazla kazanmak başardı açıklar. O zamandan beri, bu markanın popülerlik yararları ve kullanım kolaylığı birçok sağlayarak, her şeyden önce, hızla büyümeye başladı ve.

Artık marka ve çok sayıda modacıların ve fashionistaların olarak yabancı ülkelerde değil, aynı zamanda Rusya'da sadece bilinen Ürünün kendisi, çekici ve katı bu ürünleri hissetmek tahmin başardık. Ve nedeniyle her alıcı çeşitliliğine kendileri için en iyi takı seçecektir.

Buna ek olarak şirket bilezikler şık saatler, yüzük, küpe ve diğer birçok takı seçenekleri sağlar. Çekicilik ve onların her gün lüks sadece artmış, böylece herhangi bir görüntü ilginç takviye zarafet, çekicilik ve stil olacaktır. özgünlük ve seçkin bir garantisi - Ve yetenek parçalarını birleştirerek bunları oluşturmak için.

bunlar özel bir yaklaşımla oluşturulan ve hesap dış müşteri veritabanına alıyor bu marka el altında hazır süslemeleri arasında, aynı seçenekleri bulmak zordur. Ve bu son biz "Pandora" tarzında bilezik takdir edemezdi.

Lüks takı

Modayı takip edenler arasında sofistike görüntünün yaratılması için temel, bir bilezik "Pandora" kullanmak kabul edilir. Özgünlük ve her örneği sofistike - bu bile en zorlu ve seçici alıcıların dikkatini çeken şeydir.

bilezik için Temelleri oluşturulabilir 925 gümüş ve 585 testlerin altın ve deri ve kumaş seçenekleri temellerini alabilirsiniz özgün ve yapım neizbity meraklıları için.

Gümüş ve altın bilezik hep son derece takdir ve güzel taraftarları arasında saygı klasiktir. değerli metallerden yapılmış Takı - orijinal türlere göre daha yetenekli, tescilli kilidi, bir serpantin zincirini kullanılarak oluşturulan ürünlerdir ve ürünlerini giymek için birçok kolaylık sağlamaktadır.

bilezik "Pandora" ne kadar

Yukarıda belirtildiği gibi, ülkemizde, bu markanın ürünlerinin maliyeti yüksek (20'den fazla 000 ruble.), birçok kurtarır "Pandora" bilezik neden hangisi - kopyası. Bu süsler Çin'de yapılır ve çok daha ucuzdur.

daha da bütçe seçeneği vardır - dikişçi kendi elleriyle "Pandora" gibi bir bilezik yapabilirsiniz.

Klip-tapalar bir bilezik oluşturacak

Bir bilezik türü "Pandora" tamamen takılar dolu ise, bu durumda, bu tür durdurucular tek tek grupları ara elemanı olarak hareket eder. Örneğin, tematik parçalar birbirleri ile monte edilir seçenekler, ilginç kombinasyonlar oluşturmak ve çok şık ve ilginç bir görünüm sağlayabilir. Ayrıca, bu tıpalar boncuklar ile kombine edilebilir ve bu şekilde gruplar halinde görsel ayırma oluşturma kütlesinden salınabilir.

bloklara bölünmesi görsel amacıyla, kişisel tercihler kadın müşterileri uygun olarak yürütülen giyildiğinde böylece hoş duygular sağlayarak çekiciliğini vurgulaması bekleniyor.

onlar sadece temele koymak, onun yokluğunda, iplik bilezik üzerine sarılır gibi, veya bilezik tipi "Pandora" böyle kliplerin tasarım klasiği boncuk farklıdır. Ama klip - bu menteşeler vasıtasıyla birbirine bağlı iki ayrı parça var. onlar açtı ve aynı şekilde kapalı, ama burada biz veren ve diğer tasarım incelikler hakkında konuşabilirsiniz gibi Aslında, tasarım, kilidin mandal mekanizmasına biraz benzer.

Klipler da bilezik açılması durumunda olduğu gibi bir savunma mekanizması olarak düşünülebilir, bunlar hiçbir sabitleme sarma parçacığı üzerinde yürütülüp yürütülmediğini, düşen ve kırılmasını boncuk korur.

bilezik için zincirler bağlanması, "Pandora"

bağlantı zinciri de açmaya veya kilidini kapattığınızda, ellerini düştü ve çöktü sağlamak için hizmet veren ürünün koruyucu bir unsur olarak kabul edilebilir. Onlar görevleri (dekoratif ve koruyucu olarak) kendilerine verilen her türlü ile başa çıkmak için, herhangi bir yerde bandında monte edilebilir olarak klipler-tıpa kullanılan zincirler en yaygın formu olarak kabul edilir.

büküm için koluna bilezik zincirini gözyaşı değil, üretici bunlar eksen etrafında serbestçe dönebilecek şekilde boncuğa sabitlenir, böylece bunu yapmak için çalıştık.

kirletmez, zaman içinde karartmak değil ve çekici bir görünüm kaybetmez - Klasik Bilezik tipi "Pandora" ürünü kullanım kolaylığı bir çok verir okside gümüş, ayrıca oluşturulabilir. değerli metal bu nitelikleri ekler özel oksit üstünde biriken. Ve ilginç bir tamamlayıcı için klasik görünüm kaybetme riski olmadan güçlü bir kapanış bilezik garanti eden bir kilit kullanır.

Deri bilezik seçenekleri "Pandora"

Deri bilezik modelleri, gümüş ve altın seçenekleri gibi, kullanımda evrensel olarak kabul edilemez. Zamanla, onlar maalesef görünüşlerini ve özgünlük kaybederler. ter ve dış faktörlerin etkisi altında malzeme çatlak ve çözgü gerçeği. Ve böylece bu tür ürünlerin özel bir bakıma ihtiyacı özen - işleri sırasında veya duş alırken sahilde bir kampanya gibi çekim. Sonra dekorasyon özelliklerini ve bu şekilde bir bilezik, "Pandora" (orijinal) için dahil herhangi bir aksesuar için önemli olan görünümünü korumak için uzun bir süre olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.