ÇirkinlikKendin yap

7 Bu şeylerin özel ev sahibi yılda bir kez yapılacak

Eğer özel bir ev satın aldıysanız şeylerin bir sürü yapmak alışması gerekiyor. Bu tür konut bakımı apartmanda eserlerden çok farklıdır. Ancak yıllar geçtikçe sen alışması ve şimdi araba, aylarca ıssız duran değiştirmek istiyorum. Sorumlu bir konak ol! gücünü topla ve düzende kendi evini getirmek için her yıl tekrarlanması gereken her şeyi yapmak.

tüpleri ve erik temizleyin

yaprakları ve hatta ölü kemirgenler - çatıda boru ve kanalların inanılmaz enkaz miktarını biriktirir! Tahliye sisteminin saflık çatının güvenlik ve kar ve yağmur ondan uzaklaştırılması anahtarıdır çünkü Bunların hepsi temizlemek için bir yıl olmalıdır. zamanın sorunla başa çıkmak için yeterli - ve bütün bir yıl boyunca bu konuda unutmak: Sadece düşün!

halı buhar temizleyin

Evet, siz de evde çöp değildir düzgün bir kişi, konum. Neyse, karlı veya tozlu bir şehirde yaşamak özellikle birikmiş kir katlarda. Temizlik yapmak aynı derecede önemlidir ve çocuk veya hayvan olanlar. Sadece satın aldıktan sonra ilk günkü gibi görünen bir halı keyfini özel buhar temizleyici kullanın veya uzmanları çağrı!

Yıkama pencereler

Evet, büyük olasılıkla pencereyi silin, ancak birçok böylece sadece içeride yok. Eğer çok uygun değildir bile, en az yılda bir kez, pencere pervazına ve çerçeve olması gerektiği gibi yıkama, onları temizleyip deneyin.

dolaplarında siparişinizi verin

Evet, bu tavsiye sadece ev sahiplerine değil de geçerlidir, ancak daha fazla yer daha büyük bir karmaşa yaratmak, böylece düzenli olarak temizlemek gerekir. her şeyi alarak ve onları geçiyor birer her oda bir tane anlayın.

ağaçlar Döşeme

Dallar gibi komşular, kendi sitesinde yağmuruna yaprakları olası değildir. Ölü dallar kaldırmak, onların karada siparişinizi çalılar ve ağaçlar kırpın.

parazitlerle mücadele etmek Servisi arayın

Eğer onlar mutfağa işgalini oldu sadece hamamböceği ile uğraşmak gerektiğini düşünüyor musunuz? Siz haksızsınız. Daha ciddi sorunlarla sonra karşılaşmak etmemek için düzenli bir özel servis tarafından, evi kontrol etmek.

senin sokaktaki evlerin satışı için dikkat

Taşımak düşünmüyorsanız bile, fiyatları kontrol, emlak piyasasında güncel ve zaman zaman olmak. Buna ek olarak, yeni bir ev mal olmuştu kaç komşular merak olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.