TeknolojininGadgets

630 cüzdan: yorumlar, inceleme, kitabını. değerlendirmeleri: 630 Moda cüzdan

Eh, modern dünya fırsatlarla dolu. aygıtlarının bolluğu bazen en iyi satın ne hakkında düşündüren dışında. ve bilgisayar ve telefonlar ve televizyonlar - Bu her şey için geçerli. Hatta e-kitaplar bu dağıtım girer. Bugün modeli cüzdan 630. Birçok alıcı kalbini kazandı oldukça popüler bir e-kitap, var bak. Ama neden? Bu konuda özel nedir? PocketBook 630 özellikleri nelerdir? Bütün bunlar ve şimdi bulmalıyız. Ayrıca, mevcut model üzerinde sayısız değerlendirme çalışma hakkında unutma. Onlar büyük ölçüde e-kitap ile ilgili olarak resmi netleştirmek için yardımcı olacaktır.

Neden bir e-kitap

Ama önce, ne amaçla böyle bir gadget gerekiyor anlamaya yardımcı olur. Belki bir işe yaramaz. Sonuçta, modern teknoloji sıklıkla dönüşümlü olarak kullanılmaktadır. Bu teknik kolaylıkla değiştirilebilir - durumunda e-kitaplar tek bir şey söyleyebiliriz. Ama avantajları da vardır.

E-kitap PocketBook 630 - Bu elektronik formatta kitap okumak istiyorum cihazdır. Normalde böyle bir cihazla, ayrıca müzik dinlemek ve film izlemek. Ama internet erişimi yoktur. Ve tabii ki, / oyun aramak da işe yaramaz. Bu nedenle, pek çok tablet ve akıllı telefonlar lehine değil e-kitap yapmak. deneyim göstermiştir Fakat, çoğu zaman bu seçenek idealdir öğrencileridir. O dikkat dağıtıcı izin vermez. Ve öğrenciler ve iş adamları, böyle bir cihaz çok kullanışlıdır. Kolay, pratik ve kullanışlı. Her zaman onları gerekli tüm defter ve belgelerin birlikte taşıyabilir. en çok PocketBook 630 Moda dikkat değer olup olmadığını öğrenelim.

ekran

En önemlisi, bu alanda kendinizi hayal edebilirsiniz - ekranıdır. Bu cihazda fonksiyonların çoğu sorumludur. Ve onun kalitesi için de. Bu bakımdan ortalama alır içinde 630 yanıtları cüzdan. Sonuçta, bu model teknolojisindeki son değildir. Ama e-kitap için iyi bir ekrana sahip.

Örneğin, burada çapraz 6 inç. 758 piksel 1024 - Ayrıca oldukça yüksek ekran çözünürlüğü. Tablet ama kitaplar için, bu kadar değil - yeterince. Ekran görüntüsü cam çizilmelere ve hasarlara karşı korumalıdır, her zaman açıktır. Fakat modern teknolojiye önemli bir dezavantajı vardır. endişe PocketBook 630, genel bir bakış dikkatimizi değil, renk sunulan ve siyah-beyaz olmasıdır. Bu olamaz böyle bir cihazda film izlemek için vardır. Birçok alıcı renk cihazları püskürtmek yoktur. Bunlar eskimiş, unmodern kabul edilir. Yalnızca ve yalnızca belgeler ve kitaplar için bir e-kitap cihazı gerekiyorsa Ancak, önümüzde seçenek mükemmel ve hepsi bu. Buna ek olarak, ışık var, ama ekranın hiçbir otomatik rotasyon vardır. Bu kritik değildir, ama bazen çok uygun değildir.

boyutlar

Eh, cihazın büyüklüğü de önemlidir. o-kitap e söz konusu olduğunda. Bu boyut küçük, daha iyi olduğu düşünülmektedir. Prensip olarak, bu açık - kimse büyük bir ek gadget taşımak istiyor. Ve PocketBook 630, genel bir bakış, dikkatimizi sunulan hiçbir büyük boyutu anlamına gereğidir edilir.

Örneğin, bir cihaz uzunluğu yalnızca 11 santimetredir. Bir genişlik - 151 mm. e-kitap kalınlığı - 8 milimetre. Ama bu rahatça cihazı kullanmak için yeterlidir. perde, önce de belirtildiği gibi, oldukça büyüktür. Buna ek olarak, o dokunun. Yani, e-kitap ile boyutu işlemek kolaydır eğer. Bu ihtiyaç ve tüm tam olarak ne olduğunu.

Buna ek olarak, bu tür bir cihaz çok fazla ağır değildir. Yani, bu bir zevk olacak giyerler. Ağırlık E-kitap PocketBook 630 Moda 155 gram. Bu kadar modern bir akıllı telefon hakkında ağırlığındadır. Eğer bu modelden olduğundan emin olabilir Yani, konforlu ve rahat olacaktır.

kitap formatları

Herhangi e-kitap Kitap okumak için belirli biçimlerini destekler. Ve birçok alıcılar bu sefer çok dikkat ödeyerek. Bazen özellikle kitabı indirmek, ancak çalışmaz oynamak mümkündür. Böyle durumlarda dönüştürücüler kullanmak gereklidir. Ve bu çok uygun değildir.

Neyse ki, bu konuda alınan e-kitap PocketBook 630 tepkiler çok olumlu. Sonuçta, sen kitap formatları çok çeşitli oynamak için izin verir. Burada zamanki Doktor, TXT ve DJjVu bulabilirsiniz. Ve böyle RTF, Mobi, PDF, FB2 olarak daha profesyonel biçimleri. Buna ek olarak, burada PalmDoc'a olarak indirilir kitaplar yanı sıra ACSM, PRC, TCR veya ePub okumak mümkün olacak. okuma sorunları olan bu cihaz hasıl olduğu takdirde Yani. Birçok sahipleri tarafından belirtildiği gibi herhangi bir durumda, bu gadget belli formatının üreme sonsuz imkansızlığını ortadan kaldırmak için yardımcı oluyor.

Ek okumalar

"Çalıştırmak" olabilir Doğru, PocketBook 630 ve diğer uzantıları. Orijinal e-kitap ait değil olanlar. Sen, örneğin, sonra bazı grafik veya internet verilerini görebilirsiniz.

Ne yazık ki, her şey son derece sınırlıdır. Örneğin, grafikler alıcı kullanılabilir biçimler olarak: JPEG, PNG, TIFF ve BMP. Prensip olarak, bu genellikle yeterlidir. Ama bazen yollar biraz liste Modern müşteriyi şaşırtmak için. Ve yine, önerilen formatlar en yaygın olduğu. Buna ek olarak, 630 veri türleri ZIP cüzdan, HTML, RSS ve CHM açık da olabilir. İşte bu an mutludur. Özellikle doğrudan internetten kitapların bütün arşivlerini indirmeleri halinde. Her durumda, birçok biçimlere erişim sağlayacak çok amaçlı gadget satın almak için büyük bir fırsat olacaktır. Bu özellik değil her üretici, övünebilir.

ek işlevsellik

Ama zevk gözden cüzdan 630, bazı inanılmaz fırsatlar ve Bir cihazı satın düşünmek olun. Hemen, bu eklemeler sadece küçük miktarlarda analoglarda mevcut dikkate alınmalıdır. Yani, bizim gadget benzersiz bir avantaja sahiptir.

Örneğin, cüzdan 630 bir sözde USB arayüzü var. Artı, aynı zamanda "YuEsBi" kablo pil cihazı kullanarak şarj edilebilir. Bazen çok kullanışlı olabilir. Örneğin, bir şarj olmadan yapabilir - sadece bilgisayarınıza kitap bağlayın.

Buna ek olarak, PocketBook 630 mevcut Wi-Fi. Gerekirse, bağlantının bu tip birçok web sayfalarını görüntüleyebilirsiniz. Ama artık bir şey üzerinde sayılmaz. Örneğin, 3G ve 4G burada değil. Bu "" İnternet, burada da olmayacak demektir. Aslında, çoğu durumda bu hiç gerekli değildir.

İşlemci ve bellek

herhangi bir teknoloji için de önemlidir RAM ve bir işlemci. Muhtemelen, bileşenler olmadan modern bir telefon, tablet veya dizüstü hayal etmek imkansızdır. Ve e-kitaplar da endişe vericidir. Neyse ki, bu cihaz için güç çok gerek yoktur.

Bizim durumumuzda, PocketBook 630 1 GHz saat hızında bir işlemciye sahip. gayet bir kitap için. Ama daha fazla. RAM yeterli değildir - 256 MB. Uzay yeterlidir Ancak, kitap ve resimleri görüntülemek için. Alıcılar böyle düşük oranlarda korkmak gerekmez emin bulunmaktadır. E-kitap PocketBook çok iyi 630 eser. Ve internet ile, o da onu ve ağır belgeleri işleyebilir.

Ancak, bu model hızla büyük resimleri ve grafikleri yeniden umuyoruz gerekli değildir. Örneğin, fotoğraf 20 MB ağırlığında ve daha sonra dolgovato edecektir açarsanız. Yine de, bu tür bir yüksek kaliteli ve özelliği bakımından zengin e-kitap terk etmek bir neden değildir.

uzay

Bu çok önemli bir noktadır - Verilerinizin ile doldurulabilir Boş alan. daha iyi onun daha. Bu grafik formatında kitap indirmek için tercih eden müşteriler için özellikle doğrudur. Yani, bireysel fotoğraflar veya resimlerdir. benzer belgelerin bir sürü tartın. Başlangıçta alan bakımından 630 yorum moda cüzdan çok iyi değildi. Örneğin, alanının yalnızca 4 GB verilmiş biz olmasından dolayı. pek fazla değil, sen bir düşünün.

Ama çok üzücü hepsi değil. Sonuçta, bu kitap hafıza kartları için özel bir yuvası vardır. Bu bir microSD ile bağlamak için izin verir. Bir başka muhtemel 128 GB kadar elde edildi. Bu, şu anda, akıllı telefonlar ve tabletler ve e-kitap içinde mevcut olan maksimum hız vardır. Yani, ne olursa olsun her zamanki yerleşik bellek, kendine bir sürü kitap verebilir. Ve küçük bir ücret karşılığında tüm bunlar. Sonuçta microSD hafıza kartları çok pahalı değil. Yaklaşık 2 000 128 GB için. Bu sistemde boş alan bir sürü e-kitabı bulmakta daha ucuz.

Fiyat ve kalite

Eh, yanınızda bulunmak cihazın ana özellikleri, biz zaten bilinmektedir. Şimdi sıra, e-kitabın genel kalitesi ne olduğunu yapmak gereklidir. talimat cüzdan sonra 630 modelinin bazı özellikleri hakkında sessizliğini koruyor. Örneğin, sürekli pil çalıştırmak ne kadar süreceğini düşünmek zorunda. Manuel kapasitesi 1.500 mAh olduğunu söylüyor. Böyle bir pilin ortalama süresi - Sürekli okuma yaklaşık 1 gün. Birçok müşteri gibi, yaklaşık 8000 sayfa hemen okunabilir. Ama pratikte, daha uzun cüzdan 630 çalışma olduğu açıktır. Aktif okuma Ücretli 4 saat sürer. Ve basit ama düzenli kullanım ile - bir ay. Bu çok sevindirici. iş ve çalışma hem de uygun.

Ama bir cihaz ve fiyatı gibi uzun süreli çalışma olmadığını? Kesinlikle evet. Aslında, bu e-kitap onun uzun ömürlü, hem de pilin çalışması için dikkate değerdir. Ve bu çok pahalı değil değer. PocketBook 630 yaklaşık 10-11.000 ruble olabilir bulun. uygulama gösterdiği gibi, bu rakam o kadar yüksek değildir. e-kitap renk olurdu Evet, eğer bunu popülerlik birkaç kez daha yüksek olmuştur. Ama öyle olsa bile, oldukça iyidir.

Ben yapmalı

satın almak ister - Ve burada bir cihaz seçerken tüm alıcılar dadanan bir sorudur. Genel olarak, daha olumlu cevap bu durumda verilebilir. Cüzdan sonra 630 tepkiler oldukça iyi aldı. Bu e-kitap işi için uygundur ve çalışma ve dinlenmek için.

Buna ek olarak, aynı zamanda cihazın bu tür öğrenciye İnternet veya oyunlar, filmler ve sevinç öteki "çocukların" bir bereket sörf yeteneği dikkatini yetenekli olduğu gerçeğini dikkate değer. Eğer daha iyi olduğuna karar verirseniz - kitap ya da tablet, ilk seçenek bir çocuk veya öğrenci için daha uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.