Gıda ve içecekYemek tarifleri

Zencefilli ev Pişirme: tarifi muhteşem bir tatlı

Noel atmosfer - bu sadece hediyeler satın alma ve Noel ağacı giymiş değil. Ayrıca bütün aile tarafından takip tatil masaya geleneksel yemeğidir. çocuklar var Evde, en iyi seçenek tatlı zencefilli ev olacaktır. ana bileşenleri - bal ve zencefilli için aromatik baharatlar geçerli: tarifi oldukça basittir. mutfak sihirli aromalarını yayılacak zaman evi hala tamamen hazır olmayacaktır. Ve bir peri masalı tamamlamak için, evin onu kaldırmak ve küçük bir mum koymak amacıyla çatı delikler yapabilirsiniz. Çocuklar hayran olacak ve bu hatırlar zencefilli ev.

hamur ve sır tarifi

Un, margarin paketinin dört bardak, şeker, yumurta iki yüz gram bal iki yüz gram ve kakao bir kaç yemek kaşığı alın. Hatta baharat (kakule, tarçın, karanfil, zencefil) ve kabartma tozu, süt yemek kaşığı bir çift aynı miktarda bir çay kaşığı hazırlayın. Evin duvarları - Bu temelleri için ürünlerdir. sır için iki yumurta, pudra şekeri ve limon suyu dört yüz gram gerekecektir. Sadece hemen ama yavaş yavaş sütü ekleyin bağlayın ve dikkatle tabanı için tüm malzemeleri karıştırın. hamur çok yoğun olmalıdır. Bir top halinde yuvarlayıp sarılmak film sarın ve oda sıcaklığında birkaç saat bekletin. kartondan yapılmış bir ev için boş olun. rulo, prisypaya un ve karton şablonlar ihtiyacınız parçalar kesip kullanarak, tekrar hamur yoğurun. yapmak unutma ve üzerinde temeli ev duvarı eklenecektir - yuvarlak veya kare. Çatının elemanları derhal bunları kaldırmak mümkün olacağı için kurdele, için delikler yapmak. tepsiye, koydu pişirme kağıdı üzerine hazırlanan öğeleri koyun ve 200 derecede onbeş dakika pişirin. Chill bir pişirme sır tadını ve. Bunlardan çırpıcı gelen yoğun köpük içine sarı ve beyazlarını ayırın. Yavaş yavaş, bir protein toz şeker girer limon suyu ekleyin. Ev duvarlar ve kenarları koymak için ortaya çıkan sır platformu sürün birbirine yapıştırmak ve bir platform üzerinde ayarlayın. Sır dökmek bekleyin. Konu kurdele çatısı delikler, bir eve bir çatı koymak ve sır boyalı duvar tasarımları kalıntıları ile süsleyin. Eğer mum içine koymak istiyorsanız, sadece kurdele üst kaldırmak için yeterli olacaktır. Gördüğünüz gibi, zencefilli ev pişirmek zor değil. Biz o çocuklar ve yetişkinler için de geçerli olur memnunuz. Bir şey daha da özel istiyorsanız, bir zencefilli evi dekore için ipuçları kullanın.

Orijinal takı Reçete

Gingerbread duvarlar ve beyaz sır size sıkıcı görünüyor? Böyle şeker pencereler gibi, senin şenlik tatlı daha karmaşık dekorasyon süslemek için deneyin. Bu tarifi zencefilli bir fotoğraf ile ev hemen sizi ikna - tatil uzun bütün aile için hatırlanacak. Peki, nasıl evinin pencerelerinde renkli bir cam yapmak için? renkli şekerler alın ve bunları ezmek. Fırında ürün için boş göndererek, pencere duvarlarında kesip onlara şeker cips serpin. Isı tatlı vitray dönüştü dan O erir. Ayrıca zencefilli evin üzerine kiremitli çatı yapabilirsiniz. Reçete farklı çeşidi sunmaktadır: sır kahvaltıda doldurma veya çikolata topları yastıkları yapıştırılmış olabilir. Duvarlar ile dekore edilebilir çikolata damlaları, karamel, şekerleme Topping. Deneyin deney, ve yılbaşı çay partisi gerçek masal dönüşür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.