MaliKredi

Yorumlar - MTS kredi kartı. Kredi kartı MTS-Bankası: nasıl, kayıt koşulları, faiz

MTS-Bank "kardeşleri" gerisinde ve müşterilerin yaşamlarını kolaylaştırmaya yöneliktir yeni bankacılık ürünlerini, almaya çalışır etmez. Ve kredi kartı MTS - bu onlardan biri. Vatandaşlarımızın giderek bu tür kartları kullanmak bugün olduğundan, menfaatlerini anlıyoruz. Genellikle kartları sadece gelecekte iyi indirim ürünlerin farklı türde edinimi için harcanan edilebilir yapılan alımlar için ikramiye toplamak için de gayri nakdi şeklinde mal ve hizmetler için ödeme, ama olamaz.

Biz MTS Bank'tan bankacılık ürünü daha yakından bakmak Aşağıda - kredi kartı, üzerlerinde koşulları, hem de kullanımlarına tüm avantajlarını.

kullanışlı hizmetler

Biz MTS kredi kartı farklıdır ana pozitif noktasını gösterir.

 • Kredi kartının aktif kullanımı ile onun üç yüzde bir düşük faiz oranı elde edebilirsiniz.
 • Satın alma fiyatı kadar% 1 kartına iade edilebilir hizmeti bağlamak mümkündür.
 • Gelir şarj fonksiyonu bağlarken bunun üzerine fon miktarına yılda% 10'a varan bir kart ile kazanabilirsiniz.

Kartın avantajları

kolayca ve hızlı 1. Çıkarılmış kredi kartı MTS. banka çalışanları uygulaması bir saatten fazla değildir düşünmektedir.

2. hesaplarını yönetmek ve evden doğrudan MTS-Banka internet sitesinde hizmetler için ödeme sağlayan hizmet "Mobil Bankacılık", var.

3. MTS da online modda çalıştırılabilir bir kredi kartı için başvuru, mutlaka bir banka şubesine gitmez.

4. Basit ve en önemlisi, kart hesabının serbest ikmal.

Kredi Kartları Türleri

1. Örnek haritası. Bu yılda 26,9% değil daha bin elli den tutarında kredi almasına izin verir. "Altın" ya da "platin" kartına sahip olanlar yılda yüzde 25,9 600.000 ruble iple çekeceksiniz. 51 gün - ödemesiz dönem vardır. % 5 - Ödeme "platin" ve "altın" için, borç% 10'una eşit bir miktarda aylık yapılır. % 3 - 4 oranında nakit çekim ve diğer hesaplara transfer için bir komisyon yoktur.

Kurumsal müşteriler için 2.. - yüzde bir üç puan azalarak yıllık oran ve Komisyonu: Onlar için, banka özel kolaylaştırdı koşullar sunmaktadır. pasaport - Buna ek olarak, kurumsal müşteriler tek bir belge hükmüne birine yüz bin tutarı kalkmak için izin verilir. Gerekli miktar bu durumda 300 bin ruble, ise, pasaport bir gelir tablosunu uygulamak için gereklidir ve 600 bin ruble ek iş kitabın bir kopyasını ihtiyaç vardır.

sahipleri için 3. bordro kartları. belgeler listesi sadece pasaportu içerir, onlar için yıllık faiz oranı 17-18 yüzde: Banka ayrıca müşterilerinin bu tür için elverişli koşullar sunmaktadır. sadece zaman - istemci bir bankadan MTS gelen karta dolayısıyla maaş son üç ay içinde çalışmış ve olmalı diye en az 3 ay almalısınız.

tasarruf için 4.. depozito açmış müşteriler için, ayrıca daha sadık banka: onlar için işlem ücreti ve yıllık hizmet kartları, onlar için özgür bir "altın" kart alabilirsiniz yoktur ve faiz oranı onlar için faydalıdır - sadece 18%.

5. "MTS-Para." Bu kredi kartı MTS sade dekor. Sadece pasaport bırakarak MTS iç kısmında elde edilebilir. Üzerinde aşağıdaki koşullar: sınırı - 40 bin ruble, yıllık faiz oranı - 23, 35 veya 47 oranında müşterinin analiz sonuçlarına bağlı. Bu mal ve hizmetler için ödeme yaparken operatör MTS ücretsiz görüşme, SMS mesajları ve diğer hizmetler için harcanan olabilir ikramiye verilecektir bu iyi olacak.

Kredi kartı Yapımı

Bir kredi kartı MTS nasıl düşünün. Herhangi bir banka ürün için, kredi kuruluşlarının gereksinimleri karşılaması gerekir bilinmektedir. Bir kredi kartı MTS almak ve en iyi sizin için yararlı olacağına türünün nasıl Bankadan uzmanlar ayrıntılı olarak açıklamak.

borçlu için gerekenler

 1. 18-60 yıl - Banka yaş sınırını belirler.
 2. Rusya Federasyonu Kayıt zorunlu varlığı;
 3. Bunlardan biri de dahil olmak üzere iki kişi telefon numaraları, varlığı tespit edilmelidir.

İçindekiler kredi kartı MTS mümkün ve formel istihdam yokluğunda. başvuru kabul ve öğrenci, bunlar sürekli bir gelire sahip olduğunu, en önemlisi emekliler, serbest meslek olabilir.

Hangi belgeler bir banka göndermeniz gerekiyor?

Bir model olarak adlandırılabilir bir kredi kartı almak için gerekli belgelerin listesi, sen sağlamak gerekecektir:

 • Pasaport.
 • Sürücü belgesi, sertifika INN veya Emeklilik Fonu - Tamamlayıcı Belge seçilecek.
 • Gelir tablosu.

kredi kartı "MTS-para" sadece pasaportla olabilir olun ama bu durumda koşullarının kredi için elverişsiz olacaktır.

aşağıdaki gibi belgeler bankaya ibraz edilebilir:

 1. Şahsen ofisini ziyaret edin.
 2. bankayı arayıp uzaktan sipariş.
 3. Online Başvuru formunu doldurun - bu bir kredi kartı tasarlamak için en kolay yoludur. bankanın kararı ile mesaj - Bunu yapmak için, sadece müşteri bir anket, o zaman, incelemenin ardından SMS gelecektir doldurur. Olumlu bir karar banka uzmanına başvurun ve transfer kartı için sizin için uygun yer ve zamanda üzerinde anlaşmaya olacaktır.

Kart MTS doldurmak için nasıl

bankanın yönetim kredilerin zamanında geri ödenmesi ile ilgilenen, bu nedenle müşterilerine özen ve kartları doldurmak için çeşitli yollar sunar. Başlıcaları aşağıda listelenmiştir.

 1. kişisel çalışma sayesinde. Günün herhangi bir saatinde ücretsiz olarak istemci MTS-Bank veya başka bir banka kartı ile açılmış herhangi hesaptan kart şarj edebilirsiniz.
 2. ödeme terminalleri aracılığıyla. Bu yöntemi kullanırken istemci şarj miktarı 1-1,5% bir ücret ödemek zorundadır.
 3. Bir mağazada "Euroset", "Messenger" ve "Eldorado" olur. Bu durumda, tekrar şarj miktardan% 1 oranında ücretli.
 4. İçeride, MTS hücresel haberleşme.

MTS haritayı kapatmak için nasıl

sorunsuz bir banka ofisi var kentinde haritayı kapatın. Bunu yapmak için, kapatma açıklamada yakın şube başvurmanız gerekir. Ama bundan önce, harita üzerinde hiçbir borç olmadığından emin olun. her şey yolunda ise, o zaman bankanın kararı kadar bekleyecek.

Şehrinizi MTS-Bank bir ofis var ve o en yakın kasaba, götürmek değildir Ancak, hiçbir zaman ya da fırsat var? Karmaşık bir şey de vardır. MTS-Banka web, kart kapatma bir başvuru formu doldurabilir. Sen imzalamak ve merkez ofis adresi "Rusya'nın Posta" işaret ederek, yazdırmak (115035, Moskova, ul. Sadovnicheskaya. 75). taahhütlü posta ile gönderilmesi tavsiye kaybetmemek için. Eğer borç miktarını tam olarak sıcak hat üzerinden banka belirtmek ve bunu ödemek zorundadır göndermeden önce. Uygulama banka tarafından alınan ve idam sonra, kart kapalıdır bir SMS bildirimi alacaktır.

yorumlar Haritası

MTS-Banka kredi kartları yayınladı pek çok müşteri var. onlardan Yorumlar farklıdır. kayıt kartları, t hızını kaydetti olanlar vardır. iadesiyle ilgili. Yaklaşık 15 dakikalık kararı belirleyin. kullanımı çok kolay olduğu gerçeği gibi Bazı insanlar - Mal ve hizmetler için ödeme banka transferiyle olabilir Alınan kredilerin kullanımı için bir ödemesiz dönem var, bu doldurmak için kolay olabilir, hesaplarını yönetmek.

Ama aynı zamanda MTS-Banka kredi kartları için geçerlidir memnun müşteriler var. başta kötü hizmet nedeniyle olumsuz incelemeleri. Bazen hattı basitçe imkansız diyoruz. Bunun nedeni borç boyutunu bilmek istediğiniz müşterilerin çok sayıda kendi tıkanıklık nedeniyle. bankanın yönetim bu sorunları düşündü olmadı ve onlar maalesef şiddetle püskürtmek potansiyel müşterileri. Buna ek olarak, olumsuz yorumlar da kaldırma ve fon transferi için komisyon ile ilişkilidir - basitçe extortionate! insanlar sadece 100 $ almak yerine, hala 450 rublelik bir ücret ödemek gerekir.

MTS kartların deneyimli kullanıcıların yorumları okuduktan sonra her biri kendi sonuçlara varmak, ama çok kategorik olma. Herkes kendi görüşü vardır. Biz kendilerini kartların tüm artılarını ve eksilerini analiz etmek ve kullanmak edip etmeyeceğine karar vermek öneriyoruz.

Eğer MTS bir kredi kartı karar verirseniz, biz mutlaka dikkatli bir şekilde, tüm önerilen şartları ve tarifeleri incelemek dikkatlice sözleşmesini okumanızı öneririz. Kartı kapatmak istiyorsanız, prosedürün tamamı doğru ve sonuna kadar olduğuna emin olun. Bir gün için sana MTS-Bank görevi olduğunu öğrendim. Eğer kart kapalı olduğunu gösterecektir banka, bir sertifika istemek eğer, tavsiye edilir ve kuruluş size hiçbir iddiası bulunmuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.