Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Yorumlanması Rüya: Ne bok rüyalar

Yani, neyi bok hayalleri? İyi ederek, şaşırtıcı. Bu tür rüyalar mali durumunu ve beklenmedik kar geliştirmek için sadece söz.

Neden bok rüya Büyük miktarlarda? Buna ek olarak, bunu hayal kişi, yakında para, daha doğrusu gelir büyük bir meblağ sahibi olacak. Onlar hangi insanlar düşündüm asla yerin çıkacaktır.

bok hayal ve bir adam içine gelir ve kirli olsun Ayrıca, daha sonra yakında kolay para olacak. Muhtemelen bir katı miras sahibi olacağını bile. o sadece kapalı bir halka olan bir bağırsak hareketi, ayak ayak Ama eğer rüya büyük bir alâmet olarak kabul edilebilir. Hatta bir kehanet rüyası. Bu yorumda, dışkı kişi yakında kalıcı gelir elde edecek sadece bolluk içinde yüzmek bildirmektedir. Asıl - şansını kaçırmayın.

Neden bok rüya mı? hoş bir sürpriz için! Özellikle çiftçiler için - bu yıl verimli olacağı anlamına gelir.

Ama her zaman böyle bir rüya hoş işaret. Orada dışkı içeren bazı rüyalar vardır, ama bunlar üzücü mesajı getirmek ve gelecek olumsuz olaylar hakkında bize söyleyebilir. Bazen pantolonundaki o put hayal ediyorum. Bu ve sadece bakış estetik açıdan, bir kabus. İnsanların para büyük miktarda kaybetmek habercisi. Sonuç aşağıdaki gibidir - daha fazla insan, pantolonunda o hayatta kaybedecek fazla para koyacağız.

İshal? Muhtemelen, yakında hayatınızda size rüşvet ödemek zorunda kalacak. Yine de dikkati çekiyor bu rüya - bir kötü durum ve depresif duygudurum habercisi.

İyi yorumlama. Tanınmış işaret "Dışkıda geldi - Zengin olacak" rüyada hareket! köpek dışkısı geldi Bir rüya - belki yolda bir miktar para bulacaksınız.

"Ne rüya bok?" - Birçok kişi bu soruyu sormak. Böyle bir vizyon da yakında nedeniyle kişisel sorunlara ikamet ettiği yeri ne değiştirdi adam habercisi olabilir. o bazı halka açık bir yerde boşaltılmış bir rüya ise - bu kayıp ve kötü şans bir işareti olarak görülebilir. Bunun nedeni bazı sırları ortaya çıkaracaktır olabilir.

Orada ailesi ile herhangi bir sorun vardır ve bir kişinin hareketli bir fikir değildir planlıyorsa, yakında para almak için beklemek gerekir.

Diğer yatıştırıcı farklı anlamlar böyle bir rüya ver. Neden bok rüya mı? Buna ek olarak, bu kişi onursuzluk o yıkanmalıdır asla böylece. Bu tür bilgiler, eski rüya kitabı içerir. bok düşmek Rüya? Yani iyi bir yatırım geliyor. para - Bahar bir rüya gördü.

bok katıldığı bir rüya, içinde, bu kişiyle şirkete komisyon olsaydı, o zaman bir süre kötü insanlarla birlikte geçirmek zorunda kalacaktır. Ve onlardan kurtulmak son derece zor olacaktır. o zaman bu adam soymak - sonbahar kendi elleriyle tuvalet dışkı kürekle süreci olsaydı. Bir erkek boka onu MIRED gördüğü bir rüya, yaz geldi, bunu küçük düşürmeye çalışacağız beklemelisiniz.

Size sadece güzel rüyalar diliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.