HobiDikiş

Yoktan Oluşturma: elleriyle plastik şişe vazo, hem de diğer el sanatları

Hiç oldu mu onlar sadece yeterli vazolar yok çünkü sonraki doğum hiçbir yerinde, bağışlanan çiçek koymak için bu? Ve sen bunların aklına her geldiğinde daha bir çift satın almak incitmez. Ya size tam vazo vermek sonraki tatil için misafirlerinizi sorun. Ama bunun kendi elleriyle yapılan plastik şişelerin güzel vazo, yerini biliyor muydunuz? Ve bu satın alma daha kötü olacak! Nasıl yapmalı - makaleyi okuyun!

Yoktan Yaratma: plastik şişe bir vazo

zevk ve süreci ve sonucu getirmek: elleri ile ilgisi var etmek her zaman güzeldir. Biz dikkate bitmiş ürünlerin düşük maliyet fiyatını almak, çöp olarak kabul edilir ve vardı bir malzeme imha edilecek şekilde götürürsem, onu iki kat memnun olur. Yani, nasıl kendi elleriyle plastik şişe bir vazo nedir? (Dekorasyon için) plastik bir şişe (tercihen şekil silindir, herhangi bir hacim), makas, cam boncuklar veya deniz taşları alın.

bunun alt kısmı yaklaşık 15 santimetre oldu böylece şişeyi kesin. Onun bir temel olarak kullanacaktır. Aynı ince şeritler dışarı ölçmek ve üst çevresi boyunca kesim yapın. Soyma geri ortaya çıkan şerit böylece düz bir kenarının tüm uzunluğu. Şimdi birlikte şeritleri örmeye başlarlar. Bunu yapmak için, bükmeye şeridinin bir kenarı, bir sonraki ve daha sonraki iki beklemeye koydu. kavisin bir ikinci şerit, hem de ama iki bitişik olduğu ve aynı (üçüncü) altında gerçekleştirilir ile örgü gerekmektedir. .. İkinci olarak, vb son üç şerit, birbirine açmak - bir üçüncü şerit birinci, dördüncü gibi bükmek için. Tebrikler, plastik şişelerin bir vazo kendi ellerinizle yaptı!

Yoktan Oluşturma: plastik ağaç

Son zamanlarda birinde birkaç yıl önce yeni yıl için Olarak Litvanya kentleri sakinleri, şehir merkezinde şaşırtıcı binayı hayrandı. meydanda yeni yıl ana niteliği olarak plastik şişelerden ağaç kuruldu! Elleri güzel yeşil ormanın hayat kurtarma adına bunu yaptık. Üretiminin yaklaşık 40.000 plastik şişe aldı! Ve biz birkaç götürüp güzel masaüstü sürümü yapacağız. Daha sonra onlar boyamak zorunda değilsiniz, yeşil şişe kullanmak daha iyidir. Yaklaşık 10 cm şişe yüksekliğinin üst kesmek için gereklidir. Bir çiçek gibi bir şey bu bölümünü yapın ve (basit bir tahta sopa kullanabilirsiniz) veya bunları birbirine tutkal tabanı üzerine diğer iş parçası ardına koydu. Kendi başınıza süsleyin - ve ağaç hazır!

bahçe için Plastik süsler

, Plastik kaplar kurtulmak ve ağaç ve değilse zaten acele etmeyin kendi elleriyle plastik şişe vazo yaptı ve "şeyler" oldu. Her-all-herkes için kapsayıcı olarak ülkeye gönderilebilir. İlk olarak, Fideler için - bu Bahçıvanlara sır değil. Ama plastik şişe bahçe dekorasyonu daha çeşitli olabilir! Bu malzeme veya duş (5-6 litrelik şişe) (konteyner 1.5-2 litre kapasitesinden) kullanıcı dostu mobil lavabo yapılabilir olması, bunun da zaten tüm bilinmektedir, demeyeceğim. Böyle şişeler bir yatak, süpürge, torba, terlik ve hatta dumbbells bir dönüştürülebilir biliyor muydunuz!

Ülkede Pratik ve gerekli şey - bir süpürge. Bunu yapmak için, şeritler halinde kesin ve ahşap kola bağlı, küçük boyutta bir kaç pet şişe almak gerekir - temizlemek hazır etmek!

kendi elleriyle yapma plastik şişelerden yapılmış torbalar da zor olmayacaktır. Sadece, iki özdeş şişeler dipleri almak onları yıldırım dikmek ve tüm olmalıdır - orijinal çanta hazır! Para depolanması veya herhangi diğer küçük eşyalar için yararlıdır.

Ve biz plastik terlik yağmur ... sonra yürümek olur? Bu kimin hala ayakkabılar ıslak olanlar için hızlı bir çözümdür. (Terlik çocuklar için yapıyoruz eğer - yetişkinler için 0,5 litre ile - 1.5-2 lt) özdeş şişelerin bir çift alarak, alt yarısı ve şişenin orta kesti, Sen harika dağ evi terlik alabilirsiniz.

Sporcular plastik şişeler de işe yarar. Onlar vücut geliştirmek için yardımcı olur. Nasıl? tek dambıl yapılmış olması. Bunu yapmak için, dört özdeş şişeyi alıp boyun ve her alt kısmında kesilmiş, (orta bölümü olmadan) teybe onları geri bağlayın. boşlukları kum veya herhangi arpa ile doldurulabilir. yetiştirmek ve yönlendirmek - daha fazla güvenlik bandı, çiftleri kapaklarının onları bağlayın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.