Entelektüel gelişimiMistisizm

Yeni Yıl için Numeroloji - geleceklerini bilmek arzusu!

Eski çağlardan beri gelen adam ileride ne olacağını bilmek arzusu idi. Bu arzu kendilerini haklı çıkarmak için daha olasıdır birçoğu çeşitli kehanet çok sayıda ortaya çıkmasını sağladı. tarafından Kehanet yeni yıl istisna değildir. Bu tür tahminler uzun süre var. Ve seçenekleri birçok türü yıllar boyunca geliştirilmiştir. Geçmişte içine çekileceği ve bugün alakalı yeni yıl tahmin olanlar bakmak olmaz.

Ve burada bunlardan biridir. merak erkek, gözleri bağlı olmalıdır. Sonra ona yılbaşı her türlü özelliğinin önünde ayrıştırmak. elinde olacak ve önümüzdeki yıl olayların habercisi olacak Bunlardan biri,. Eğer bir mandalina veya çikolata Noel Baba seçerseniz Örneğin, yıl her bakımdan hoş olacaktır. Noel boncuk veya çelenk uzun bir yolculuk tahmin ve yakın gelecekte. El feneri, mum veya başka herhangi bir "sıcak" oyuncak bu yıl kalbindeki sevginin alevi yanacaktır göstermektedir. Bu durumda önümüzdeki yıl, bir kağıt oyuncak seçme, sağlıkları ve sevilen biri ile ilişkiler için korku. Eh, gümüş ya da altın kurşun sadece nakit işletmelerde şans hakkında konuşuyor.

Burada başka bir tahmin olduğunu. döşeme Noel bölüme geçmeden önce, üç boş ve opak plakaları almak onları baş aşağı çevirin. tahmin tasarladım biri, bazı zaman bu odadan çıkmak zorundadır. Sonra bir bozuk para alıp ters plakaların birinin altına gizlemek. Döndüğünde kişi hangisini gizli madalyonun altında tahmin edilmelidir. Bu ilk kez önümüzdeki yıl yaptığı mali refahı söz verir. bir sikke ikinci kez tespit edildiğinde bu durumda, o da korkmamalı. Orada Let hiçbir büyük inişler ve çıkışlar olabilir ama aynı zamanda beklenmemektedir. Eh, şanslı değilse, o zaman bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yok.

Modern Yılbaşı fal genellikle sadeliği içinde ve aynı zamanda özgünlük de şaşırtıcı. Örneğin, atın Yılbaşı tahmin telefonda. bildiğimiz gibi yeni yılında, telefon sessiz değildir. Tüm mutlu bir sevdiklerini tebrik acele ve başarılar dileriz. Eğer bazı gizli arzu ve önümüzdeki yıl gerçekleşecek eğer öğrenmek istiyorsanız zihinsel üzerinde odaklanırken, soru sadece düşünüyordum. sürekli telefonla bakarken Ardından, yüksek sesle söyle. Bundan sonra çağrı için bekleyin. belki bir sene beklemek gerekecek - kadın eğer ilk çağrı adam ise, arzu mutlaka gelecektir.

sihirli yılbaşı gecesi tarafından kehanet olarak değil doğurur yeni yıl. Sihirli ve büyücülük her zaman insan yaşamının refakatçileriydi. Belki birisi tüm varlığını reddeder. Ama gerçekler ortadadır. Yine ortak açıklama tabi değildir hayatımızda böyle anlardır. tam bir ayna Tahmin, bu uygulama ile ilgilidir. ayna, üç mum ve sağlam bir yüzey üzerine konur su bir sürahi ele alalım. Ayna sürahi seti arkasında. Mumlar sürahi tarafından üç tarafı koymak ve onlara ışık. Şimdi Dekantörde suyun içinden aynaya bak. Bunu görecek ve gelecekteki olacak neler.

Bu tür yeni yıl Falcılık Üzerinde Anlaştı mistik ve hayranların sinirler gıdıklamak için idealdir. Eh, festivale sadece çeşitli istiyorum ve biraz eğlenelim olanlar için, aşağıda belirtilen varyant sunuyoruz.

bir parça kağıt alın ve üzerine arzu yazın. Bu gece yarısına birkaç dakika içinde yapılmalıdır. En kısa zamanda ilk darbeyi duymak gibi kağıdı ateşe verdi. O yeni yıl öncesinde tamamen yakmak için zaman varsa, dileğin yakın gelecekte gerçek yüzde yüz garanti gelecek.

Tabii ki, yeni yıl içinde herhangi bir fal biraz umut ilham, ama bu harika tatil bir sakramentlerin bir dokunuş vermek sadece. Eh, müzmin pragmatist görenlere için, eğlence bu tür yer almak için en az bir defa önerdi. Ya da belki hayal kırıklığı korkuyorsunuz?!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.