HobiDikiş

Yeni doğmuş konuşmacı için örgü patik - bebek beklerken basit dikiş

bebeğe hamile kadınlardaki beklerken doğar iken ne yapmalı? büyükanne gelecek torunlarının oluşma mutlu bir gün ne pişirir? Çok verimli etkinlik - örgü patik doğmuş bebekler için. Ya tığ işi, küçük şaheserler oluşturabilirsiniz - ilk küçük bebeğin hayatında bir çift ayakkabı. Bu yazıda, sadece örgü ele alacağız. Biz bile kolayca bir acemi örücüsü oluşturuncaya basit bir teknoloji sunuyoruz.

adım örgü patik konuşmacı Adım

Böyle minik Botik için oldukça ipliğin biraz ve her bacak için iki dekoratif süsler gerekir. Annesinin küçük parmak uzunluğu hakkında - yeni doğan bir bebeğin boyutu çok küçüktür. Bu nedenle, birçok zaman gerekmez. öğrenmek Ama eğer örgü patik jant tellerini doğmuş bebekler için, sen çocuğun kademeli büyüme ile ayakkabı birkaç çift hazırlayabilir. Önemli olan - nasıl böyle bir örgü anlamak:
• Kendinden bez patik - bir dikdörtgendir. Desen Garter (yüz her sıralarında tüm döngüler).
• Yeni doğmuş örme patik: provyazyvayte konuşmacı temel renk ipliğin 8 sıra (Eğer bacak uzunluğuna bağlı olarak, çift döngü sayısını çevirmek gerekir). ayakkabılara kalın olmalıdır Bağlama sıcaktı. • Bundan sonra, zihinsel 3 bölüme tüm döngüler bölün. Birinci ve üçüncü Of bağlantı elemanları oluşturulacak. ihtiyacının ana parçalarından ayak tırmanış yapmak için biraz azaltmak için.
- Her zamanki bağlanma döngünün ilk bölümü: • Sonra başka 3 serisi örme. Her sırada merkezi halka birlikte 2 kez 2 ilmek provyazyvayte.
• 4 satırda, merkez döngü kapatın. kadran üzerinde iğne her iki tarafında 10 döngüler vardır - kayışları olacaktır. 2 sıra ve yakın Örgü yüz döngüler.
• iğneler montajının tamamlanması Örgü doğmuş bebekler için patik. orta alt dikin örgü dikişi. Arka topuk kısmı bağlayın. ayakkabılar çok yumuşak ve elastik olduğu için Üzülme, dikişler, çocuğu baskı olmayacaktır.
•, (ayna görüntüsünde) ön askıları çapraz Patik üstüne onları dikmek. iş düğmelerini süsleyin, fiyonklar veya saten şeritler çiçekler.

Yeni doğmuş konuşmacı için en basit örgü patik

Ancak, çok hasta değildir ve böyle bir zahmetli aktiviteden zevk yoksa, size tüm olası seçeneklerin en basit denemenizi öneririz. • bağlama jartiyer dikdörtgen iş parçası.

• Daha sonra kalanını kapatmak, bir araya toplamak ve bütün merkezi döngünün bir yüzünü örme ardından, döngüler ilk üçte kapatın.

• alt ve arka dikişlerini dikin. merkezi montaj yay veya broş kapatın.

Sonuç

Gördüğünüz gibi, bu çok basit bir örgü olduğunu doğmuş bebekler için patik. İğneler aynı çocuk ayakkabıları yapılmış, ancak biraz daha büyük olabilir. daha birkaç dikiş toplayın ve bebek üstü için patik olsun. farklı renklerin bir arada kullanın. Kendine Patik için süslemeler bağlayın - bu iş daha eğlenceli hale getirecek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.