MaliKredi

Tüketici kredisi: tipleri ve özellikleri

Tüketici kredileri şu anda Rusya Federasyonu bankacılık kurumlarının büyük çoğunluğunda en yaygın programıdır. Bu varyasyon kümesi ile temsil edilir ve koşulların çeşitli gerçekleştirmek için uygulanabilir. gidiyorsun olanlar için tüketici kredisi verme, hizmet türleri son derece önemlidir. Sonuçta, farklı miktarlarda ve amaçlar farklı vardır faiz oranları. kredi koşulları da değişebilir. Bugün, programın bu tür faiz oranları geniş bir aralıkta ayarlanabilir: 12'den yılda% 70.

Tüketici kredisi: Çeşitleri

Bütün bu programlar iki genel kategoriye ayrılabilir:

  1. Hedef - müşteriye özel amaca öngörülen ve sözleşmede öngörülen ulaşmak için bankalar tarafından ihraç edilen krediler vardır. Bu yüzden bir eğitim, planlı bir tatil ve alma, büyük bir revizyon olabilir. Bu durumda, finansal kuruluş fonları tarafından verilir denetlemek yetkisine sahiptir. klinik, kolej, otel, vb: Bazı durumlarda, bir kişinin bile banka hemen hizmet hesabını veren firmaya gönderin olarak nakit göremiyorum Hedef tüketici almak edersek krediyi faiz oranı bunun düşük olacak ve ödeme koşulları çok yumuşak.
  2. Amaçlı olmayan - Belirli bir hedef olmadan bir kredi. Bunlar sadece 2 belgelerin varlığında elde edilebilir çabuk kredilerdir. Her zaman büyük ve% 70 ulaşabilir kredilerin bu tür faiz. yasalara buçuk yıl almak mümkün olmasına rağmen ekspres kredinin kayıt süresi azami genellikle 6 aydır. Kredinin kötüye kullanılması durumunda, banka müşterisinin başka yaşamda yer değil, ama kredi programının içeriğine ödeme zamanında giriş gerektirir.

için belgelerin paketi

Sen tüketici kredisi gibi hizmetler tescili için resmi kağıtların belli bir set toplamak gerekir. kredileri ve bireysel farklılıkların Türleri mümkün olasılıklar ve borçlu beklentilerine tam uyumludur bir program, tercih yapmak. sözleşmenin yapılması için şu bilgileri sağlamanız gerekli olacaktır:

  • bankanın kollarından birinin hemen yakınında geçerli bir oturma izni Rus pasaport;
  • borçlunun kişiyi teşhis için yardımcı olabilir ikinci belge;
  • kefil imzası;
  • Kırılma nesnesi.

Sadece ilk iki nokta huzurunda olabilir bir kredi, ancak daha fazla belge ve teminat, para uzun vadede ve daha yumuşak koşullarda daha fazla miktarda alın. ipotek tesis ve garanti verilmiş ise, bir tüketici kredi almak çok kolaydır. Bu durumda faiz 12 ila% 15, en düşük olurdu. teminat gayrimenkul ise:. evini, daire ya da arsa - ödünç alabilir tutarı 10 inci milyon Ruble ile sınırlıdır.

o çok para aldı, her zaman bir arabanın tamir veya satın alma için bir tüketici kredisi yardımcı olabilir. Hizmet türleri Yurtdışında dinlenmeye otomat şeyler satın almak dışında, hayatta farklı durumlar büyük bir aralık çözmek için kullanmaya izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.