Sanat ve EğlenceFilmler

Britt Robinson - genç ve gelecek vaat eden aktris

Britt Robinson, nispeten genç yaşına rağmen, şimdiden altmış filmlerin çekim yer almıştır Amerikalı aktris vardır. Bu makale biyografi ve kariyer kadınlar üzerinde duruluyor.

özgeçmiş

Britt Robinson Charlotte (NC, ABD) şehrinde 18.04.1990 tarihinde doğdu. Brittany büyüdü ailesi, gelecek oyuncu olduğunu büyüğü kime sayıda çocuk (7 çocuk) vardı.

o hala oldukça gençken, onunla tüm ailesi ülkenin daha güney bölgelerinde daimi ikamet taşındı. İlk yıllarından itibaren o düzenli Greenville, South Carolina adlı bir kasabada küçük bir tiyatro yapımları katılmıştır.

biraz büyük haline gelmiş olan Britt Robinson daha olma eğilimindedir ve filmde rol döküm ve seçmelere her türlü katılmak için Los Angeles'a haftalık yolculuk başladı. İlk defa oniki yaşındayken filmi rolünün seçimi yapıldı.

2003 yılında "Club" Hayalet" filminin çekimleri esnasında, kız Chester şehri oldu büyükbabası, evinde yaşıyordu.

Aslında nedeniyle devlet eğitim sistemine Britt son derece olumsuz tutum anne, kızlar evde bilgiyi almak. Ama her nasılsa socialized olduğunu, bu bunu bir yerel tiyatro grubu vermek üzere karar verildi.

Britt Robinson ile Filmler

2001 den 2005'e kadar TV'de yayınlandı: "Zaman Karakol Power Rangers", O TV dizisi için oldukça erken yaş sayesinde ün kazandı.

"CSI: Crime Scene Investigation" (2000-2015), "Kazanan" (2007) ve "Şehir Swingers" (2008): Sonra gibi dizileri vardı. Bu aktif oyuncu ek olarak özelliği filmlerde rol, bunlar arasında:

  • "Anne ve Çocuk" (2009);
  • 2015 yılında kira yayımlanan "Bay Church" ve "Uzun Yolu";
  • "Köpeğin Hayatı" (2017);
  • "Geleceğin Kara" (2015);
  • "Bize arasındaki boşluk" (2017).

Bu resimlerin yanı sıra, onun sicili olan bir TV dizisinde çok iyi bir iş oldukça çok sayıda listelenir ve sinemada edilir.

Britt Robinson'un özel hayatı

Bir bütün olarak Hollywood'da yükselen yıldızı değil özellikle dikkate değer hayat, daha doğrusu mütevazı. Alınan ücretlerin çoğu Britt Robinson genç bir kızın oldukça normal bir hayat pahalı kozmetik ve şeyler satın almak, alışveriş harcanmaktadır faktör hariç.

Evli değil, bu nedenle zamanlarının çoğunu bu arada bu da son yıllarda çok başarılı olduğunu, iş, ödenir. Bugün Britt Robinson tartılarak ve 27 yıldır, her ne kadar çoğu kadın oyuncu 160 cm ve 47 kg sırasıyla çok genç görünüyor, bu yüzden sık sık o ergenlerin rol oynamak zorunda.

tüm aile ile çok iyi ilişkilere sahiptir çünkü alışveriş harcama ek olarak, o düzenli, mali ailesini yardımcı olur. Gençlere gelince, o zaman tüm basittir: Zaten onun meslektaşı Dylan O'Brien ile bir araya geldi birkaç yıldır. Gençler 2011 yılında piyasaya sürüldü filmi "ilk defa", ortak araştırma sırasında bir araya geldi. Onların dağılmasından hakkında söylentiler vardı gerçeğine rağmen, hepsi sıradan dedikodu başka bir şey vardı.

Fanlar ilişkilerini izlemek ve birlikte favori aktörleri mutlu yaşamak aslında zevk ve her her geçen gün tutan keyfini çıkarın. iki favori aktörleri bir evlilik gerçek bir muamele olacağından emin.

Buna ek olarak, aktris iki hayvan yaşıyordu, ama özellikle köpekler onları seviyor çünkü o istediği gelecekte çok daha hale edilecek.

Sonuç

Britt Robinson son iki veya üç yıl içinde, çok film oyuncu olarak popülerlik kazanıyor. Bugün, onun mesleki kumbara zaten birkaç eserler böyle mastodonlar filmi George Clooney Jennifer Aniston ve Dzhuliya Roberts vardır. Bu nedenle, güvenle bu onun şanlı kariyerinin sadece başlangıç olduğunu söyleyebiliriz.

popülerliği büyüme de sürekli ekranda tüm görünüşe favori aktrisi izlemek hayranlarının sayısı hızla arttığı, tarafından onaylanır. nispeten genç yaşta için, o zaten filmin kariyerinde oldukça büyük bir mola yaptı. tamamen yorulmadan çalışan, mesleğe kendini verir, çünkü Birçok yönden, bu, yetenek ve çok çalışmayı hareket bunun sürmesi katkıda bulundu.

Ben rol için seçmelere başladı sinemada baş döndürücü bir başarıya sebep olan bu yaratıcı üretkenlik, hangi diye çocukluktan beri talip etmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.