Entelektüel gelişimiMistisizm

Kırık ayna nedir? Evet, aynı tüm! Ama bu konuda ne yapmalı?

kırık ayna nedir? Antik hurafe bize sefalet yedi yıl vaat ... Ama nereden geliyor? Kökeni işaretleri şimdiden yüzyılların derinlemesine kaybetti. Bugün, tek tek o aynaların özelliklerinin en eski gösterimi ile bağlı olduğunu varsayabiliriz. o konu yansıtır inanılmaktadır yana insanın ruhunu, ayna ne bozuldu temel yorumlama, ruh acı veya kaybolur (ölür), varsa bedensel ölümden sonra her türlü olanaktan yoksun olduğu cennete uçmak ya olmasından düşürülür!

o güçlü bir tür enerji düğümlerini akar var - Yüzyıllardır insanlar ayna inanıyordu. Konularda olumlu daha fazla negatif enerjiyi odaklanır varsayılır! Yani yanlışlıkla aynayı kırmak, sonra sorun beklemek niye ... bu açıklama o kadar sıkıca, insanların kafasında bugün kurulan bile en ateşli şüpheciler huzur çekilme edebiliyoruz edilir budur.

Ne ayna kırılır Amerika ve İngiltere'de ve bu konuda ne yapmalı?

Hem de tüm dünyada olduğu gibi, Amerika'da, kırık bir ayna - oldukça kötü bir işaret. Onlar tarafına gelen felaket almak için kendi yol var. Onlar 5 $ mezhepleri banknotların cebinden çıkardı ve aynı zamanda çapraz olarak. eyaletlerde, sırayla, altın sikke intikal eden bazı açıklanamayan büyülü özelliklere sahiptir çünkü bu tasarının vaat başarı olduğuna inanıyoruz!

Ne düşünüyorsunuz, ne şans, İngiltere'de bir ayna kırmak olur? İşte anlamı daha somutlaştırılıp olduğunu. İngiliz onun en yakın arkadaşı kaybı bir işareti olarak kabul. Yerliler bu sorunla mücadele gibi Biliyorsun? dikkatle tüm parçalarını toplanabilir sorun alın ve dere hızlı bütün sorun götürdü akışına akan onları atmak ...

Rus Parapsikolojist görür gibi

bu durumda, elbette, çok ilginç ve hatta mistik Rus bilim adamları bakın boyama,! Ülkemizin Parapsikolojist tüm bilim adamları oybirliğiyle tüm bu paranormal bileşeni beyan gerçeği. Bir negatif enerji yıldır, belki öyle ya da aynaya birikmiş yüzyıllardır: İşte onların görüşüne göre enerji akışlarının davranmaya nasıl. o çatlaklar ve hatta parçalara bölünür zaman kötü dürtüler büyük bir hız ile ondan çıkan ve duvardan duvara odası, atlama, sıçrama için odadan bir öfkeli acele başlar. Nedenle herhangi bir işlem yapma acil ihtiyaç olduğunu! Aksi takdirde, negatif bakliyat hanede herhangi birinde "atış" - o değil, yakın gelecek için iyi oldu.

Ne yapmalı?

Yani, biz aynayı ne bozuldu, seni. artık olmayan İngiltere'de, Amerika'da değiliz çünkü Ama nasıl, potansiyel sorun önlemek olabilir, kimin biz zaten biliyoruz felaket ile baş etme yolları hakkında. Rus büyükannesi Büyücüler bu durumda söz söylemek ardından sol omuz yönünde tükürmek ve gerektiğini söylemektedir: "Ben, sorun değil" Sonra, kırıkları dokunmadan, mevcut parsellerin birini okumak gerekir. Sonra, eve bir süpürge almak, iyice suya nemlendirip kıymık onu püskürtülür. Hemen kağıt kesinlikle saf beyaz tabakanın dışında süpürüldü ve evin dışına alın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.