SeyahatSeyahat İpuçları

Yaz Survive nasıl

Başka sezon kendi artıları ve eksileri vardır gibi Yaz, bu kadar. Onun onuru ve sevinç tek tek her değerlendirir, ancak ortak tehlikeler ve bunları önlemek için nasıl bu yazıda tartışacağız.

Öncelikle, hafif ve bol giysiler giymek gerekir. Açık renkler koyu daha fazla ışık ve ısı yansıtır. Ayrıca mümkün yapılmış giysiler giymiyor sentetik kumaşlar, mükemmel bir seçim pamuk veya keten olurdu. özel ısı ve terden kumaşı korumak için var tasarlanmıştır, bunların kullanımı da önerilmektedir.

Gerekirse, geniş kenarlı şapka giymeli açık güneşte uzun zaman vardır. görünüşünüz ve önyargılar unutun, sağlık çok daha pahalı görünüşünüzü aşıyor. Günümüz dünyasında şık şapkalar geniş bir yelpazede bulabilirsiniz. görünüşünüz ile ilgili yükseklik kadar ilgili olursa, parlak takılar kullanın.

ihmal etmeyin Güneş kremi ve losyonlar. Bazı insanlar sadece sahilde kullanılması gerektiğini, ancak güneşli günlerde hiçbirinde kullanımları aşırı ısınmasını ve güneş yanıklarına karşı da koruma sağlar inanıyoruz. Ayrıca krem eylemlerin koruyucu bir tabaka sadece birkaç saat, güncellemek için unutma.

büyük bir bronzluk elde fikri baştan çıkarıcı olabilir, ama bu mümkün değil. Büyük olasılıkla, sadece güneşi obgorite. Sen fanatizm ile güneşlenmek olmamalıdır. O borçların dönemi için eğlenceli germek için, ancak onların sağlığı emin olmak daha iyi olurdu. Güneş sırasında yüzük ve diğer takı kaldırmak unutmayın, ya da ışık alanları bırakacaktır.

Yaz aylarında dehidratasyonu önlemek için çok önemlidir. Ama sadece soğuk su içmeye çalış. Şekerli içecekler ve alkol ilave olarak, ısı transferini gerçekleştirmek için değil, bunlar dehidratasyon katkıda bulunur. su kullanımı çok soğuk içecek su değildir anda, bunun nedeni hızlı sıcaklık değişimlerine şok bir devlet tetikleyebilir.

muzdarip olanlar ısı bitkinlik gölgede taşındı edilmeli ve dar giysiler kurtulmak. Soğuk su ile yüzlerini yıkamak için ama onların ıslak giysileri ya da havlu örtmeyen, onlara ısı kaybını yapabilirsiniz gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.