GüzellikSaç

Yayıcı Saç

İyi bir stil yapmak için, iyi bir saç kurutma makinesi gerekir. Ancak bu geleneksel cihaz mükemmel bir saç modeli yapmak oldukça yetersizdir. Bu harikalar yaratabilir en az bir ekstra eki gerektirir. Difüzör Saç ilk olarak maruz şeritlerin yerleştirilmesi için icat edilmiş kimyasal dalgası. az başarı farklı saç şekillendirme ve çok oluştururken, kolay bukle tokalı başvurusunda ile Şimdi ise orijinal saç. O özel memesi ile tek enstrüman veya sıradan bir saç kurutma makinesi de geniş bir nozul ya olduğunu. Hemen o küçük fonksiyonel cihazlar olarak memeyi elde etmek daha iyidir ve satın alma haklı olmadığını söyledi edilmelidir.

meme ince delikli bir çok plastik "parmak" dir. saç yardımıyla döşeme sonra çok iyi tanımlanmış ve uzun şekillerini koruyacak olan. Sıcak hava akımının "parmaklar" deliklerden saç hacmini veren kolayca kaldırarak, saç köklerine direk geçer.

difüzör avantajları zamanki numaranın önüne bir saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Belki de en önemli şey o saçlar için güvenli olmasıdır. sıcak hava birinci plastik "parmak" geçerken O, saçın yumuşak bir kurutur. Böylece saç biraz kaybetti başlangıçta ısı etkiler. Buna ek olarak, hava ağızlık şekline yanıklara bağlı riskinden korunması, saçın bazal bölgesi ve saç derisinin yöneliktir. Bununla birlikte, cihaz kesinlikle saç üzerinde termal etkiye sahiptir, bu yüzden kötüye gerekmez. Kurutma için düşük sıcaklıklara seçme ve istifleme koruyucu araçlar kullanılarak, periyodik olarak bir dağıtıcı saç kullanmak için daha iyidir.

saç difüzör etkisi Özellikleri geleneksel kurutma imkansızdır ile elde etmektir özel onları veren hacim sağlamak. memeyi kullanarak da önemli ölçüde basit bir doğrudan bir jet kurutucu ile daha büyük bir yüzey kaplayarak, saç kurutma süresini azaltır.

Daha önce bahsedildiği gibi, saç difüzör birçok modellerinde hala hareket ediyor özel bir "parmakları" vardır. Bu nedenle, oturumu yerleştirerek masaj neredeyse eşittir. kafa derisi üzerine bu etkiler onların güçlenmesine ve gelişmesine katkıda besin getiren köklerine kan akışını arttırır. Eğer uzun saç varsa ve etmek istiyorsan saç şekillendirme kıvırcık kilitleri oluşturulması eşliğinde difüzör aksi bukleler çalışmaz oluşturmak çünkü, o zaman bu, sabit meme "parmaklar" ile seçilmelidir.

etkisi yağma etmemek için seçtiğiniz yerleşim türü ne olursa olsun, artık gerekli değildir, sadece ıslak saç ve penye sonra bunu yapmak için ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır.

Nasıl bir difüzör seçilir? Her şeyden önce, sen meme "parmaklar" dikkat etmek gerekir. İçi boş hacim oluşturmak için tasarlanmıştır; Kısa - kıvırcık değil, stil çok uzun saç; Pürüzsüz - Uzun ve kalın saçlar için. daha geniş bir uç için daha uygundur kısa saç. Uzun saç düzleştirme etkisini elde etmek istiyorsanız, tarama özelliklerine sahip bir hortum seçmek gerekir. pazar popüler difüzörler VALERA, Ermila, Parlux A Doccia, Babyliss ve diğerleri ise.

Nasıl bir difüzör kullanan, iyi bir stil yapmak için? Bir Yeni yıkanmış ıslak saça üzerinde yapılması halinde, mükemmel bir olsun saç modeli. İlk olarak, tüm uzunluğu boyunca (köpük, sprey, süt, jel) döşenmesi için ilk tedavi gerekir. Ardından iki bölüme saç bölün. alttan döşeme başlamalıdır. Daha sonra saç köklerine saç ucu ve kurutma başlatmak, saç tellerini alıp sırayla ucunda yerleştirdiler. Yükleme sırasında kolay fazla hacim elde etmek tarafa eğerek, baş masaj. Ücretsiz eli fırfır ipliklerini ayrı bukleler için parmaklarını ayırmak üssünde bunları kaldırın.

kafasına doğru açıda olmalıdır saçlar için beklemeye difüzör döşerken, bireysel kilitler ayrıca cihazın düzlemine dik olmalıdır. Bu aşağıdan yukarıya doğru saç yönlendirmek için en iyisidir. bitmiş paketleme olması ve bir vernik ile sabitleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.