Spor ve SağlıkEkipman

Yatay çubuğu için askıları nasıl yapılır: ipuçları

çubuğunda Fanlar ve ders fanlar genellikle eğitim sürecinde oldukça tehlikeli unsurlar gerçekleştirin. Ve yaralanmayı önlemek için lütfen sigorta bakmak istedi. Ayrıca kemer, halatlar, ipler denir özel kayışlar olabilir güvenlik düzgün bir seviyede sağlanması. Ve para harcamak ve eşya mağazaları spor bunları satın almak gerekli değildir. Sen yatay çubuk kendiniz için askıları yapmak hakkında düşünebiliriz. herhangi bir noktada ellerin yüke dayanıklı vermezse, bu cihazlar uzakta kırmaya yardımcı olmamaktadır.

talaş alımı

için kemerler ellerinizle yatay çubuk bir çırpıda yapmak. Sadece bunun için doğru malzemeyi seçmek gerekir. Bazı insanlar kaydetmek ve elastik bir bandaj kullanmayı tercih. kayış güçlü almalısınız çünkü bu, akıllıca olmaz. Kullanımı gerekli değildir ve çanta üzerinde kemerler veya kayışları. En iyi seçenek - Çekme halatı veya Kemer bandını satın almak. göre gereken en önemli ölçüt, - malzemenin mukavemetidir. Güvenlik kurtarmak için daha iyi değil.

zemin

Eğer yatay çubuğu için askıları yapmak öğrenmek istiyorsanız, ön çalışma yapmak gerekir. kabloyu Edinme, bu konservatif yapılmalıdır. İki katmanlı ürün en güvenilir olacaktır. madde uzunluk 65 ila 75 santimetre arasında olmalıdır. Eğer meşgul olacak bar, ve bilek genişliği genişliğine göre belirlenir. Anlamadığınız ise, kısa ya da uzun şeritler kullanılması gereken bir yöntem yoktur, elde edilir. Meselenin bir ucundan tutun sonra bilek etrafında üç defa sar (çift katmanlı omuz askıları durumunda - altı kez), şimdi kesilebilir. Eğer bir parça varsa, ikinci birinci üzerinde yapılabilir. Ürün genişliğine Bağıl: hepsi ayrı ayrı burada. Ama endeksinin ortalama değeri - üç ila beş santimetreden.

Yatay çubuğu için askıları dikmek için nasıl

Şimdi hazırsınız. Daha sonra, malzemenin kesme birkaç kez katlamak ve sadece dikiş için gereklidir. Bu makine için kullanmak en iyisidir. Böyle ekipman mevcut değilse Ancak, elle dikmek. Eğer pratikte askıları kontrol önce, basmayın, bunlar rahatsızlık yaratmaz emin olmak için tam gereklidir. Ama olmamalı da bunu asın. Biz bakmak gerekir "altın ortalama."

Kullanım Şartları

Eğer yatay çubuğu için askıları nasıl anladığınız zaman, çalışma tamamlandığında, bunları kullanmaya hazır. Eğer boyun düz kavrama almak gerekiyorsa, el ön kemerler içinde eklenmesi önerilir. Arka tarafta - O zaman, kavrama düşürmek planlıyorsanız. Ürününüz sabit eğitimle gerildiğinde, sadece başka katmana dikmek. Sen kendi elleriyle askı ipleri, güvenilebilir tam olarak ne bilmek gerekir. Bu konuda sağlık ve güvenliğini bağlıdır.

Bara askıları nasıl anlamak ve tüm eylemler doğru yürütülür ise, egzersiz normal modda gerçekleşecektir. Önemli olan senin askıları, güvenli ve rahat olmasıdır. Sonuçta, en ufak rahatsızlık pisliği sınıflara edebiliyor. İyi kayış etkileyici ağırlığını dayanabilir. Bu yüzden güvenle alır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.