ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Kare boru: Uygulama ve özellikleri çeşitler

Kare boru metal en popüler, popüler ve türüdür. Sadece tür malzemelerin seçiminde ana faktör kendi makul fiyattır. Tüp yüksekliği ve genişliği eşit boyutlara sahip bir kare kesitli çelik sahiptir ve ana amacı takviye çerçevesi montajları ve destek yapılarını imal etmektir. inşaat sektöründe ürün ve makine mühendisliğinde kullanılır.

Kare boru çelik yaygın olarak bir taşıyıcı çekirdek elemanlarının temel kalıp ve çelik kullanılır. Onun özellikle şekil kolayca ve hızlı bir ölçüde binaların stabilitesini arttırarak, yükleme gerçekleştirmek için izin verir. Ayrıca, ürün dekoratif çit oluşturma çitler, kapılar, üretiminde kullanılmaktadır.

Temel özellikleri kare borular profil göstergesi maddeleri tanımlayan hükümet standartlarına göre düzenlenir. Bu nedenle, ürün sıcak haddelenmiş ve soğuk-çekilmiş bir şekilde üretilebilir veya elektrik kaynak kullanımı ile. Üretim teknolojisine bağlı olarak, kare tüp soğuk haddelenmiş ve sıcak deforme olmaktadır. Bu malzeme türleri sorunsuz vardır. kaynak teknolojileri ile borular saçtan imal edilmiştir.

Boyutların Ölçer, 1 mm ile 14 arasında bir duvar kalınlığına değişebilir, profil genişliği 1 ila 18 santimetre arasında olabilir. 12.5 metre yarım üretilen kare boru uzunluğu. ürünlerin fiyatı üretim yöntemi ve büyüklüğüne bağlıdır. Gerekirse boru standart olmayan boyutlara sahip sipariş yapılabilir.

Olağan olarak kullanılan malzemelerin üretilmesi için karbon çeliği, çeşitli kimyasallar ilave edilerek, veya alaşım. Bu, yüksek kalite ve mükemmel performans ile karakterize edilen ürünlerin elde edilmesini sağlar.

Kare tüp yaygın özellikleri nedeniyle modern yapımında kullanılmıştır. Ürün metal haddeleme diğer türleri ile karşılaştırıldığında bükülür diklik ve yeterince hafif hafif azalma dört oluk vardır. Bu yapı elemanları olarak malzeme kullanmak için izin verir.

Nedeniyle ürünlerin kare şekline borunun döşenmesi düz bir yüzey üzerinde işlemini basitleştirir. yüksek yükler için yeterli dirence sahip olan yapılar oluşturmak sağlar yapıştırma malzemeleri kullanılan kaynak için.

boru imalatında kullanılan paslanmaz çelik, direnci ve korozyon direnci, aşınma ürünleri dayanıklılık sağlar. Nedeniyle geometrik özelliklerine, kare tüp çocuk oyun alanları, korkulukları, seralar, pencere ızgaralar, çitler, yamaçlar, reklam yapıları, bacaları, havalandırma rafları ve mobilya üretimi için kullanılmaktadır. Malzeme otomotiv sektöründe kullanım alanı bulmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.