Haber ve ToplumDoğa

Şaşırtıcı cins büyük kediler

Doğada, sıradışı ve ilginç bir çok şey. Örneğin, bir büyük kedilerin ırkı. Onlar evde tutulabilir, ancak boyut olarak onlar kaplan ve leopar gibi, fauna biraz anımsatmaktadır. Kendine küçük bir leopar bulmak istiyorum, ama yırtıcı korkuyorlar, o zaman sizin için büyük kediler doğurmak. Bu grubun üyelerinden herhangi kesinlikle keyfine varacaksınız var.

Savannah - Dünyanın en büyük kedi, ev içerebilir

omuz kaya temsilcileri, ağırlığı yaklaşık 15 kg, 45 cm arasındadır. Ev kediler Asya geçerek doğmuş leopar kedi ve Afrika serval. Dıştan bakıldığında, onlar küçük çitalar benziyor. Onlar büyük duruş, geniş kulakları ve uzun bacakları ve onların renk basitçe büyülüyor. Bunlar, akıllı, enerjik ve becerikli. Savannah soğuk ama su çok düşkün sevmiyorum, bu yüzden böyle bir kedi sizinle bir banyo veya duş almak istiyorum eğer şaşırmayın.

O çok aktif, böylece evdeki herhangi bir daha fazla hayvan yaşıyorsanız, kediler tam onu tüketmeye olacak kadar onu dinlenmeye izin vermeyecek. O memnuniyetle köpek ile arkadaş olmak. Kooperatif oyunlar köpekler ve purred kız arkadaşı hem de çok eğlenceli bir getir.

Gıda, bu iddiasız, bakımı için de, herhangi bir yüksek kaliteli ev yapımı yiyecek kullanmak mümkündür. WMS için kolay ama kedi kumu alıştırmak için.

Uzmanlar bu türün temsilcileri bizim yerli kedi gibi aynı şekilde davranırlar olduğunu düşünelim: onlar uyku ve küçük çocuklar ile oynamak için mutlu olmak için seviyorum. Buna ek olarak, köpek gibi, komut "Getir" yürütme ister. Buna ek olarak, rahat bir tutum bir tasma yürümeye. Kolayca taşınır ve arabaya binmek edilebilir, sadece seviyorum. Buna ek olarak, kedilerin diğer ırkları vardır. Bu nedenle, olağanüstü hayvanları araştırmaya devam.

Maine Coon

ağırlığında bu cins Yetişkin üyeleri 10 kg ulaştı. Dıştan, onlar gibi görünmek kamış kediler ve vaşak. karın saç ve bunların uzun ve yoğun arka ve ön - kısa. Bu kediler, mükemmel dayanma gücü var onlar aktif ve çok akıllı. Onlar çocukları ile birlikte almak kolay oyunlar oynamayı severler. Doğada, aynı seslerle iki tür kedi asla bulamayacağım. Onlar çok hassas olup, iyi bir karaktere sahip, bu yüzden içerikle ilgili sorunlar, kural olarak, ortaya çıkmaz.

Kediler Maine zenci mükemmel av niteliklere sahiptir. alıcı titrersinekler ve sivrisinekler, onlar büyük başarı elde. Evinizin bir fare var ise, favori onu yakalamak yardımcı olacaktır.

Birlikte büyüdük özellikle kayıtsız cins, küçük hayvanlar için. Balık, bir kural olarak, aynı zamanda onlarla birlikte akvaryum daha iyi kapak ilgilenmiyor ama.

Maine Coon bir apartmanda oturdum ama kolayca herhangi ortama adapte edilebilir olması arzu edilir.

Sonuç

Bu büyük kedilerin ana türdür. ilerleme yerinde olmadığı için, yakın gelecekte bu inanılmaz yaratıklar yeni tip olacağı mümkündür. Şimdi büyük neler olduğunu bildiklerini yerli kediler. Eğer bu "küçük" arkadaş yapmak istiyorsa makaleyi okuduktan sonra mı?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.