Ev ve AileAksesuarlar

Tarihin yüzyıllar ile değerlendirmeleri: Poplin Canlı

Pamuk, saten, patiska, poplin - belki vardır, doğal kumaşlar ana liste, özellikle bizim favori kadınlar. Şaşmamak hepsini sonra tüm esnaf metresi, pet giyim, ucuz ve neşeli bir aile için gömlek ve elbise, pantolon ve şort dikti.

Köylülerin kulübelerde değil, aynı zamanda kentsel daireler ve antik yıllarda sadece cıvıl cıvıl makineleri, iğne elle her fırsatta birlikte pamuk kumaş çok renkli odezhku parçalarını dikiş wielded. Ama festival giysiler için, tabii ki, poplin kroili. bunun dışında etek veya ceket Yorumlar en eğlenceli idi.

Özellikler doku ve üretimi

Şimdi ölçülemeyecek poplin elbiseler, bluz, pijama, yatak çarşafları almak için teklif yarışan kumaşlar ve dükkanlar yelpazesini genişletmiştir. , Solmaz çökmek değil ve şeklini kaybetmez pamuk sarafanchik daha sıcak havalarda, örneğin, daha iyi ne olabilir? En minnettar değerlendirmeleri Sadece poplin kumaş. Kadınlarımız yumuşak ve ihale dokusundan yapılmış giysiler giymeye çok hoşlanıyorsunuz.

Neden bu kadar iyi? Fransa'da Ortaçağ'dan kökenli özel üretim teknolojisinde sırrı. Dünya giyim kumaş ihtiyacı olan basit ve kişi iken. Yani orada poplin. tarihsel arşivlerde uzun süre korunmuş ona incelemeleri. Onun farklı kalınlıklardaki ipliklerden dokunmuş - ince, daha kalın atkı bazında. Yani özellikle doku - etek.

çeşit

Poplin için mevcut talebin nedir? Günümüz tüketicilerinin Yorumlar evde onun büyük popülerlik kanıtlamak. Talep artıyor ve birçok satıcıları hem kumaş toptan ve perakende sunuyoruz ve dikilmiş ürünlerin mükemmel. ucuz ama çok kaliteli kumaş, günlük yaşamda bazen vazgeçilmez - Bu, poplin çünkü şaşırtmıyor. Güçlü ve aynı zamanda yumuşak, düşük sıcaklıklarda yıkanmalıdır kolaydır ve ütü gerekmez. Bu açıdan bakıldığında, Poplin da işletmek için çok ekonomiktir. Birçok ev kadınları farklı amaçlar için poplin yaprak ve çarşaf, battaniye ve havlulardan dikmek bu yüzden seviyorum.

Boyama ve boyama teknolojisi çok poplin süslüdür. Bu doku kadınları Yorumlar en hevesli: kolay, pratik, parlak, renkli ve aşınmaya dayanıklı aynı anda değişik. Tabii ki, bu durumda biz saf pamuğun kalite poplin bahsediyoruz.

keten poplin

Bu çarşaf Ivanovo sağlanır. Poplin, sadece yüksek kaliteli üretiminde kullanılan en iyi yorum. gibi birçok Ivanovo giyim fabrikaları için bilinen yapılan bu kit ile. moda tasarımcıları tarafından yaratılan çizimler ve baskılar - seçeneklerin çeşitli gözü oldukça benzersiz renklendirici memnun ediyor.

Buttercups ve kelebekler, Belaya Roza ve mavi zambaklar, girdaplar kare, süsleme, ajur - bunlar sadece varyasyon çok sayıda unsurları bazılarıdır. 3D renkleri ve desenleri - İvanovo tekstil işçileri poplin yatak çarşafları ve en moda renk üretmek. stereoskopik etki yatağa dağılmış taze çiçeklerden yanılsamadır!

Sıcak renkler ve yumuşak dokunuş - o günlük kullanım için en iyi poplin kumaş kılan.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.