SeyahatSeyahat İpuçları

Yalnız İngiltere'ye Vize: nasıl başvurulur?

Hemen hemen hiç kimse girmek için izin almak konusunda soruları var Schengen ülkeleri. Gezginler edildiği bir "temiz" pasaport yasak ne elçilik daha sadık, farkındayız. Buna ek olarak, Schengen ülkeleri bizim turist ve işadamlarına daha açık hale gelmiştir. Koyu atı UK, hangi ulusal bir vize girmek için gerektiren bir Avrupa Birliği üyesi ama gerçi. en aldığını hemen anlayacak biraz deneyelim. yalnız İngiltere'ye Vize: nasıl başvurulur?

Nerede?

İlk olarak, bu ülkenin izni için bu girişin sadece VAC aracılığıyla yayınlanan edilebilir dikkat etmeliyiz. eskisi gibi büyükelçiliğe doğrudan atıf dahil olmak üzere hiçbir diğer seçenekler.

Nasıl?

Önce kesinlikle İngilizce olarak UKBA web sitesinde online bir başvuru formu modunda doldurmak zorundadır. , Çıktısını bir fotoğraf 3,5x4,5 cm sopa, aynı sitede bir ziyaret seçip gerekli belgeleri toplar.

Kendisi ya da değil?

o işletmeler, elde profesyonel yardım yardımıyla tüm sorunları çözmek için daha kolay olmasına rağmen vize, vize Sadece İngiltere'de - bu da oldukça mümkündür seçenektir. Bunun için de hazırlamak için gereklidir. Bu yurtdışında ilk mekan ve pasaport oldukça boş olup olmadığını Ve tabii ki, başarısızlık olasılığı beri profesyonellere açmak için daha iyidir.

evraklar

Aktif gezgin ve İngiltere'ye vize gerekir - size varsayalım. aşağıdaki gibi bunun için gerekli belgeler şunlardır: başvuru formunda yapıştırılır ne benzer bir tane daha fotoğraf; o Eğer doldurulmuş ve imzalı o anket; geçerliliği ve iki boş sayfaların bir 6 aylık süre ile pasaport; Çalışma belgelerinin konumunu ve maaş içerir. Aşağıdaki belgeler gerekli listesinde sıralanan ancak bunlar ödeme doğrulamak açısından oldukça tercih edilir değildir: daire, ev, villa, araba için sahiplik belgesinin bir kopyasını; hesabın banka ekstresi. Bütün bunlar İngilizceye tercüme edilmesi gerekmektedir. Sadece İngiltere'de vize engelliler için gerekliyse, o zaman onların belgelerde değerinde gezi teyit edecektir sponsor, ilgileneceğim.

acil vize

15 iş günü - Giriş izinlerinin standart işlem süresi. Eğer acilen İngiltere'ye vize gerekiyorsa Ve durumunda ne yapmalı? Vize Merkezi müşterileri için fırsat sağlar. 10575 ruble + vize ücretinin toplamı için üç gün sonra böyle bir izin alabilirsiniz. Yani, gerekli Pazartesi, Çarşamba zaten tedavinin sonucunu bildiğimiz tüm geçtikten ve eldeki açgözlü etiketle Perşembe poluchete pasaportla. Buna ek olarak, ön kayıt bu kadar olacak vize başvuru merkezinde gerekli değildir. filanca parayla!

nüansları

Bu arada, tüm ödemeler kendi kredi kartı ile yapılmalıdır. Bu bir banka hesabı ve ödeme varlığının başka kanıtıdır. Biz sadece Britanya'da sınır kontrol hizmetine bağlıdır, bu izni garanti etmez herhangi bir ödeme verilecek unutmamalıyız. Hatta acil evrak için para ödeyerek, bunları zaman öngörülen alamayan: gecikebilir veya kurye hizmetleri tarafından kullanılan uçuşlar iptal edilecektir neler. para iade edilmez! gezi düzenlerken Bütün bu dikkate alınması gerekmektedir. Gördüğümüz gibi, tek başına İngiltere için vize - böyle zor bir görev. Önemli olan - düzgün hazırlamak. İyi şanslar ve kolay gelsin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.