ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Tuvalete Koltuk kaldırıcı: yorumlar, montaj, montaj

yeni müşteriler çekmek umuduyla tüm modern sıhhi tesisat üreticileri böyle lezzet, kendi kendini temizler veya ısıtma gibi çeşitli kullanışlı fonksiyonları ile ürünlerini donatmak. Bir koltuk yükseltici - orada mağazalarda nispeten yeni bir yenilik oldu. Bu tip bir kapak bulunması, emaye sıhhi gerecin yüzeyi üzerinde çatlak oluşumunu engellemektedir. Bu makaleyi okuduktan sonra, tuvalete koltuk kaldırıcı yüklemek öğreneceksiniz.

Kısa Tarihsel Arka Planı

Tuvalet kendini fazla 130 yıl önce biraz göründü. Zamanla, sıhhi tesisat üretiminde uzmanlaşmış şirketleri, biz rakipleri arasında hak ettiği yerini almaya ürünlerini yükseltmek zorunda kaldı. Bu sayede rekabete ve biz tuvalete koltuk hırsızı öğrendik. Bu ürün hızlı neredeyse her evde görülebilir büyük popülerlik ve bugün kazandı. Üstelik her geçen yıl daha estetik ve işlevsel hale gelmektedir.

Yeni bir gariplik ya meşru ihtiyacı: platine sahip koltuklar?

Birçoğumuz tuvalet kapağı gibi, her zamanki öğeleri olarak kaliteye hiç önem yoktur. Ve boşuna olduğunu. İlk bakışta bu zararsız, konu genellikle aile kavgalarıyla nedeni haline gelir. Birçoğumuz tuvalet yüksek sesle beceriyor olay kapağı öfke uyandırıyor. onun düşmesine yol açabilir başka ciddi bir sorun, yedi yaşına gelmemiş yaralanmalar erkek olarak kabul edilir. Bazen çocuklar, genellikle genital ciddi yaralanmalara yol açan kapak pozisyonuna dikkat etmeyin, idrar sürecine odaklanır. Bu gibi durumlarda dışarı iyi yolu, bir klozet hırsızı yüklemektir.

Temel özellikler ve bu buluşun, bağlantı parçaları çalışma prensibi

Microlift yenilikçi bir modifikasyondur , klozet çanağı için kapak gürültüsüz zam sağlayan ya da daha düşük. Bu mekanizma nispeten yakın zamanda ortaya olmasına rağmen, zaten konfor takdir edenler arasında belirli bir popülerlik kazanmıştır.

Tuvalete Koltuk kaldırıcı sıradan gibi aynı prensiple çalışır kapı kapatıcı. Onun cihazı çubuğu kapağı ve koltuğun rijit tespit içerir anlamına gelir. Buna ek olarak, bu tür bir düzenleme, bir zayıf bir yay, durdurma çubuğu sağlar. Onlar sayesinde kapağın düşürücü gerçekten kademeli sunar.

ana avantajları

Birçok kişi henüz bu mekanizmanın montaj fizibilitesini şüphe tuvalete koltuk kaldırıcı değerlendirmek için zamanım olmadı. Aslında, bu cihazlar bir çok avantaj var, bunlar arasında:

  • Hızlı ve kolay kurulum;
  • yeteneği, otomatik modda çalışması için. Ancak, daha pahalı modellerde sağlanır;
  • Geceleri özellikle önemlidir sessiz çalışma;
  • Uzun kullanım ömrü;
  • tuvalet yüzey çizik devam etmez üzerinde çok kaldırıcı, doğru ve kapak düşürülmesi düz içerir.

Bu tür mekanizmaların dezavantajları

Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi, tuvalete koltuk yükseltici avantaj değil, aynı zamanda dezavantajları sadece sahiptir. Mekanizma düzgünlüğü kapağının hızının düşürülmesi önler anlaşılmalıdır. kapatma mekanizması için fiziksel çaba uygulamasında sadece yıkmak ve zor olacak geri yükleyebilirsiniz. kaldırıcı analiz, yanlışlıkla dahili bağlantıları zarar verebilir.

Yenilikçi koltuğun Çeşitleri

Günümüz piyasasında bu bütçeden pahalı otomatik sistemlere benzer ürünlerin oldukça geniş bir yelpazede, temsil etti. Hepsi bağlantı elemanları boyut, görünüm ve bir şekilde değişir.

Genellikle, bu tür kapakların üretimi Duroplast kullanılır. Bu güvenli ve dayanıklı malzemelerden Ürünler çizilmelere karşı dayanıklı ve onların orijinal rengini kaybetmez zamanla. Duraplastik koltuk plastik muadillerine göre çok daha uzun sürecek. Onlar temizlemek için çok kolaydır. Bu materyal, ağartıcı ve ev içinde bulunan aşındırıcı parçacıklar dayanıklıdır. bu koltuklar genellikle umumi tuvaletlerde görülen nedeni budur.

kaldırıcı Hayır daha az popüler fethetti ahşap klozet. özel dikkatli bırakarak gerektirdiğinden bu seçenek, ev tuvaletler için idealdir.

Bu gibi bazı mekanizmada başka bir koku fonksiyonu sağlar. Bu modeller, aromalı silikon ile doldurulmuş özel bölmeli ile donatılmıştır.

Bazı mekanizmalar sıkıca kolayca temizlenmesi için çıkarılabilir bağlı değildir. Ama tuvalete koltuk kaldırıcı çıkarmadan önce, ürünü kırmak etmemek için dikkatle talimatları okumak gerekir.

satın alırken özel dikkat gerekenler nedir?

Dükkanlar hijyenik ve sıhhi öğelerin kategorisine ait benzer ürünlerin alışverişine kabul etmek son derece isteksiz oldukları anlaşılmalıdır. Yani kaldırıcı koltuk seçimi çok ciddiye alınmalıdır. aile içinde konfor ve psikolojik atmosfer etkiler çünkü. Eğer satın aldığınızda mekanizmasının garanti süresi ve bağlantı elemanları kalitesine özel dikkat etmek gereklidir. Seçilen ürünün yüksek kaliteli ve güvenli malzemelerden üretilmelidir. Ancak o zaman pratik ve kullanımı uygun olacaktır. Uzmanlar ortalama bir fiyat kategorisindeki modeline dikkat öneriyoruz.

Böylece, kaldırıcı klozet, yorum, sadece olumlu yönde ses, herhangi banyo vazgeçilmez özelliğidir. Tüketiciler bu mekanizmaların değerlendirirken önceden zaman vardı, bu nedenle onlar klozet ömrünü uzatmak mümkün olduğunu söylüyorlar. sorunsuz yana yükseltmek ve çizik bırakmaz kapağı indirin. dikkate kase şeklini ve boyutunu almaya ürünü seçerken zaten bu ürünleri satın almış müşteriler, önerir. İsteğe bağlı olarak, bu tür kendi kendini temizleme, pürüzsüz bir artış veya arka koltukta gibi ek fonksiyonları ile donatılmış seçenekler, satın alın.

Nasıl tuvalet ölçümlerini yapmak için?

Birçok güncel modeller zaten kaldırıcı koltuklar ile donatılmıştır. Bu mekanizmanın yokluğunda tamamen sıhhi tesisat değiştirme gerekli değildir. Kaldırıcı ayrı olarak satın ve varolan tuvalete yüklemek edilebilir. Boyutu ile yanlış olması değil çok önemlidir. Ön ölçüm tuvalet, sen uyumsuzluk ve buna bağlı ekstra harcamalar olasılığını ortadan kaldırabilir. Sağ koltuk seçmek için, genişlik ve tuvalet üst derinliğini yanı sıra bağlantıları ile koltuk kılıfının yerinde bulunan cıvata arasındaki mesafeyi bilmek gerekir.

Bir klozet hırsızı montajı

El ile böyle bir mekanizmayı kurmak için özel becerilere sahip olmak gerekli değildir. Bu görev zorlanmadan herhangi yeni geleni işleyebilir. kaldırıcı koltuk kurarken talimatlara sıkı sıkıya bağlı kalması son derece önemlidir.

Genel olarak, yükleme işlemi birkaç aşamadan ayrılabilir. Her şeyden önce, tuvalet (tabii eğer) eski kapağı sökmeye gerek. Daha sonra, yeni bir kapağın kauçuk burçlar bir çift sokulur. Ve ancak bu yapının sonra koltuğa bağlanabilir. Bu de genişlemiş plastik bir kol tarafından tavsiye edilmektedir. Bir tutturma cıvata, zaman takma klozet yüzey yapısına oturan bir uyumu sağlar sahte ayarlama fincan üretimini başlatmak için. Tuvalete mekanizması ekleme, iyice montaj cıvataları somun vidalı olmalıdır. Değil, plastik bağlantı elemanları kırmak cıvataları yavaşça mümkün olduğu kadar olmalıdır sıkılaştırmak için.

Çıkarılabilir koltuk yükleyici satınalmak için plan yapanlar, kesinlikle böyle bir mekanizma sadece ekipman düzeltemez, aynı zamanda bunu düzenleyen hangi ayarlanabilir döngüler, vasıtasıyla klozete bağlı olduğunu, itiraz edecek.

ayar mekanizması çıkarılabilir ve ihtiyaçları yoktur. Yeterince sıkı bir uyum dengesizliğini neden olabilir ve hatta kapağın kırılması. Bu tür sorunları önlemek için, özel bir ayar elemanı sıkılaştırmak için gereklidir ve ancak o zaman fındık sıkılaştırmak için başlayabilir.

mekanizmanın bir arıza durumunda yeni bir kaldırıcı satın para harcamak zorunda kalacak ne için hazır olmak. Özellikle biz şımarık veya kırık yay stokunun bahsediyoruz eğer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.