Ev ve AileAksesuarlar

Türk halıları. Doğu'nun El yapımı lüks

Türk halıları ikincil kategori - güzellik için sadece aesthetes kalbini değil, aynı zamanda insanları fethetmek için. Doğu ustaların insan yapımı işi Contemplating, kayıtsız kalması mümkün değildir. Türk halıları tarafından sahip büyülü gücü, yüzyıllar boyunca bu muhteşem başyapıtlarından tarafından dokunan atölyeler, tart kokusu sarıyor. Onlar tarihin içine dokunur, gelenek, irade, karakter, umut ve güzellik bastırılamaz bir susuzluk.

Türk halı dokuma en eski zanaat olarak kabul edilir. Annals XIII yüzyılın ilk sonuçları halı hakkında kanıt tutmak ve XVII yüzyıla, bu sanat popülerliğe tepesine ulaştı. Türkiye'nin Her bölge ticaretin püf noktalarını cherishes. Kumaşlar, sadece imalat halı yün, pamuk veya ipek için kullanılan doğal boyalarla boyanmış ve iplik çift düğüm sabitlenmiş olduğu bilinmektedir. Diğer tüm incelikler şaşırtıcı eserler sadece nesilden nesle aktarmaktır insanların küçük bir daire bilinmektedir. Türk ustaları büyük şirketler bir araya gelmediği, her üretici benzersiz ve eşsiz olduğunu. Aynı halının iki bulmak için söylenir - bu imkansızdır. özel şeylerin koleksiyoncular için büyük bir haber, öyle değil.

"Türk El yapımı halılar!" - halı mağazaları davetkarca çağıran işaretler. Geçiş gerekli değildir. size böyle bir lüks bugün tam olarak bunu göze olmadığı açıktır bile, kesin değil tek halı oluşturulması için bir yer var olduğu güzel yarın düşünmeye değer. arada, online dizinleri, ağda bol Türk halıları, resim seçmek için tavsiye edilmez - bu sanat eller dokunmak gerekli ve mümkündür. lüks, zarif, Rahat, dayanıklı - parmaklar doğu ustaları dokuma üzerinde kaydırabilir ve örgülü, ruh mutluluk.

Türk lokumu halıları muhteşem süsler, kaprisli arabesk, renk zenginliği ve renkli görünüyor. büyüklüğünü simgeleyen Türk çiçek denemesi - Ustalar sıklıkla dekoratif motifler kırmızı laleler kullanılan. Türk esnaf favori rengi, zenginliği simgeleyen - Bu arada, kırmızı By. İmalatta altın kullanıp ve gümüş iplikler desen içine dokunur. Renklerin Doygunluk, fantezi desenler tekrarlayın ve imkansız olduğunu öğrenmek, tasarım sanatının standardında halı yapar.

Halı-dokuma merkezleri tüm dünyada ünlüdür - Kars, at alanlarında, Kula işlemciler onlarca koyun yünü ton binlerce sırasını teslim olan en iyi Türk halıları yaptı. enfes ile yapılan benzersiz ipek halılar Hereke bölgesi çiçek süsler, onlar için hammadde Bursa'ya geliyor. Tabii ki, böyle sofistike fiyat yüksek ama haklı. metrekare ipek halı Başına bir milyon adet vardır. ömrü Hakkında ve hayır demek - Herhangi Türk halı sadakatle onlarca yıl sürecek. zevkler iyi - Yine kendini usta ruhunun bir parçasını yatırım yaptığı lüks vermek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.