Sanayi

Yalıtım ve ne yiyor

makale biraz sıradışı hakkına sahiptir, ama öyle aslında, biz temel yönünü ve malzemenin kapsamı, ana özellikleri, özellikleri ve prpomyshlennosti kullanılmak üzere seçenekleri düşünün. Neden endüstrisinde? Yalıtım için - özellikleri bir dizi bulunabilir yüksek teknik materyal, kağıt hamuru ve kağıt üretim sonucu: kahverengi renk, yumuşak doku, herhangi bir kusur (yani - karton, çatlak, şişkinlikler, ve diğerleri vnyatin GOST 2824 kapsamadığı Ayrıca EV kurulu) ve tabii ki, makul bir fiyata olarak bilinen -86, - 95rub / kg kalıpları için buraya örneğin karton için ve bu sınır değildir. Karton EV üretim köy. Surazh (o Surazh karton olarak bilinir) çeşitli biçimlerde, rulo veya tabaka halinde satın alınabilir.

Demek ki kağıt hamuru ve kağıt üretiminde söz ediyoruz. Karton ve teknik kağıt tipleri bu alanda ana odak vardır ve her Yalıtım hakim - çeşitli sektörlerde kullanıldığı için. Karton mobilya - lütfen! o daha yüksek bir sağlamlık gerektiren kanepe ve koltuklar sırtlığı, kol dayama yerleri ve diğer öğeleri yapılır ama nereye ahşap veya benzeri malzemelerin kullanımı gereksiz yere pahalı itibaren. Yalıtım burada kendisi dikkat çekici gösterir. Başka bir örneği ele alalım - karton kalıpları için. Hemen soru - ne desen? Bu zorluk değişen şablonlar hakkında ve onlar kesmek hırdavat ve elementler üretiminde, giyim sanayinde kullanılmaktadır (evet, bizim favori dikmek kostüm ve elbiselerden biri) ve şu veya bu şekilde tekstil sanayi ile bağlı başka diğer sektörlerde. Neden karton kalıpları için kullanılır? (Üretim birimi başına için), dayanıklıdır ve gerekli dayanıklılığı vardır ucuz olduğu için ürünün (karton marka EVTNP) açıklamasını okuduktan sonra (kanalizasyon desenler kenarları ilk uygulamadan sonra tüylü ise hoşuna ama yok onlarla çok zaman çalıştıkları için ) aynı zamanda, dış etkilere karşı dayanıklı, ve benzeridir. Bu arada, neyi dış faktörler tarafından gerekiyordu? Yani - direnç deşarjları, elektrik gücü ve bu gibi yüzey, ancak başka bir marka sunta ile karakterize edilir - transformatörler ve diğer agregaların temel yalıtım elemanlarının üretiminde kullanılan elektrik karton 1000V ve yüksek çalışma sıcaklığına kadar voltajları.

Sonuç olarak, desen malzeme, mobilya, elektrik yalıtımı gibi, yararları ve yalıtım pratik vazgeçilmezliği hakkında başka bir sonuç çıkarabilir. Onun nitel özellikleri birçok yaygın popüler kılan fiyat çok düşük olduğu bir hesaba alarak, başka herhangi bir malzemeye oran vermek endüstrilerde, sadece ışık.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.