HobiDikiş

Yaka kanca: düzeni. Delikli tığ işi yaka: fotoğraflar, açıklama

Moda son yıllarda agresif bağbozumu teşvik etmektedir. Bu nedir? Bu bizim anneler, büyükanne ve onu bu giydiği bir şeydir. Eğer eski fotoğraflara bakacak olursak, biz kadınlar genellikle güzel yakalı elbiseler fotoğraflandı olduğunu görebiliriz.

Güncel eleman Vintage tarzı

Şu anda örgü tığ yaka tekrar moda haline. Bu kadınsı aksesuar yapmak zor değildir. daha önceki zamanlarda ajur dantelli yaka bir taş durumuna kolalı çok ince dantelli web değilseniz, çağdaş yakaları esnek, yumuşak olabilir ve iplik, hatta kaba ve kalın mümkündür. Aynı kanca sayısına için de geçerlidir. temel koşulu - şık bir görüntü oluştururken.

çok kullanışlı deneyimli değil için, oldukça basit bir model sunuyoruz. Hipsters mutlaka bu çalışmada önerilen takdir edecektir oldukça sevimli ve oldukça şık örme tığ tasmaları olduğunu. Düzenleri, bu aksesuarlarla iş paketlerinin ve seçeneklerin açıklaması size yardımcı olacaktır. Bu modern elbise süslüyor olabilir iken ince ve zarif beyaz yakalı kaydetti, ama çok bir saçak, boncuklar, zıt iplik dahil, birden fazla renk iplik yapılmış, renkli ve kadar popüler değildir edilmelidir.

Bir kız-hipster için Aksesuar

Beyaz ve siyah dantel yaka kanca kanca 1-1,5 №, yün iplik yapılır. kenarında siyah kaplama - Son serisi - filaman siyah yaptı. Bu durumda, bağlı yaka kanca (şema buradan sonra tarif edilmektedir), 80 hava menteşe. Her durum için Bu rakam belirtilmelidir. Önemli olan yaka büyüklüğü, sitede iplik ve örme yoğunluğuna kalınlığıdır. Satır sayısı - 5.

1. sıra (beyaz konu) -, her bir hava döngüde bir sc kolonların.

2. sıra (beyaz konu) - sc 1stolbik, * sc 1 sütun, 2 hava halka devresi ve bir 1 sc bir sütun örme aşağıdaki döngü içinde bir döngü geçin. * Tekrarlayın.

3. sıra (beyaz çizgiler) - iki zincir ilmiklerinin önceki satırın sütun sütun sc oturması, örme sc, 2 sütun 3 hava döngü ve sc 2 sütun.

4 satır (beyaz çizgiler) - önceki satırın sütun sütun sc geçme ile, üç dikişlerden oluşan bir zincir 3 örgü sc ile sütun 4 hava döngü ve 3 kolon sc.

5. satır (siyah çizgiler) - sc dört sütun 10 uyum zincir ilmiklerinin önceki satırın sütun sütun sc oturması,.

döngüler her satır başında yürütülür 2-3 kaldırma unutmayın. yaka simetrik olmalıdır.

son serisi aynı seriye tabanına eklemek fazla hava döngüler bitirmek. Bu ilikler edecektir. Diğer taraftan güzel bir düğmeye dikmek.

Dikişli veya tutturdu - daha iyi olduğunu?

Genellikle soru elbiseye dekoratif yakaları takmak için nasıl doğar. birkaç sıra dovyazyvayut tek sc çubukların iç kenarında asın. Bu stok yanlış tarafında sarılır ve elbiseler dikmek edilir.

Bizim büyükanneleri yakaları düğmeleri takılı ve boyun ve yaka elbise küçük döngüler ve düğmelere dikildi. Çok rahat değildi ve çok zaman alıcı, ancak yakaları bir eldiven gibi, tutulur. Modern moda yaka daha serbest giyim yerleştirilir sağlar. Bu nedenle, bağlantı elemanları geniş saten kurdeleler, broşlar, yapay çiçekler, dekoratif düğmeler vardır.

yaka kaydırılabilir simetri ekseni, ve öyle - kötü bir tat, ama tersine, cazibesi bir tür.

Neden dolayı modaya aksesuar giymek?

tığ yakaları Örgü - çok heyecan verici bir deneyim, ama bu sadece bir ritüel sinirlerini yatıştırmaya yapmak istiyorum, ama aynı zamanda yenileme ve giysi dekorasyon olarak görev yaptı. Çıkarılabilir yaka elbise, bluz, kazak ve benzeri. D. Neck ile giyilen permissibly tüm yaka daha büyük veya daha küçük olabilir ve bu formu dan da farklılık elbise. Çok daha ilginç aşınma yaka karşı bir koruma olarak yaka giyen klasik tarzda daha bakar çok güzel ve uygun stilizatsionnom kararı ile olduğunu.

Siyah-beyaz-yün yaka kanca, devre oldukça anlaşılabilir çok iyi yün çeşitli stilleri ışık kendinden renkli elbiseler ile donatılmıştır. kurnazca ve zarif bakacağız pürüzsüz veya kabartmalı kumaştan yapılmış beyaz bir elbise bir düğme-broş ile Kaba yaka.

şeklini ayarlamak

Büyük zarif yaka tığ düzeni bu makalede, çok uygun bir bayan şişman inşa bir desen "Ananas" dir, ama bu aksesuarla birlikte minyon kadın saçma bakacağız.

Büyük aksesuarlar görsel boyutlarını azaltarak büyük rakamlar, ve küçük işletmeler ortalamanın altında büyüme ile daha görünür sıska kadın - bir kural yoktur. İki tanınmış grotesk kombinasyonları - küçük yaka büyük yaka daha da büyük bir ve küçük görünüyor sayesinde daha da az görünüyor. uyum kavramı artık büyük ölçüde kaybolur - etrafında çok az sayıda güzel insanlar neden Maalesef bunların hepsi değil hatırlıyorum.

Her zaman olduğu gibi yaka şekli, hoşumuza gitsin ya da olmasın, şekil düzeltir. Karanlık bir elbise ve en avantajlı seçeneği seçmek için büyük bir aynanın önünde tek bir renkte koymak beyaz kumaş yaka birkaç farklı şekil ve boyutlarda dışına kesilecek doğru şekli, seçin.

döngülerin sayısını hesaplamak

Önünüzde bir diyagram - Eğer klasik ince, çok hassas tığ yaka, bağlamak istiyorum. Bu şey çok ince örme pamuk ipliği olmalıdır. Kanca 0.5-0,7 №. Başlamadan önce, dikkate çamaşır büzülme almayı unutmayın, döngü sayısını hesaplamak için bir örnek yapmalıdır. farketmez - yaka daha alacak olursa gereğinden fazla. Her döngüde değil birkaç yerde örme ve birinin içinden, sc olmadan bir azalma, sütunların bir ya da iki satır tabanında örme yaka yapabilirsiniz. İhtiyacınız daha küçük Yaka, boyut tamamen elbise gerekecektir.

çeşitli teknikler kullanılarak varyantları

Tığ yaka - bitmiş ve kendinize her kadına edilebilir bir sanat küçük bir iştir. en yüksek kalitede iplik onun için seçilmelidir rağmen, maddi yatırımların çok ihtiyacı olmayan bir başyapıt yaratmak. Bunlar 20 gram sadece bir veya iki skeins gerekir.

Yeni tekniklerin geliştirilmesi için büyük bir fırsat - yaka Knit. Böyle Bruges, Romen ve İrlandalı dantel gibi birçok zor buluyorum. Sadece birkaç gün içinde bile yaka en karmaşığını Örgü.

çağdaş ve güzel kostümleri sırrı

tüm yakaları farklı bir şekilde yapılır için kullanılmıştır, küçük siyah Chanel tek renk elbise kese tipi almak kolay olmalı. Renk en iyi cilt tonunu, göz ve saç ile iyi uyum birini seçmelisiniz. Siyah - yaka beyaz iplik olarak en geleneksel, aynı zamanda en demode bugün.

keten ipler Böyle Bruges dantel gibi basit bir desen ilişkili ve tüm monofonik yaz elbise için dekore edecek saçaklar ve ahşap boncuklar ile dekore neotbelonnyh Kare ya da yuvarlak yaka.

Bu makalede, bir örme yaka ile modern takım için çeşitli seçenekler sunar. Onlar göstermek - gerçek sesi uygun vardı ve eski moda bakmadı, sadece bir içermelidir bağbozumu öğeyi, her durumda, daha fazla değil! Geri kalan her şey - ayakkabı, dış giyim, saç modeli ve makyaj - ultra modern olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.