ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Çim biçme makinesi veya düzeltici - seçim kuralı

Güneş daha sıcak ısıtır. Ve daha da açık bir şekilde yaz saati yaklaşımını duygu kış fiyatının girişimlerine rağmen. Eh, yaz, bildiğiniz gibi - tatil, barbekü ve ülke gerisini. Ancak şimdi özellikle gevşeme ile ilişkili olmayan yaşlılar için birçok ülkede kalmak değil, ağır bir bahçe işlerinin kadar ter benzer. " Neredeyse erken bahar dikimi zaten bir banliyö alan her sahibinin bir plan düşündüğü ve ısı başlangıcı ile kollarını haddeleme, işe alınır.

Ancak, son yıllarda gittikçe helikopter ve kürek rahat hamak değiştirdiğinde orada keyif alması daha Avrupalı fanlar. Sadece "ama": sonuçta sitede çim bakmak gerekir. Bu görevi basitleştirmek için, ve bir çim biçme makinesi satın alabilirsiniz. Ya trimmer? onlar farklı nasıl, ne ihtiyaç vardır ve bir araç satın alırken nasıl hatalardan kaçınmak için?

birinci yükseltilmiş kısımları değerlendirilmesidir. Çim biçme makinesi olarak oldukça büyük agrega, çalılar ve ağaçlar, minimum sayıda düz bir yüzey için idealdir. Açıkçası, sert bölgelere ulaşmak için veya tepeler biçme işlemek için zor olacaktır. Ancak sadece biçme tamamen düz çim yapmak mümkün - bu çim kesme belirli bir düzeyde ayarlayarak elde edilir. Ayrıca birçok çim biçme çim hasat ortadan kaldırarak, çim alıcı kutusu ile donatılmıştır. Çim biçme mümkün otomatikleştirmek için yapar kendinden tahrikli ve kaynaklı olan kesim çim. Ancak, herhangi bir durumda, büyük alanlar üzerinde özellikle yararlıdır çim biçme makinesi kullanılarak, en az çaba yapıyoruz. Bu işlevsellik ödeme astronomik olmasa da, ama çok önemli miktarda zorunda kalacak için.

Sitenize, o Giyotin satın almaya daha aklın daha heterojen topoğrafyası. Manevra Kabiliyeti düzeltici sadece yerlere ulaşmak çiçek yatak ve diğer sert etrafında, çalılar altında ot kesemez, aynı zamanda uzun boylu çim biçmek için. Bazı modellerde onlar kesmek veya küçük burç haline edebiliyoruz o kadar güçlüdür. Ancak, bazı dezavantajları vardır. İlk olarak, bir düzeltici oldu olursa olsun ne kadar kolay ya, sen kesim işlemini kontrol etmek gerekir ve gitmesine izin vermeyin. İkincisi, mükemmel düz kesim çim zor olacak ve önemli ölçüde biçme kaybeder. saç kesimi sonrasında kendi almak kupürleri var herhangi çimleri kesmek. Bu nedenle küçük bir kısmı için en iyi seçenek olacaktır. Onun fiyat genellikle makinede fiyatından daha iki kat daha düşüktür.

Bahçenizde gurur istiyorsanız iyi olarak, her iki satın almak daha iyidir. Makaslar mükemmel problemli alanlara biçme tamamlayacak.

Buna ek olarak, bir uyarı var: bahçe düzeltici ve çim biçme makinesi kesti ve çim aşağı kesmiyor. Bu tedaviden sonra, çim birkaç gün için bir "hasta", hafifçe pozhuhshy görünümü vardır. Bu etkiyi önlemek için, bir bıçak olan bir çaba olmadan çim kesme, mekanik biçme seçebilir. Bu araç ile tedavi neredeyse mükemmel çim sonra, ama aynı zamanda bu mucize teknolojisinin çok pahalıya mal olur - İşte uzman biçme bakım golf sahaları bulunmaktadır.

Her durumda, seçim sizin ve yetenekleri ve ihtiyaçları bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.