ÇirkinlikEv güvenlik

Voltaj regülatörü 380 - büyük defans

Modern daire ve ev aletleri aşırı doygun bulunmaktadır. Onların aşırı bir arıza ve güç dalgalanmaları neden olur. Tüm cihazlar bir düşüşten sonra hayatta için, tüketicilerin gerilim stabilizatörler satın almak zorunda. Piyasa farklı fiyatlar ve müşteri ihtiyaçlarına en çeşitli ürünler sunmaktadır.

görünüm

Tipik olarak, voltaj regülatörü 380 giriş ve çıkış bağlantı kabloları için terminalleri olan bir metal kutu biçimini alır. Ayrıca ön paneldeki voltaj kontrol cihazları ve ağ üzerindeki yük tarafından tüketilen akımı yerleştirilebilir. Bu ısı çok ekstre edebilecek bir yük altında olduğu için, ana gövde, tipik olarak, iç dolgu soğutma delikleri ve birden çok yarığı sunuyoruz.

İçeride, çiftin bir oto ve elektronik ünite vardır, bunlar giriş gerilimindeki değişikliklere yanıt ve derhal çıkış farklı ekipman için istikrarlı ve yüksek kaliteli güç sağladığını, değiştir.

Neden Gereklidir

Her tüp ağır kutuyu droning TV üzerinden bağlı olduğunda, Sovyet kez hatırlar Birçok. Bu, özellikle televizyon alıcıları için amaçlanan küçük dengeleyici güç 200-250 W oldu. Önemli şehirlerde bunları kullanamadı olmasıydı, ama ağ 180 V ve tv çalışmıyor çünkü köylerde 380V voltaj sabitleyici, vazgeçilmez oldu. Neden böyle oluyor? Aslında kırsal alanlarda 1-2 trafo oldu ve hatlarının uzunluğu ne ile bağlantılı olarak, çok uzun olmasıdır gerilim düşüşünü, ev trafo yakın olandan, dahası, ve, gerilim üstünde olduğunu ve geçmişte bu binalar oldu kritik düzeyde. Sonra gerekli bir stabilizatör 15kW 380V voltaj kurtarıldı.

Gerilim düzenleyiciler artık

Eski çağlardan beri beri hiçbir şey değişmedi. ağırlıklı olarak transformatörler ve çizgiler aynıdır ve ekipman ve teknoloji çok daha olmuştur. Defalarca görmek veya yaralı sakinlerine elektrikli ekipman ve dönüşsüz hizmetlerine kitlesel hasara yol açtı evler 400V çıkışları görünüşü, ilgili haber okumak mümkündü. Aşırı yük elektrik şebekeleri ve sıfır çalışma erozyon döndü. Birçok cihaz dahili dengeleyiciler mevcut olmasına rağmen, onlar gerçekten kaliteli koruma ekipmanı sağlayamaz.

İşte özel olarak bu işlev, endüstriyel 380V voltaj dengeleyici için tasarlanmış geliyor. Ev veya ihtiyacı modern daire için.

Nasıl seçmek için

Bugünün mağaza olarak, stabilizatör 380 ve 220V voltaj seçebilirsiniz. Sıradan bir daire veya ev için bir tek fazlı 220V gerektiğini tahmin etmek zor değildir. Bazen bu durumda ihtiyaç 380V voltaj sabitleyici içinde, üç aşamadan tesis evler vardır. Aynı makineler üç aşamadan motorlarla yüklenir küçük işletmeler, işletmeler ve atölyeler için de geçerlidir.

Pahalı ekipmanlar bozmamak amacıyla, bu da gerilim regülatörü yardımcı olur.

Gerilim anlaşılan sayesinde, artık akım cihazı satın almak için? Daha büyük daha iyi olduğunu düşünebilir, ama dikkate cihazın maliyetini almalıdır: gücünde artış ile önemli ölçüde fiyatını arttırır. Bu nedenle, ödeme yapmış ve stabilizatör yarısı kapasitesini kullanamaz, ama oldukça geçirmek. Tipik olarak, evler ve daireler 5-10 kW yeterlidir. Bu evde ve toplam kapasitesinin bilinmesi dahil tüm olası cihazları sayılması ile tespit edilebilir.

tüketim çok yüksek ise küçük işletmeler gerilim sabitleyici 380 W. yaklaşabilir için, buna göre seçin. Neyse ki, 80 kW ve üstü kadar vardır. Her biri için farklı ihtiyaçlar için, orada kendi.

Özellikle dikkat satın stabilizatör kalitesine önem verilmelidir. Sonuçta, büyük üreticilerin sayısı değil, her zaman kolay aralarında seçim yapmak. Ben ekipmanı korumak olmaz ilk gerilim atlayışı olan düşük kaliteli ürün, para harcamak ve almak istiyorum, ama yine de başarısız olmaz. Ben "RESANTA" Şirket ekipman dikkatinizi çekmek istedik. Bu stabilizatörler oldukça düşük bir fiyat, ama kaliteli stabilizasyonu sağlamak.

Örnek olarak, üç-fazlı voltaj regülatörü 380 'RESANTA "6 kW, 380 V ±% 2, maksimum yük akımı sağlar. Mekanik gösterici araçlar sayesinde giriş ve cihazın çıkış voltajı, hem de yük akımı tüketimi kontrol edin. aşırı ve karşı koruma yoktur kısa devre çıkışına. Ayrıca, doğal soğutma (fan) düşük sağlar gürültü, içeride yüklü olduğunda bazen önemli. Metal mahfaza mekanik hasardan sertliği ve koruma sağlar. Buna ek olarak, stabilizör oldukça modern ve estetik bir görünüm ve 29 kg ağırlık hem kolay cihaz taşıma yapar. % 97 - talep edilen verim olarak bahsedilen stabilize edici etkinliği üzerinde.

Sonuç

Tabii ki, bir stabilizatör olmadan yapabilirsiniz, ancak bu riske değer mi? Böyle bir iş için ekipman gibi TV, buzdolabı, bilgisayar ve diğer, maliyetini sayarak, sen bu durumda, maliyetler çok daha büyük olacak, fark edecektir. Ve büyük atlar ve ne olacak olmasa bile, yine de 380V voltaj sabitleyici sizin elektrikli cihazlar bir uzun dönemli çalışmasını sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.