Sanat ve EğlenceMüzik

Vladimir Zhdamirov ve "Butyrka" bir grup

Vladimir Zhdamirov Voronej bölgesinde, 06/08/1958 doğdu. her türlü olaya zengin sanatçı chanson Biyografisi. Ailesi sanatlarda başlattık ve kardeşi dansları önemli boyutlara ulaştı.
Çocukluk ve ergenlik Vladimir oldukça hızla ilerledi. polise verdiği yaşam ve davranış ve sürücüler gerçekleşti. Zaten çocuklukta, bizim kahraman çeşitli konserlerde okullarda konuşmaya, şarkı söylemeye başladı. O 1998-1999 "Uzak Işık" solisti oldu.

Vladimir Zhdamirova hayatında "Butyrka" grubu

1999 yılından bu yana çalışma grubunda "Uzak Işık" üç yıl süren, basit başladı. Katılımcıların "aile nedenlerle" derler olarak, oldu. O zaman, Vladimir ve Oleg Simonov Zhdamirov (gruptaki ikinci yazar) gidip başlamak "dünyaya çık." Oleg şiir ve müzik yazdı ve Vladimir Zhdamirov şarkı adadı. Vladimir biyografisinde önemli bir nokta "Butyrka" Aleksandrom Abramovym gelecekteki yapımcı ile bir toplantı oldu. Geri 2001 yılında, herkes değil tanınmış sanatçılar Vladimir ve Oleg Simonov Zhdamirov ilk şarkı yazmak için bir istek ile bir kayıt stüdyosu "Rus chanson" dönüştü. Sonra fark ettim ve Abramov. Grubun adının ederken adamlar değildi. Bazı mahkumlara bilinen izolatör, "Butyrka" kaçtı nasıl duyardım. Abramov gruba bir ad verin önerdi ve onu soktu. ilk konser 2001 yılında gerçekleşti. Ertesi yıl, 2002, onların ilk albümü "Butyrka" yayınlandı ve çocuklar en popüler chanson şarkıcılarından biri haline gelmiştir. Grubun şarkıları - dürüst, samimi, kalpten gelen. Onlar cazibe parlaklık olmadan basit yaşam ve basit insanlar, hakkında şarkı, bu yüzden çok az insan kayıtsız terk vardır. ödül "Yılın Keşfi" ve "Rus chanson ait türünde İyi Video" ödülü ikinci albümünü çıkarttıktan sonra verildi.

Diskografi Vladimir Zhdamirova

Solist çıkarılamaz "Butyrka" Vladimir Zhdamirov oldu. Diskografi 2002 yılında başladı. Ardından, denirdi ilk diski tanıtıldı halka "ilk albüm." O her yaştan seyircinin bant popülerlik ve sevgiyi getirdi. kaydedildi başarısının devamı "ikinci albümü" O St. Petersburg düzenlenen müzik yarışmasında "İyi şarkı-2002", bir ödül aldı oldu. "Simge" - 2004 yılında, 2005 yılında dördüncü üçüncü albümü 'Haber' yayınladı.

2007 yılında ben "Küre" adlı beşinci albümü piyasaya çıktı. 2008 yılında sözleşme kapsamında verilmiş sonuncusu "altıncı albümü" geldi "Rus chanson." O zamandan beri, bant bakılmaksızın ticari kuruluşların, kendi başlarına kompozisyonlarını kaydetmeye başladı. 2010 yılında, adları "Hooligan" ve "Özgürlük Sokağı" altında iki albüm yayınlandı. 2014 yılında Vladimir Zhdamirov bir vokalist "Butyrka" olmaktan bir solo kariyerine yapmaya karar verdik. Vladimir Zhdamirova adı altında bir solo albüm 2014 planlarının sonunda "çitin arkasında Bahar."

"Butyrka" Vladimir Zhdamirov Bakım

Ben "Butyrka" dan Vladimir Zhdamirov sol Neden? Bu soruya kesin bir cevap vermek zordur. Bir çatışma Vladimir ve Olegom Simonovym arasında ortaya çıkan bir görüş vardır. Birisi Zhdamirov onların yaratıcılık için daha fazla şöhret ve para istediğini söylüyor. Bu söylentiler grup üyeleri onaylamak, ne de inkar etmiyoruz. Bu bağlamda, ben Minsk kentinde skandala bahsedemez. Vladimir bandı ayrılmasını yeni duyurdu önce planlanmış bir konser vardı. "Butyrka" ekibi (yeni bir şarkıcıyla) Vladimir olmadan bir konser tutmak ve bu konser için bilet aldım olanlara tazminat ödemeye hazırdı. Ama geliş sanatçılar üzerinde basitçe biz odasına izin verilmez ve bunun yerine salonda grubun ait olmayan hit gerçekleştiren Vladimir Zhdamirov resitalleri.

Yalnız kariyer Vladimir Zhdamirova

Bir noktada katılımcıların grubunda arzusu birçok hoparlörlerin müzik kariyeri solo kariyerine başlamak için. Bu arzu kalkıp Vladimir Zhdamirova. 2014 yılında, 23 Aralık Vladimir bandında ayrıldıktan açıkladı. O solo projesi üzerinde çalışıyor olacak izleyici söyledi. Yeni şarkılar "Butyrka" örneğinde olduğu gibi Vladimir Zhdamirova chanson tarzı olacaktır. Ve Vladimir kendi kompozisyon izleyici lirik şarkıları sunacak.

Aile ve gelecek için planlar

Vladimir harika ailesinin anda, anlamak ve tur aktivite ile bağlantılı olarak evinde sürekli yokluğunu kabul edin. O dört kızı, onların alımı birine sahiptir. İkinci torunu Ilya seçildi, kim doğdu. Vladimir Zhdamirov göre hayatta en önemli şey, - İnsan olmak ve yaşlılar saygı. O biz özgürce yaşadığımız anda bunun için onların gençlik verdi kişiler için özellikle, saygı vardır. Başarılar ve müzisyen ve savaşı geçenlere hatırlar. şarkıcının rüya Cherished - savaş olmasaydı söyledi. Gelecekte, Vladimir onlara yeni şarkılar vererek hayranlarıyla memnun etmek de planlar. Akrabaları ve arkadaşları yeni yaratıcı yükseklikleri fethetmek için ilham bütün çabalara, onu destekliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.