SeyahatYol tarifi

Vietnam (Nha Trang) güzel ve terapötik rekreasyon hakkında yorumlar

en çok ziyaret edilen tatil beldelerinden biri Güney Vietnam Nha Trang kabul edilir. şehir Hanoi 1260 km ve Ho Chi Minh City 450 km. Burada, az yağmur Ekim ayının ilk yarısında hariç olmak üzere, yaz kış düşer. İklim ve bitki örtüsü, Akdeniz anımsatmaktadır. Bu tesisi kalmayı seçenler, Vietnam (Nha Trang) gezisi unutulmaz gösterim alır. Yorumlar açık hava meraklıları için ideal bir yer olduğunu göstermektedir. Artı burada olağanüstü güzellik turkuaz deniz, mercan resifleri ile çok sayıda adalar, mükemmel kumsalları ve ilginç sualtı dünyasının.

Nasıl çare alabilirsiniz? En basit yolu - Bir uçuş. Eğer Hanoi havaalanından uçmak, sonra 1 saat 40 dakika sürer ve Ho Chi Minh City dışına uçuyorsanız - 1 saat. Vietnam (Nha Trang), yorumlar o uzun halk arasında değil, aynı zamanda Avrupa turistler arasında sadece popüler olmuştur doğrulamaktadır. Ve son yıllarda Rus turistler arasında büyük bir popülerlik kazandı. Nedeniyle sayıları çok büyük olması nedeniyle, içinde Nha Trang havaalanı varışta vize yaptı. Buna ek olarak, tüm işaretler Rus çoğaltılır gibi kolay olmayacağını bulunan birçok Rusça konuşan seyahat acenteleri, mağazalar, oteller ve kafeler, içinde.

Ama bir plaj tatil ve dükkanlar ve restoranlar bir gezi - Bu Vietnam (Nha Trang) kaçırmayın, yapılacak her şeyi değil. 2013 Yorumlar konukların çeşitli mükemmel dalış merkezleri için çalışma olduğunu göstermektedir. Ziyaretçi tesisi ve çocuklar ve yetişkinler için büyük bir eğlence parkı olan Hon Che, yakınlardaki ada bağlanır en uzun teleferik ziyaret edebilirler. Ve yapay bir dağ çalışma gece disko içinde.

Turistler kendi masaj salonu ve SPA kompleksleri var ki çoğu farklı kategorilerdeki oteller, sunulan yerleştirmek için. çare plajları çoğunlukla belediye. istisnalar 5 yıldız ile otel kategoriye ait olanlardır. halk plajları aksine, çit ve gerekli her şeyi ile donatılmıştır.

Ve hepsi bu değil o meşhur Vietnam (Nha Trang). Yorumlar Bu Tesiste ayrıca şifalı olduğunu göstermektedir. Şehir çamur ve maden suyu Thapba ile mükemmel bir kliniği sunan tedavisi vardır. biyolojik olarak aktif organik, eser elementler, ısı altında tuz çözeltisi, insan vücudunda anti-bakteriyel, anti-enflamatuar ve temizleyici etkiye sahiptir benzersiz kombinasyonu. Bir çamur terapi vücudun savunma ve artış bağışıklık harekete geçirir.

Başka ne Vietnam (Nha Trang) turist çeken? Yorumlar Yılbaşında kentte görebileceğiniz birçok konumlar hakkında konuşun. Böylece, Nagar tarafından bir tepenin Cham kulenin üzerinde bulunan kaplıcalar birkaç kilometre, inşaat olan Champ krallıkların dönemi ifade eder. Şehrin popüler mekanlar arasında 19. yüzyıl sonlarında inşa Longshoib Pagoda vardır. Burada turist ejderha ile süslenmiş güzel bir sığınak, keşfedebilirsiniz. Tapınağın arkasında ne kadar büyük bir beyaz Buda bir nilüfer çiçeği üzerinde oturan görebilirsiniz. görmek için önerilir diğer yapı - Nha Trang Katolik Katedrali tren istasyonu yakınında yer alır.

geziler - Yukarıdaki ek olarak, bir değişiklik için yapılabilecek bir şey hala var, Vietnam (Nha Trang) geldi. Yorumlar en popüler gezi Oşinografi Enstitüsü'nde olarak kabul edilir olduğunu göstermektedir. Hayır daha az etkileyici 3,5 km tesise bulunan Cape Honchong bir gezi olduğunu. Buna ek olarak, gezileri çeşitli yakındaki adalarda yürütülmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.