Ev ve AileAksesuarlar

Ne plaj en uygun ve pratik havlu? Başarılı alışveriş için birkaç ipucu

Yaz tatili en sık ılık deniz ve güneşin ile ilişkilidir. tatile tüm genel boş zamanlarını harcama eğilimi olsa da, deniz veya başka su kütlesi kıyılarında üzerinde biridir. Sonuçta, dinlenmek ve tüm sorunlar ve işlerine unutun, gözlerini kapattı plajda yatarken, içinize güzel.

Vücut aynı zamanda sıcak kum ve taze bir esinti üfleme saran zaman harika bir duygu, öyle değil mi? Ama sahilde yalan banyodan sonra hemen her zaman güzel vardır? ıslak vücut sonra anında cilde zarar verirler kum ve küçük taşlar, yapışır. el altında hiçbiri, sadece bir plaj havlusu varsa, yaygın olarak kullanılan özel lager korumak veya belirleyin. Buna ek olarak, diğer fonksiyonları bir dizi var. Nasıl kullanmak ve zorunlu bir yaz tatili niteliğini seçin - bu, pratik, kullanışlı ve yüksek kaliteli plaj havlusu? tatilden önce alışveriş engel olmaz İpuçları, kağıt bakın.

Plaj Havlusu - Çeşitli işlevler şeylerin özelliklerini belirlemek

  • ince kağıt ağ öncelikle banyodan sonra cilt nemi çıkarmak için kullanılmaktadır. Bu nedenle, iyi emici özelliklere sahip olması gerekir. daha higroskopiktir - Bir terry beach havlusu kullanılması tercih edilir.
  • Suyun kıyıya gelen tatilcilerin sıklıkla yeni bir esinti üfleme değil oldukça keyifli bir duygu hissediyorum. Onlar plaj havlusu ile kaplı kurtuluş bulmak. onun büyüklüğü o kadar büyükse Ama, mümkün mü? ağ-omuzlarına konulur yeterli genişlik ve uzunlukta olması gerekmektedir.
  • Her zaman değil dinlenme güneşte bronzlaşmak edebilmek için şezlong ve diğer cihazların ihracı ile donatılmış plajları gider. Bu amaçlar için, sihirli değnek sıradan bir plaj havlusu olacak. kıyıda yayıldı, bir güneşlenme alarak uzanıp dinlenebilirsiniz. Doğru olanı Alış, yeterince yoğun havlu boyutunu seçerken, bu özellik hakkında unutma.
  • sahilde rahatlatıcı, evin için olmayan bir boyama ve alacalı renklerde tercih etmek o kadar iyi, beyaz ve açık renkli ürünler daha iyi ayrılmış, kirletici faktörlerin (toz, kum, çimen) ve birçok açık havada bulunmaktadır. Buna ek olarak, olumlu duygulara bir desen gelen gevşeme tema melodi ile parlak havlu. Bir bayram atmosfer yaratın!

Bebek plaj havlusu: bir kesim özellikleri

Tipik olarak, çocuklar için kumaş resimlerinde çeşitli işlevleri olmalıdır. Bir havlu-trafo kullanımı çok uygundur. Bir davlumbaz - Her zaman zorunlu bir parçasıdır. Banyodan sonra hemen Kapanış çocuğun kafasını ıslak, ona daha rahat hissetmenize yardımcı olacaktır. Evde banyosunda veya yüzme havuzuna ziyareti sırasında - bir panço şeklinde Dikişli havlu plajda değil, aynı zamanda herhangi bir başka su arıtma kabulünden sonra sadece bunu kullanalım. Çocuklar genellikle çizgi film veya masal karakteri favori kahraman çizilmiş, özellikle de bu tür sıradışı şeyler giyen büyük bir mutluluk var. tatilden önce başarılı bir satın alma yapmadan, harika bir ruh hali öncesinde dikkat!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.