Sanat ve EğlenceLiteratür

Victoria Ivanova ve dünyaları

Bedava bir akşam yaşarsanız ve hayattaki gereksiz anlam ve felsefi düşüncelerle yükümlü olmayan hoş bir kitap arıyorsanız Victoria İvanova gibi bir yazara dikkat et. Kızın biyografisi eserin işini etkiledi: Yazar tecrübeli bir rol oyunudur, bu yüzden mizah fantazisi türünde yazdığı şaşırtıcı değildir. Kadın yazarların ezici çoğunluğundan farklı olarak (Rus ya da yabancı olsun), Victoria hikayeye öncülük etmektedir ve kendi içinde ilginç olan erkek yüzü. İki devir daha yayınlandı ve Viktoria Ivanova tarafından Samizdat hakkında birkaç kitap daha yayınlandı.

"Dünya üzerindeki gökkuşağı" döngüsü,

Döngü bir dilogy'den oluşur: ortak karakterler ve arsa, bir kitaptaki kitaba sorunsuz bir şekilde geçer. İş, mağdurlarla ilgili hikayeleri sevenlere ilgi çekici olacak. Doğru, bu olağan olayların klasik olmayan bir versiyonudur. Victoria Ivanova, kaşığı kuru üzüm getirdi.

Olaylar, ana karakter olan - normal bir adam olan Edward - yılana ısırmayı başardığı gerçeğiyle başlar. Ve basit ama şimdiye kadar görülmemiş bir bilim değil. Fakat kahraman ölmedi, ama başka bir dünyaya aktarıldı. Öyle görünüyor ki en azından hayatta olduğunuz için sevinmelisiniz. Ve Edward şimdi insan olmadığının farkına varana kadar seviniyormuş gibi görünüyordu. Daha doğrusu bir kişi değil. Fakat uzun saçlı, saçlı, yakışıklı bir elf, elflerin prensi, ya da karanlık efendinin kurbanları olan karizmatik bir kan emici içine dönüşmedi. Kurt adam bile yapmadı. Bununla birlikte, kuyruğu ve salyangozları da çıktı ... Ölçeklerle birlikte. Ve bir yılan tarafından ısırılıp başka ne bekleyebilirsiniz? Kahraman yılan oldu.

Kahraman, yanardöner serpantin haline geldi - nadir ve yarı mitolojik bir yaratım. Eklenen spesifik görünümün yanı sıra belirli yetenekler ve elbette büyülü. Böyle bir durumda sağduyuyu nasıl koruyabiliriz? Edward, artık La'Saaire Elkhar Kesser'in dışa vurduğu biçimde deniyor. Ancak sadece sessiz bir hayat hayal edebilirsiniz. Oldukça uzun süre oturmak olağan değil ve böyle ve bu tür fırsatlarla buna değer mi? Kahramanı nasıl bir macera bekliyor?

Koyu Prens çevrimi

Kural olarak, Ivanova Victoria tüm kitapları kendisi yazıyor. Ancak bu üçleme, Ksenia Bashtova ile birlikte yazılmıştır .

Kahya, taç giymiş olanının sürekli olarak incelemesinden bıkmıştı. Evet, kral kanlıdır, ancak kim kişisel özgürlük istemiyor? Ve ne tür bir özgürlük mahkemenin personeli mumyalar-dadılar sürekli sizin için etrafında sürükler hakkında konuşabilir miyiz? Karanlık İmparatorluğun tepe prensinin sabrı son bir güzel gün. Ve Diran kaçmaya karar verdi.

Işık ile birlikte, mahkemede o kadar başarılı bir şekilde ortaya çıktı ki, Diran kaçar. Evet, kahramanlık ve şöhret arayan bir yerde değil, okula. Ebeveynin alamayacağı bir şey var: yasalar herkes için aynı. Obzvozovanie de al. Ve burada uygun bir dava açıldı. Neyse ki şirket orada ve bu şekilde sıkıcı olmayacak. Biraz aptalca ve her zaman farklı sıyrıklara mı kapılırsın? Ve ne yapabileceğini biliyor muydun? Sadece kullanışlı ol. Ve Kayıp Tapınak'taki okul yerine, öbür yanda bulunması ... Bu yüzden daha ilginç. Okulda, görünme sözünü yerine getirdikten sonra yapabilirsiniz. Kardeşi elf ile birlikte.

Ve savaş başladığında hayat daha da gelişiyor gibi görünüyor (okul da aynı şeyi yapmayı başardı). Bir Veliaht Prens işe yaramaz mı? Hayır, elbette. Bu nedenle okul kahramanı okuldan kaçar ve kötü adamlarla savaşmaya başlar. Ve bilinmeyen bilinmeyen düşman prensesi aramak için aynı zamanda.

Victoria Ivanova o kadar organik olarak, üç kitabın içine parçalanmış olarak algılanmadığı hikayeyi yazdı. Bir parçanın eylemleri, keskin özne atlamaları olmaksızın sorunsuz bir şekilde diğerine geçer. Her şey çok eğlenceli, kolay ve ilginç. Sevimli masallardan hoşlananlar hoşuna gitmelidir.

Yayınlanmamıştan

Basılı kitapların yanı sıra Victoria Ivanova, fantezi türüne göre bir kaç eser daha "Samizdat" attı. Belki de bu kitaplar yazarın hecesinde yer almayı istemeyenlere hitap edecektir.

"İki-in-one"

Ivanova Victoria kitabı bir saldırgan hakkında başka bir hikaye. Lin - güzel, akıllı, çok eğitimli ve dile bağlı kız garip bir dünyaya geçer. Fakat tam mülkiyet altındaki tek vücut yerine bölmek zorundadır. Bir erkekle. Hangisinin daha iyi olduğu bilinmiyor: Düşmanları yenmek için birbirlerinden kurtulmanın veya bir uzlaşmaya varmanın bir yolunu bulma.

Bir son sözü yerine

Ivanova Victoria'nın tüm kitapları sadece fantezi türüne özel olarak yazdığını belirtmek gerekir. Ve onlarda iyilik mutlaka kötülüğü ele geçirir. Bir dünyada ve çok negatif kalmışken, bazen kitap sayfalarında olsa bile, parlak ve nazik bir şey istersiniz. Mizah, komik karakterler, macera - tüm bu kötü değil havayı yükseltir ve günlük rutinin dikkatini dağıtmaya yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.