ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Eviniz için en iyi yalıtım nedir

iyi bir şey - Evinizi Kış Şartlarına. Ama nasıl doğru malzemeyi seçmek için? En iyi yalıtım nedir? Kolay bir görev, bu nedenle herhangi bir eylem başlamadan önce dikkatlice düşünmek gerekir. Sonuçta, doğru seçim ve çalışma yaz ve kış aylarında odasında, sıcaklık sıcaklık ve konfor bağlıdır. en bu sorunu çözmek için çalışalım.

Ne evler için en iyi yalıtım - seçim

seçim çok farklı faktörler etkiler. Öncelikle size izole olacak evin hangi bölümünün belirlemek gerekir: pencereler, duvarlar, zemin veya vakıf. vb blok, tuğla, ahşap,: Yapı monte edildiği malzeme, da önemlidir Evde duvarlar, cephe ve diğer yapıların kalınlık çalışması planlamasında dikkate almak da çok önemlidir. Malzemelerin büyük bir assotimenta türlü ne izolasyon en iyisi seçmek için, inşaat piyasaları bugün sunuyoruz?

Hatırla - daha güvenilir bir süre ile test edilmiş ve pozitif tarafta kendilerini kanıtlamış bayi ve üreticilerden malzeme satın almak. Sorumlu tedarikçiler uygun sertifika ve sıhhi-epidemiyolojik organlarının gerekli tüm sonuçları olması gerekir. Böyle belgeler mevcut değilse, o sahipleri müşterilerinden gizlemek için bir şey olması muhtemeldir.

Isıtıcılar farklı sınıflandırmalara ve türde gelir. temel olanlar mineral yün, Eko pamuk ve köpük. En iyi yalıtım nedir? ayrıntıları düşünün.

amyant

Bu tür malzeme kullanılan zemin yalıtımı , çatı ve duvar. Bu rulo ya da levha şeklinde tedarik edilir. olmayan alev alma ve çevre vlagonerponitsaemost: mineral yün özellikleri arasında aşağıdakiler bulunmaktadır. Eğer hesap büyüklüğü ve yoğunluğu içine almalı seçtiğinizde.

strafor

Köpük - Evrensel ısıtma malzemesi mükemmel yapı herhangi bir türü için uygundur. köpük, toksik olmayan, iyi bir ses ve ısı yalıtımına sahiptir, ve düşük maliyetli çok çekicidir. Bu nedenle, duvarlar için nasıl daha iyi yalıtım düşünmeye olanlar, hata yapma köpük tercih etmeyin.

Yüksek alev - Bununla birlikte, bir dezavantaja sahiptir. Yani ahşap evlerde köpük kullanmayın.

Eko pamuk

Eko pamuk çoğunlukla inşaat çalışmaları sırasında ulaşılması zor bölgelerde doldurmak için kullandı. gevşek malzeme, bu nedenle plakalar veya rulo şeklinde kullanılabilir değil - özelliklerine göre Eko pamuk. Kullanımı çeşitli boşluklar malzeme üfleme veya nemlendirilmiş halde püskürtme sağlar. Bu nedenle, bu iş için uygun becerilere sahip yetenekli profesyoneller gerektirir.

Tüm bu inceliklerini ve zorluklara rağmen, sonuç öder. Isıtıcı her çatlak dolu dikiş olmadan pürüzsüz döner. Buna ek olarak, tahrip edici çevre etkileri karşı yüksek direnç Eko pamuk.

Ne iyi yalıtım ve hangi seçim için - bu özel bir konu. Hiçbir materyal avantaj ve dezavantajları vardır. Vakaların her derecesini kesin bu soruya cevap vermek zor, bireysel bir yaklaşım gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.