ÇirkinlikInşaat

Su ısıtma özel ev: zirveler

Su ısıtma özel ev sahibi de sadece kolaylık ama tam özerklik verir. Bu görüş fırın ile karşılaştırıldığında Tasarruf yirmi defa izin verir. Sistemin uygun türü belirlemek için önemlidir.

Su ısıtma özel ev: Uygun formu seçmenize

Bu tip bir sistem içinde oldukça basit bir prensip soğutucu çalışır su ya da Antifriz. Kazan, sıvı, bundan sonra, onları ısı aktarma kapalı boru döngüsü ve radyatörler sirküle edilir, ısıtılır. Bu durumda, hareket süreci zorla veya doğal bir olabilir. Aynı zamanda, tek boru ve iki borulu ısıtıcı özel konut ayırt adettendir.

En basit sistemler doğal yolla soğutucunun dolaşımı ilkesine göre çalışır. Bu hareketi, sıcak ve soğuk su yoğunluk farkına boru hatları ile aktive edilir: ikinci daha kolaydır, bu nedenle ısıtma cihazlarının yükseltici yoluyla yükselir. Isı, tüm sisteme transfer edildiğinde, sıvı daha sonra ısıtma için geri dönüş borusu ile döndürülür. soğutulmuş yükselticiler, soğutma sıvısı basıncı sıcak sıvı malzemeleri ana göre önemli ölçüde daha yüksektir. Bu fark, kazan girerken soğutma suyu ısıtıldı değiştirdiği zaten sürekli dolaşımını sağlayan gerçeğine yol açar. Bu ilke çok uygundur.

Özel ana sisteminin düzgün çalışması olan su ısıtma sırasında doğal dolaşım, gelen ve giden akışların sıcaklık farkı, en az 20-25 derece olacak zaman. Sabit bir hareket mümkündür yükseltici temel yalıtımı durumunda. Aynı zamanda, boru, radyatör arasındaki yükseklik ve mesafe belirli bir fark izlemelidir. ısıtma ekipmanları genellikle geleneksel yakıt depolama düzenlenmiş bodrum, kurulacak tavsiye edilir çünkü öyle. Bu seçenek etkin su ısıtma özel evler sağlamak için değil, aynı zamanda bir seranın tavan arasında oluşturmanızı sağlar.

Hiçbir bodrum varsa, kazan yüklü olmalıdır zemin kat, binanın zemin katında yer ısıtma elemanlarının uygun bir seviyede. Bu durumda, ısıtma donatımı elemanlarının alt kümesinin dikey eksen merkez yerleştirilmesi önerilir, genellikle çukur pahasına elde edilmektedir ofset arzu.

Eğer kendi elleriyle özel evler ısıtma suyu yaparsanız, genellikle 15-30 metre yerde faaliyet, sistem doğal dolaşım ilkesine çalışmalarını yürütmektedir bilmeli. Bu uzun uzadıya genellikle bir basınç düşüşü gerçekleştirilir. Sistemde sürtünmeyi aşmak için üzerine harcanmaktadır. Bu azalma, daha büyük çaplı boru sistemi kullanılarak elde edilir. Geçitler ısıtıcılar da mümkün olduğunca büyük olması gerekir.

Küçük bir pompa ile donatılmış bir sistem, sıvının Dolaşım düzenlemek mümkündür. Bu soğutucu akışının önemli bir oran için izin verecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.