TeknolojininElektronik

Irbis tx69 - inceleme modeli, müşteri yorumlarını ve uzman

mobil dijital cihaz seçimi, her müşteri belirli ölçütlere göre yönlendirilir. Bunlardan biri kuşkusuz maliyetidir. düşük maliyetli tablet kategorisinde gadget'lar yerli üretici Irbis vardır. gözetimsiz bırakmak gerekli değildir, aynı zamanda, tabii ki, lekesiz imkansız, fakat onları çağır.

Bu cihazların tartışılmaz avantajı fiyatıdır. Az 3.000 ruble yerine, görevleri ile başa çıkmak için iyi bir fikir olacağını oldukça akıllı bir tablet satın alabilirsiniz. Kağıt modeli Irbis TX69 özelliklerinin genel bir bakış yaptı. Yorumlar sahipleri gadget zayıflıkları konusundaki gerçek olanaklarını yanı sıra konuşma değerlendirmek için yardımcı olacaktır.

Ambalaj donatım

tabletin Bu model, beyaz bir kutu içinde paketlenir. Ön panel ekranında savurgan fotoğraf görüntü ile cihazı vardır. Biz gücü ve kuvvetini temsil kar leoparı, bahsediyoruz. Böyle bir hareket, farklı şekillerde yorumlanabilir, ancak çoğu alıcılar bir hayvanın görüntü promosyon amaçlı kullanılan inanıyoruz. Sonuçta, kar leoparı - kar leoparı ikinci ismi.

fotoğraf altında tabletin Irbis TX69 kısa bir açıklama sunar. Basılı operatör MTS logosu ve model adı sol üst köşesinde. kenar çubuğundaki Irbis markasına ait bilgi yoktur.

bileşenler kümesinin umutları yüksek gerekli değildir. Her alıcı hemen gadget fiyatı hatırlamak gerekir. sadece USB kablosu ve güç adaptörü bulacaksınız kutu alıcı içinde ne üzerinde Kritik düşük maliyetli etkisi. Ayrıca, üretici talimatları ve diğer belgelerin varlığını sağladı. Diğer tüm unsurlar ayrı ayrı satın almak zorunda.

Irbis TX69: Dış tasarımın bir bakış

bütçe cihazı ile ilgilidir tümden bu tablet tek bir bakışla, bu mümkün değildir. Beden ve plastikten yapılmış, ancak oldukça iyi görünüyor olsa da. Yan hafif plaka görsel olarak daha ince hale getirir, yuvarlak yüzleri. açılardan geliştiricileri de azaldı. Bununla birlikte, vücuda dikdörtgen şekli açık bir şekilde görülebilir. Arka kapak mat yüzeyi hafifçe kaymasını önlemek için kaplanmıştır. tasarımda, geliştiriciler minimalizm üzerine odaklanmıştır. Bu karar iyi kullanıcı aldığını edildi.

Yer hoparlör ve mikrofon standart düzeni altında icra edilmiştir. Gadget bir hücre modülü sahip olduğunu göz önüne alındığında, bir tartışmasız bir avantajdır. açıkça 7-inç tablet üzerinde konuşurken rahatlığı hakkında hakim olamaz, ama en azından bir telefon ve daha taşımak gerek yoktur.

Ön panelde, ekranın haricinde ayrıca bir ön bakan kamera merceği, LED vardır. üzerinde Cihazın sağ tarafında ve içine kapanık hacim tuşları üzerinde. İlk üretici civarında atanan düğmeye belirten özel bir simge kullanılarak. o da kilidin işlevini yerine getirir. "-" (azalış) "rocker" her iki tarafında "+" (ses seviyesini artırma) ve bulunmaktadır. Bu anahtarların Üstü geliştiriciler bellek kartını takar için bir liman getirdi. konnektörleri üst USB kablosu ve ses bağlamak için.

Arka panel üretici üst kısmı, ana bölmenin LED flaş çıkışı ve lens dinamikleri türetmek için kullanılır. model adı - Akü kapağının merkezinde aşağıda şirket logosu ve olduğunu.

Irbis TX69: özellikleri ve ekranın açıklaması

tabletin ana elemanı, bir ekran olarak adlandırılabilir. Onun özellikleri gadget potansiyelinin tam kullanımına izin oldu. Örneğin, oyun oynamak ya da e-kitap okuyun. Bu modelde, imalatçı, modern gereksinimlere karşılık gelen tablet ekranı kullanılır. O, geniş ekran modunu destekler kapasitif. Bir çok noktalı dokunma de bulunmaktadır.

Ekran boyutu - 7 inç. 1024 600 x piksel çözünürlükte görüntü görüntüleyebilir. Oldukça iyi, fakat piksel yoğunluğu çok küçüktür - sadece 170 ppi. Tabletin Irbis TX69 ekran geribildirim çok iyi değil bu nedenle içindir. Çıplak gözle için kullanıcılar bulanık, grenli fark edebilirsiniz.

Parlaklık iç mekan kullanımı için yeterlidir. önemli ölçüde okunabilirliği seviyesini azaltır sokak ekran fasîyese günü. inceleyen ile açıları bazı sorunlar da vardır. Eğer enine eksen boyunca cihazı eğin, renk hafifçe değişir. Ama boyuna tabloyu beraberinde dönerken neredeyse görünmez hale gelir. Tableti tutmak için film izlerken nedenle, 90 ° 'lik bir açı vardır.

verimlilik

modern kullanıcıyı istediğiniz şekilde Irbis TX69 3G işlemci performansı kadar etkileyici değildir. Bu bütçe yonga seti şirketi MediaTek dayanmaktadır. geliştiriciler modeli MTK 8312. Temelini dahil iki hesaplamalı modül seçtiniz. ağır bir yük altında, her bir çekirdek 1300 MHz'e kadar overclock edebilmektedir. Grafik kartı ARM Mali-400 sorumludur.

kullanıcılarına göre, bu özellikler zaten ciddi eski. yatıştırır tek şey - düşük maliyetli. Tablet sadece basit günlük görevleri gerçekleştirmek için yapabiliyor. Bu cihazın sahipleri bugünün oyunlar ve zorlu uygulamaları terk etmek zorunda kalacak. Ayrıca birden fazla programlar çalışırken, cihaz donuyor olabilir, gerçeği hazırlanmalıdır.

hafıza

performans Irbis TX69 bahsedersek, performans karakterize ana elemanları ile ilgili sessiz kalamaz. Biz RAM miktarı bahsediyoruz. boyutları sahibini nelerle potansiyeli üzerinde gösteriyor ki. Ne yazık ki, geliştiriciler tarafından sağlanan parametresi "RAM", sadece 512 MB. modern standartlara göre, çok küçük. Şimdi hatta bütçe sınıfında, 1 GB depolama ile cihazları bulabilirsiniz.

tüm pürüzsüz değil, aynı zamanda entegre bellek boyutu ile. kullanıcının kullanabileceği yazılım ve diğer dosyaları indirmek için 3 GB daha azdır. üretici tarafından beyan edilen özelliklere olarak, bu depolama 4 GB olabilir. Ancak, bir kısmı yoğun sistem klasörleri olduğunu. Bu nedenle, kullanıcı kendinizi sınırlamak zorunda ya da bir hafıza kartı ile olacaktır. Cihaz sürücüler ile çalışabilen, hacmi 32'den GB değildir.

pil

Herhangi bir mobil cihazı seçerseniz alıcılar pil ömrü dikkat edin. Sonuçta, çok az insan prize ayrılmadan, tabletle çalışmak istiyoruz. satıldığı Irbis TX69 3G 7" pil performansı tamamen uyumlu kademeli. Pil lityum polimer kimyasal bileşimi üretilmiştir. Pil Kapasitesi - saat 2500 miliamper.

Sebepsiz potansiyel sahiplerinin bir sürü güvenin. Bir müzik çalar devaysa pil olarak video veya kullanımını izlerken çabuk boşalır. Aynı şey oyunlar sırasında gerçekleşir.

İletişim ve arabirimler

Tablet Irbis TX69 modülü hücresel iletişim ile donatılmıştır. Bu SIM kartları için iki yuvaya sahiptir. İkinci ve üçüncü nesillerin ağları ile çalışmak. İki arayüzleri World Wide Web erişim sağlar. İlk - Wi-Fi. Destek 802.11b / g / n standardı. Sinyal stabildir. Ayrıca, kullanıcı 3G mobil internet keyfini yapabiliyor.

Cihaz GPS işleviyle donatılmıştır. Ancak, kullanıcılar uydular için arama uzun süre gerçekleştirilir iddia etmektedirler. Bluetooth veri iletimi için kullanılabilir. Bununla beraber, küçük dosyalarda şımartın. Daha ağır İçin Bir USB kablosu kullanmak daha iyidir. Ayrıca PC'ler, dizüstü bilgisayarlar, telefonlar ve diğer şeyler gibi diğer cihazlara bağlanmak için kullanılır.

Avantajları ve Dezavantajları

Irbis TX69 dezavantajları ve avantajları hem de sahiptir. En önemli avantajı fiyatıdır. 1990 ruble Perakende 2690 ruble fiyatı. Ve salonları MTS mobil teklif onu. Ancak, hisse yalnızca bloke olacaktır kalanı için, bir operatör ile çalışabilir, bir tablet satın alın.

Önemli bir avantaj, 3G iki SIM kart destekleyen olasılığı düşünülebilir. Bu fark edilmeden ve Wi-Fi modülünü gitmedi.

iki kamera bulunması, elbette, eğer onların çözümü için, ancak, faydaları atfedilebilir. Optik ön modül 0.3 Mn sınırlıdır. Ana kamera da mutlu değil. Bu bir 2-megapiskelny sensöre dayanmaktadır. Görüntü kalitesi kötü. 1600 1200 x piksel olan maksimum çözünürlük. Orada flash olmakla fotoğraflar yetersiz ışık koşullarında çekilen rağmen, aydınlatmalı alanları ve gürültünün büyük bir miktarda, bulanık.

yorumlar sahipleri

Incelenmesi yorum Irbis TX69 3G, aşağıdaki görebilirsiniz: müşterilerinin çoğunluğu arıza bulma bu fiyata uygunsuz olduğuna inanılır. maliyet kolayca fonksiyonellik ve kalite ile haklı. Her kullanıcı çalışmalarının iki yıl güvenebilirsiniz. Kural olarak, bu tablet çocukları edinirler. Üzerinde basit oyunlar internet iyi çalışıyor, başlatılır. Ekran, çok parlamayı olsa ama kabul çalışır. Sonuçta, her kullanıcı bu tür para kusurları tamamen eksik olduğu lekesiz gadget, bulunamayan anlamak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.