Yayınlar ve yazma makaleleriYayın

Valery Osinski: biyografi ve eserleri

Valery Osinski - edebiyat eleştirmeni ve yazar. 1963 yılında Vladimir bölgesinde (Alexandrov) 8 Haziran doğdu. O I. Creanga adını Kishinev Devlet Pedagoji Enstitüsü'nde okudu. O eğitimine devam etti 1984 yılında mezun Edebi Enstitüsü A. M. Gorkogo. O 1997 yılında mezun oldu.

biyografi

Osinski Valery 2004 yılında tezini savundu. 1997 yılından beri, Rusya, dernek Moskova örgütünün Yazarlar Birliği üyesi. Mezun olduktan sonra ordusuna hizmet için gitti. Valery Osinski spor ustası ve bir yedek subay olduğunu. O bir restoratör olarak çalıştı. Spor Komitesi eğitmen, gazete, refsektsii mekanik, teknik direktör muhabiri oldu. Halen Çehov Moskova bölgesi kasabasında yaşıyor. 1988 yılında "Horizon" dergisinde yayımlanan "Karıştırıcı" kahramanımız başlıklı ilk öykü,.

edebi faaliyetler

1988-1992 Valery Osinski bölgesel yayınlarda eserlerini yayınladı. 1994 yılında Moskova'ya taşındı. 1995 yılında başlığı "Ses" başlığı altında yayınevi kitabını "Lodger" yayınladı. Çin'in yayınevi, Bulgaristan ve Fransa ile ilgilenen Pek bir genç adam.

değerler

1997 yılında dergisi "Ekim" Valery Osinsky bir haber yayınladı "Misafir". Bu derin nüfuz ve Hıristiyan bağışlama ve merhamet konusu oldu. 2006 yılında, "Roma-gazeta'dan" hikaye yayımlanan "Akşam köşesi." Yazar, yolun tarihinin günümüz Rusya'da bağımsız bir şekilde sorusunu gündeme getirmektedir. Ayrıca, o sorumlu her kişi ilgileniyor, o eylemler için şirkete sorumlu değildir. Yazara göre, önlem her zaman Hıristiyan değerleri kalır. 2007 yılında, "Moskova" dergisi romanı yayımlanan "Stranger'in çocuğu." 2008. "Moskova" dergisinde ödül için aday Artwork Buninskaya bir hikaye "biat" yayınladı. Yazar, Hıristiyan dünya görüşünün pozisyonlarına kalan, ahlaki sorunu çözer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.