SağlıkTıp

Önleme ve nasır tedavisi

Yanlış ayakkabı giyen veya el geldiğinde herhangi aracı kullanmak itibaren bir deri kalınlaşması vardır. Bunlar şu şekilde de ifade katı dik alanı gibi görünebilir kuru nasır, ya da ihtiva eden lenf mısır kabarcıkları gibi veya ıslak mısır. Belirli bir durumda, çirkin kozmetik kusur, fakat hareketin genellikle ağrı hissi ibaret değildir. Bu nedenle, en önemlisi mısır tedavi ve nasıl düzgün bunu nasıl bakarsan, herkese bilmemiz gerekir.

yaşam alanı keratin perspire sürecinde ve üst kabuk mısır bir kopma söz konusu olmaktadır, mekanik etki, maruz bırakılır. Bu daha ciddi sonuçlara yol açar. Bu inflamasyon ve süpürasyon neden kirli olabilir açık yara oluşturur.

Ciddi durumlarda, nasır tedavisi bir dermatolog bir ziyaret ile başlamalıdır. O hasarlı bölgeyi temizler ve steril bir kapatma uygulayın. durum endişe neden yoksa, tedavi evde tamamen gerçekleştirilebilir.

kuru ve sert olup olmadığını nasıl, mısır tedavi etmek? Başlamak için, iyi yumuşamış olmalıdır. Ve bu otlar sıcak kaynatma ile en uygun küvet olduğunu. kullanabilir miyim papatya bir kaynatma, nergis, burada birkaç çay kaşığı ekleyin kabartma tozu ve zeytinyağı. Buharda mısır on beş dakika daha az olmalıdır. Daha sonra, bir bodur ve kaba mısır kullanarak kaldırmak bir ponza taşı sürersin.

mısır Tedavi özel emprenye antiseptik bileşimin yama kullanımı ile kombine edilmelidir. Bu, kir ve tozdan yarayı korumak ağrıyı dindirmek ve korneum tabakasını yumuşatır yardımcı olacaktır.

Onlar oldukça kaba ve kronik olup olmadığını nasıl kabarcıklara tedavi etmek? Böyle cilt ile kendi başlarına başa çıkmak için zor büyümeleri. Buna ek olarak, kalıp veya büyümüş cilt siğilin sonuçları olabilir. Bu gibi durumlarda, bir uzmana bir itiraz doğru bir teşhis yapmak yardımcı olacaktır. kesme ve delme sıvı azotla mısır ve aynı zamanda tedavi gerçekleştirildiği tarafından özel bir düzenek vardır. Veri mısır manipülasyon sonra sonsuza kadar devam edilir.

Nasırlarım ev tedavisinde yağ ile masaj yardımı ile yapılabilir. On dakika için yapın ve sonra yağlı kek ve propolis gecesi geçerlidir. mısır yakında belirgin yumuşak hale gelir ve bir süre sonra, ve tamamen kaybolur. Geleneksel şifacılar ama hamuru olmadan, limon kabuğu başvurması önerilir. buharda sonra mısır uygulayın ve bir gece bekletin. Sabah, kabuk kaldırma, bacak mısır buhar-yeniden yapılması gerekmektedir ve sünger taşı ile ovuldu. Üç gün sonra kaybolur.

Ve artık kabarcıklara tedavi nasıl düşünmek zorunda, basit kurallar bir dizi uyulmalıdır. Çoğu zaman o kadar doğal, iyi emici malzemelerden yapılmış çoraplar tercih, mısır ıslak cilde görünür. moda aksine, ek sürtme kaçınmak için eklemleri dışarı giyilmesi tavsiye edilir. Çorap kat oluşturmadan, rahatça uyması gerekir. Eğer oldukça uzun, hatta daha sık yürümek eğer Onlar her gün değiştirilmesi gerekir ve.

Bu öneriler ayakkabı seçimi ile ilgilidir. Sadece doğal malzemeler ve iyi montaj bacak yapılmış, rahat olmalıdır. dükkanda uydurma rahatsızlık hissetti Eğer Pişman olmadan satın alma işlemini iptal etmek. Böylece ayakkabı sonra çorap mutlaka nasır tedavisini gerektirir. olay nasır cilde eğilimli biraz vazelin bırakarak ve yürüyüşe koruyucu yama ile yakalamak için, ortaya çıkışları olabilir engelleyin. talk - Ellerin eldiven kullanmak ve sürtünmeyi azaltmak için mutlaka korumak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.