Spor ve SağlıkAtletizm

Anna Trubnikov - profesyonel artistik jimnastikte

Anna Trubnikov - Genç yaşına rağmen dünyadaki hayranları bir yeri vardır profesyonel Rus jimnastikçi. Çeşitli turnuvalarda zaferler çok sayıda elde etti. Trubnikov onun sınırsız kalıcılık ve doğuştan yetenek sporda başarıya ulaşmıştır.

spor kariyerinin Başlangıç

Anna Trubnikov St. Petersburg Mayıs 20, 1996 doğdu. o 4 yaşındayken Genç anne, Anna'ya yerel jimnastik okulu verdi. jimnastik kültür başkenti çok popüler. Şehirde her dördüncü kız bu sporda yapan. Petersburg'luydu sporcular kendi nefis müzikalite ve teknik yürütme elemanları ile ayırt edilir. Bu genç atlet yetişmesi koçu Marina Solovyov aldı. Bundan sonra, 10 yıldır Alina Galina Ulanova Eduardovna çalıştırdı. 2009 yılında, bu yetenekli jimnastikçiler performansı ünlü Rus çalıştırıcı Irina Viner verildi. Prestijli yarışmaya katılmak için davet etmek kime karar kişi oydu. Viner kez Anna Trubnikov en iyisi olduğunu söyledi Rusya'nın jimnastikçi. hangi noktalarda çok sayıda kayıp çünkü uluslararası rekabette bu atlet genellikle ciddi hatalar yapar.

Profesyonel kariyeri

2011 yılında Anna ilk Rusya'nın genç milli takım geldi. rehberlik Iriny Bystrovoy ve Elena Petunin altında grup egzersizleri onun genç yaşına rağmen iyi sonuçlar göstermiştir. Aynı yıl Anna Trubnikova Avrupa şampiyonu oldu. Bu zaferden sonra, kariyerine yeniden canlandırdı. 4 ay içinde, o Rus şampiyonluk müzik yapmaya başladı. Diğer ekip üyeleri Anne daha yaşlı idi. Buna rağmen, o onlarla eşit gerçekleştirdi. 2011 yılından itibaren bu yetenekli sporcu Novogorske ve St. Petersburg yetişmiş. Evde hepsi aynı nişanlıydı Galina Ulanova. İlk olarak ritmik jimnastik tüm uzmanlar bunun ringde bir dönüş nasıl bir performans kaydetti. Onun için, bu unsur korona olduğunu. Dünya çapında Anna Trubnikov onun en iyi yürütmek için.

Spordaki Başarılar

Hayatta her zaman ilk sırada yer olmuştur jimnastik kendisi için Anna Trubnikov, zaferlerden çok kazandı. St. Petersburg Anna evde düzenlenen Dünya Kupası'nda, anda, eşit değildi. jimnastikçiler tahminleri rakiplerinin çok daha yüksekti. Trubnikov taraftarların desteğiyle çok memnun oldu. KİK salonu o 12 yaşına hareket ettiğini ileri. 2012 yılında takım şampiyonluk Anna Trubnikov yılında Rusya'nın şampiyonluğu kazandı ve bireysel çepeçevre bronz madalya oldu. Ertesi yıl, bu artistik jimnastikte 2 gümüş madalya ve 1 bronz madalya aldı. 2013 yılında, o güvenle kazandı Moskova Grand Prix katıldı. Aynı yıl, o Holon, Kalamata Grand Prix ve Dünya Kupası'nda madalya olmadan bırakılmıştır. 2014 yılında Anna Trubnikov Petersburg Kupası'nı kazandı. galibiyet sayısının yüksek olmasına rağmen, atlet Rus şehirlerin sokaklarında tanınmamaktadır. Onun kişiye çok fazla dikkat sevmiyorum çünkü o, çok mutlu.

Profesyonel bir kariyer bitiminden sonra Yaşam

Çok kısa, artistik jimnastik yapan spor kariyer kızlar. yaklaşık 22 yıldır, konuşma ve hayatta kendileri için görsterme. Çoğu sporcular kendi spor hayatında önemlidir için, öğretmeye başladı. Böyle kızlar kategorisinde sadık Anna Trubnikov olduğunu. Ritmik jimnastik, could sıklıkla haberlerde gördüğünüz sporda kızdan performansları fotoğrafı, onun için çok önemlidir. Anna mutlu evde çocuklarla birlikte çalışıyor. buna spor salonu merkezinde çocukların çok sayıda her yıl eğitim görecek. Çocukların öğrenme süreci çok yaratıcı için Genç antrenörler uygundur. Bunlar okul oyunculuk, dans, jonglörler öğretmen ve tabii ki, koreograflar davet edilir. onlar hala kendilerini vardı zorluklar akılda beri Onlar çocukların farkındayız. NSU onları okuyan 2014 Bu atlet. P.F. Lesgafta.

Anna Trubnikov, jimnastik hep, hayatının önemli bir parçası olmuştur artık başarılı çocukları ile çalışmaktadır. performansları sırasında hep onlar noktaları büyük miktarda layık olmasa dahi, karmaşık bir programı gerçekleştirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.