Sanat ve EğlenceLiteratür

Usta masal tür Kozlov Sergey Grigorevich

Tür timsah vatanı ve diğer birçok kıyılarına yüzen, sis dolaşıp iyi kaplumbağa, komik aslan, kirpi, görüntüleri aşina olmayan yetişkin ya da çocuk, bir ülke yok denecek kadar az masal karakterleri. Kozlov Sergey hikaye birçok Sovyet çocukları sunmak başardı.

Tüm karakterler onlara hayatta büyük bir başlangıç verdi yazar var. Bu büyük bir yazar ve şair-hikayeci Sergey Grigorevich Kozlov olduğunu.

yazarın hayatı

Bizim çağdaşlarının hayat veren kişi - çocuklar ve ebeveynleri harfle, insanın hayatını toplantılar dolu İlginç ve zengin deneyimler,.

Kozlov Sergey doğdu Moskova Yard 22 Ağustos 1939. Meraklı ve hazırcevap oğlan ilk şiir ve ilköğretimde masalları yazarı oldu. Gençlik heyecanı çocuklar için ilginç heyecanlı hikayeleri yazmak için büyük bir istek büyüdü. Hırslı oğlan okulda hala için bir hedef belirledi.

kimin biyografi kaç bilinmektedir Sergei Kozlov, daha sonra öğrencisi oldu, liseden mezun , Edebiyat Enstitüsü'nde ders, yapılan gezi turları şarkı öğretim çocuklar, fabrikada tornacı, okulda öğretmen olarak beceri öğrenilen Puşkin Rezerv Mikhailovskoye köyünde. insanlarla iletişim kademeli olarak yaratıcılık, ince bir mizah duygusu ile onu doldurdu, ve en önemlisi, güzel.

masalı doğduğunda?

yazar isteyen erken 60-ler çocuklar için masallar yazmaya yaptığı çağrı bulundu. Çocukların, görüşmelerin toplantılar yeni bir düzeye işini açmıştır. Karikatür çocuklar ve ebeveynleri ve dedesi ile izlemek eğlenceli olacak çizgi film komut yazmak ilginç yazarların gerekli. Kozlov Sergey büyülü sahneleri oluşturmak için tüm hayal koydu.

Çocuklar için en popüler filmlerinden biri - "Nasıl genç aslan ve kaplumbağa bir şarkı söyledi." Herhangi Anaokulunda olarak sabah neşeli şarkı kaygısız cub şarkı. Ya dost sessiz akıllı kaplumbağa,. Yani sadece kalbinde iyi bir insan yazabilirim.

ünlü eserleri

yazar tarafından yazılmış karikatürler ünlü öykü, arasında:

  • "Kirpi ve ayı gibi yeni yıl kutladı."
  • "Kış Masalı".
  • ve diğerleri "kirpi ve ayı gibi göğü değişti".

İyi ve komik kitaplar karakterler çocuklar iyi, zayıf ve daha küçük yardımcı olma arzusu getirmek öğretirler. Özel hikayeleri Sergei Kozlov yazabiliriz. Telif hakkı kitapların tümünde yazar tarafından yayınlanan fotoğraflar.

Çocuk kitapları yanında, Sergei G. ülkemizin halklarının hikayeleri tercüme:

  • "Dağlarda Şarkı."
  • "Suda kürk bile yüzer."

karikatür yandan Kozlov S. G için yazılmış 20'den fazla öykü.:

  • "Harika bulutlar."
  • "Kirpi ve deniz."
  • "Sonbahar Masalı" ve diğerleri.

kütüphanede bir dizi toplantı, çocuk programlarında televizyon çalışmamız çağdaşlarının hayatını doldurdu. Bugün, harika hikayeci eserleri görüntülenen özel bir aşk karikatürleri ile.

yazar öldüğünde?

İnsanlar, dünyaya gelecek başkalarına neşe getirmek için, ve sessizce bırakın. Çalışmaları genç nesil arasında yaşıyor ve başka transfer oldu.

Kozlov Sergey Grigorevich 9 Ocak 2010 tarihinde öldü. Moskova'da mezarlığa Troekurov toprağa verildi. Şair ve öykücü, K. Chukovsky ait Ödülü sahibi oldu. Onun bellek çocukların ve yetişkinlerin kalplerinde kalacaktır.

Bugün saygı duyulur. Ebeveynler onun küçük kızı ve oğlu okumaktan zevk ile çalışır. Bu kitaplar büyü ve mucizelere inanmayı hiç bırakmadım herkesin kütüphanesinde bulunmaktadır. Kozlova Sergeya onlar mükemmel, her gün yeniden okumak ve en önemlisi, net ve canlı dilde yazılmış işlerdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.