Uzmana sorun

Ürün hattının uzmanlık

üretim Uzmanlık - toplumsal işbölümü, eski sanayi, sektörde çalışanların ayrılması ve yeni bir sanayi oluşturulması olarak ifade edilmiştir. Onun derinleşen depresyon herhangi bir yasal işlemlerin kamu gösterir. doğal olarak neredeyse sınırsız süreç, hem de - üretimin uzmanlaşma olduğuna inanılmaktadır bilimsel ve teknik ilerleme. Bu ilerleme ve üretim ölçeğinde artış derinleşme en önemli faktörlerdir olduğunu. Bu süreç, üretim ve tüm sektörlere yaygındır üretken olmayan küre. ayrı, bağımsız dalların sayısında bir artış ile bir bölümü, bir ürün çeşitliliği, hem de bir araya belirli bir sanayi uygulamaları bu şirketler, üretimin ölçek artan sırasında aynı tip ürünlerin aralığını azaltmak üretmektedir.

herhangi bir sanayi üretim uzmanlık teknolojik üretim ve ürün, yapısal olarak aynı tip kurucu işletmelerin uzmanlık tamamlanmaktadır. En önemli özelliği cinsi üretilen mal çıkışıdır. sanayinin uzmanlığı Özeti önlem - farklı alt sektör ve sınai üretim çoğu ayrı, bağımsız şube sayısındaki artış. Bu tür özel sayısının artırılması sanayi çeşitli üretim izolasyonu sırasında sadece gerçekleştirilen bitmiş ürünler, aynı zamanda bazı parçalarda ve bitmiş ürün, süreç ve üretim belirli işlemler bileşenlerinde.

üretim Uzmanlık bağlı olarak hangi grup üretimler halka çit bağımsız sektöründe, aşağıdaki ana tip halinde ayrılmıştır gibidir:

1. Uzmanlık (mühendislik ve otomobil fabrikaları, dikiş ve ayakkabı fabrikaları).

2. demonte gorunumu (fabrikalar otomotiv pistonlar, yataklar, yapım ayrıntıları, bağlantı donanımı).

3. fazik ya da teknolojik (montaj hatları, döküm, dövme).

objektif - İlk uzmanlık en yaygın türleri. mühendislik, çoğu ağır detaylı otel uzmanlık geliştirdi. Montaj doğasında olan kurumsal, konularda uzmanlığı olan bitkilerin dönüşümü tipte üretim yerlerinde teknoloji ve uzmanlık ile işletmelerin gelişmiş bir ağın oluşturulmasını içerir.

Üretimin Tarım ihtisas dikkate sosyal, ekonomik ve demografik faktörlerin yanı sıra üretim özelliklerini (bitki ve hayvanlar, doğal çevre, toprak, işçilik ve malzeme kaynaklarının ekimi özelliklerinin biyolojik özelliklerini, araçlar) alarak gerçekleşir. hane sayıda farklı ekonomik değere sahip çeşitli sektörler vardır ki işletmeler kombine nedeni budur. Onlar üretilen emtia çıkışında küçük bir paya sahip büyük emtia gelişimi için öncelik sektörleri ve daha fazlasını işaret etmektedir. Tarımsal üretimi de yarar ve hizmet ve üretim endüstrileri vardır.

uzmanlık malzeme taban emek bir bölümüdür. Onun geliştirme ürün yelpazesini, bileşenlerin birleşmesini, ürünlerin standardizasyonu, emeğin profesyonel bir bölümü artırmak, üretim ölçeğini artırarak, teknoloji oluşumu ile birlikte yürütülür.

Üretimin Uluslararası uzmanlaşma - sosyal emeğin coğrafi bölümünün temeli. O ilk üreten oluşum dönemlerinde ortaya pazarlanabilir ürünler çiftliklerin ve emtia alışverişi başında. Şu anda dış ticaret devletlerin yardımıyla uygulanmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.