ÇirkinlikTamirat

Ucuza ve çerçeveye zarar vermeden, hızlı taslaklar ortadan kaldırmak: Nasıl kışın pencere mühür

Bir kişinin sorusunu katılmıştır Eğer kış için pencereler mühür nasıl - o modern metal pencereler sipariş ve bir kez ve herkes için sorunu çözmek için tembel olduğu anlamına gelmez. Herkes bunun için parası var. Ya da vardı, ama onlar acil bir şey üzerinde geçirmek zorunda kaldı. Ya da bir kişi kiralık bir dairede yaşayan ve ev sahibi tazminat cam maliyetleri duymak istemiyor. Veya konut sahibi genel olarak plastik pencere ve plastik duramaz.

aksi takdirde biz sıcak enerjili merkezi ısıtma soğutma konut titremeye olacak gereklidir kışın pencerelerin yalıtımı: Birçok durumlar ve sonuç aynıdır. Biz çerçevelerde ve aralarındaki büyük ve küçük çatlaklar kaldırarak yolu taslakları engellemeniz gerekir.

Belki gülecek, ama şimdiye kadar kış için pencereler mühür konusunda yaşanan sorunların çözümünde, yüksek kaliteli malzemeler ... eski gazete biridir. İşaretli! bir tüp içine bir gazete sayfasını Fold - pencere kanadı arasındaki mesafeden biraz daha büyük olan bir genişlikte bir rulo olması gerekir. Bu elemanların çeşitli pencere dikey son ve kapatılması son vermek gerekir.

Yün, poliüretan köpük, kenevir da boşlukları ortadan kaldırmak için kullanılabilir, mükemmel bir yalıtımdır. Eski bir tabaka koymak oldukça mümkündür beyaz bez, üst 4-5 cm genişliğinde şeritler üzerine yapıştırılmış. Yapışkan "banyo" sonra sıcak su ve sıkma şeritler onların iyi bir köpük gereken bir sabun çözeltisi (kendisine yalıtkanlık), olduğu gibi. kış beyaz bir arka plan çerçevesi şeritler üzerinde hızla gerçekleştirilir için bu yolla, camları mühürleme neredeyse görünmez. En kısa sürede sıcak günler geldikçe, yeterince tüm yapıştırma su nemlendirmek için - ve kaldırmak kolaydır. Ancak, kış kaprisli ise, sıcaklık değişiklikleri ile, şerit kendi başlarına gelebilirler. Sonra, ne yazık ki, prosedürü tekrar ederler.

performans ve düşük maliyetli izolatörü mükemmel beyaz renkte klasik ev mum yapılır bir parafin vardır. kış için pencereler mühür önce soğuk için güvenilir bir bariyer çevirmek için, mumlar su banyosunda eritin gerekir. Malzeme sıcak iken, bir şırınga içine dökün ve tüm çatlakları tedavi etmek. Bu yalıtım gerektiği kadar uzun sürecek. Pencere hiç açılması planlanan değilse Eh, bu 3-5 yıl sürecek. silikonu kullanmak yerine balmumu, bu dönem, birkaç kez arttırılabilir.

Eğer kış özel ev veranda, bir ülke yazlık, yazlık ya da çiftlik bina için pencereleri kapatmak için nasıl sorununu çözmek istiyorsanız, pencere filmde toplam gecikme gibi radikal bir tedbir kullanabilirsiniz. Sadece her zamanki plastik şeffaf - negatif sıcaklıklar böyle kırılgan ince cam yapmak. Bu nedenle, süpermarket binada satın almak gereklidir, daha önce filmin bir sıcaklık aralığı için satıcı hesaplanır istedi. malzemenin dikdörtgen bir parça dış çerçeveye bağlı olduğu, böylece çok küçük arasındaki boşluk. 8 mm'lik zımba uzunluğu ile iyi bir takım endüstriyel zımba monte etmek. Film bez koli bandı astar gerektiren, sabitleme yerde parçalanmış değildir.

Ustalar kendinden yapışkanlı köpük bandı yapıştırırken pencereleri kullanmamaları tavsiye edilir. Bu, tabii ki, çerçeveler arasına sokulabilir, ancak neredeyse imkansız ulaşmak klirens tam miktarı (yaklaşık 35 mm) uymak için gereklidir. Film sıkıca kapalı çerçeveli müdahale edecek - bu az ise daha eğer, sen taslak bir boşluk olsun.

Ayrıca uygun bant değildir boyama çalışmaları ve tıbbi sıva. Birkaç hafta sonra ilk önce çatlaklar yeniden açılması, sonra kurumaya ve çerçeveyi kalkmasına. İkinci, aksine, bu yüzden sıkıca baharın gelişi ile koparmak zor olduğunu sopa olacak ve daha sonra pencereyi yeniden boya.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.