OtomobilArabalar

UAZ-452: Özellikleri

"Tablet" veya resmi belgelerde "somun" Bir UAZ-452 olarak adlandırılır. Makinenin Teknik özellikleri bu güne kadar kullanabilirsiniz. Seri üretim 1965 başladı. Bir yüksek düzeyde geçtiği bu iki akslı kombi araba,. Adı "somun" Çünkü ekmek şeklinde benzerlikler ortaya çıktı. UAZ-452 Motor ünitesi GAS-21 temsil etti.

dönüş sinyallerini renksiz 1965 1979 üretilen modifikasyonu "haplar", donatıldı. Bu ışıklar yuvarlak bir şekle sahiptir. oval belirli bir benzerlik elde vücut açısından baskın akışkan hatları.

UAZ-452 hala belirten üretilen iç pazardaki başarısının söyledi. 2011 yılında, büyük ölçekli modernizasyon yapıldı. önemli değişiklikler anti blokaj sisteminin görünümünü, hidrolik direksiyon, geliştirilmiş koltuk ve modifiye motor kaydedilmiştir arasında. Son iki element standart "Euro-4" e göre yapılır.

Nasıl araba yaptı?

İlk prototip bir arka kapı vardı ünlü kutu UAZ-452 idi. Nedeniyle günümüzde de kullanılmakta olan, model "somun" denilen düz şasi ve birkaç dışbükey "yüz" na.

Restyled modeli 1985 yılında yapılmıştır - bugün mevcuttur. Değiştirilen modeli yeni isimler var. Üretici kendi konforunu artırır aracın ağırlığını azaltmak başardı. Küçük bir minibüs ve bir kamyonun oluşuyordu tüm hattı, UAZ-452 olarak adlandırılan. Üretimin başlamasından sonra Özellikler tüm ülkeyi cezalandırdı.

Yakıt deposu 56 litredir. Orijinal versiyonunun Taşıma kapasitesi - 1225 kg, yeni modeller rakam 925 kg'a düştü. Bütün ağırlık tüm çizgi için 3 bin. Kg aşmaz. Boşluk oranı 220 mm'dir. Makinenin montaj yeri üretiminin başlangıcından beri değişmemiş - Ulyanovsk bitkidir.

UAZ-452: Özellikleri

"Somun" aslında iki aks, motor zamanlama ile donatılmıştır. Şanzıman Mekanik tip yüklü. Birlikte ayırma iletimi ile bu monoblok birbirlerine bağlıdır. Bu süreç vardiya aşamasında aktive edildi. global otomotiv endüstrisi için aracın ortak bir dış veri oldukça sıradan parametrelerdir. Bu nedenle UAZ-452 tamir yeterince hızlı gerçekleştirildi. anlamına curbover denilen İngilizce esas alınır Kutu, "kabinin altında motoru."

"Somun" modern modeli prototip çok farklı değildir. Değişiklikler şanzıman, motor ve köprüler uğramıştır. Tabii ki, şirket bunları geliştirmek ve modern sürücünün ihtiyaçlarına adapte etmeye karar verdi. Süspansiyon ve iletim sadece biraz düzeltilir. Bu ekstra para harcamak bitkinin isteksizlik nedeniyle değildir ve ünlü haç ile.

Amaç makinesi

Hatta kamu hizmeti uygun UAZ-452 özellikler, çeşitli sürümlerinde kullanılabilir. ambulans hizmetleri, Polise bu bazı (özel) modeli vardır. İç düzen bağlıdır. Modelin hiza içinde değil Örneğin, kargo ve yolcu taşımacılığı için tasarlanmış bir arabada, sırasıyla bir ve diğer bölme, arasında özel bir bölüm vardır.

Aynı ilke kurulmuş ve sandalyeler edilecektir. Onların sayısı - 10. Kabin bir tablo ve diğer benzer öğeler olabilir. Vyshtampovki çatlamaya ve pencereler tüm versiyonları mevcuttur - bunlar üretici tarafından sağlanan olmasa bile. Bu nedenle, UAZ-452 onarım, gerekli elemanları bağımsız olarak ayarlanabilir.

araba açıklığı

Herhangi bir kişi, makine radikal değişiklik olmadan 50 yılı aşkın bir süredir üretilmektedir açıktır olacak hiçbir görünüm ve performans çok farklı ve benzersiz özellikler varsa popüler ve sadece satın kalabilir. İç piyasada "somun" in Yarışmacılar hala orada. Rekabetçi fiyat ve mükemmel performans sistemlerine söz konusu kategoride arasında lider olmaya devam etmektedir. Motor UAZ-452 kuyu ve sürprizlerle olmadan çalışır.

araba eksileri

Makinenin en önemli dezavantajı bizzat ve sadece pratikte var olan sistemlerin çalışmalardan haberdar olmasıydı. Biz sürüş hakkında ve söz ediyoruz motorun tamiri. Ama bu bile olmaması bir artıdır. Birim kabinde sürücüsünün yanında olduğundan, iç sürece düzeltmek için zaman olabilir "cool". Düşük seviyede Güvenlik Düzeyi (aktif ve pasif olarak). Doğruyu, "somun" yüz Eğer bir kaza sadece çerçeve ve kemer zararlı sonuçlarından sürücüyü koruyabilir. Sürücü nedeniyle şirket dizel ünitesini kurmak için reddetti gerçeğine yakıtı çok para harcamak zorunda kalacak.

araba artıları

Kullanılan Throughput ve çok yönlülük - bu "somun" gurur duyabileceği budur. Araç, 1 ila 10 yolcu taşıyabilir ve yük 450 kg ila 1 ton ağırlığındaki. Taşıma ve izole: İç iki farklı şekilde gerçekleştirilebilir. Iç dekorasyon, bir ısıtıcı, masa, ambarın giriş dönüşümün sistemi kurmak mümkündür. Bu unsurların sayesinde, UAZ avcılık, balıkçılık ve basit gezileri üzerinde güvenilir bir yol arkadaşı olacaktır. tüm ihtiyacı yerleri dört çekerli, geometrik haç ve ferahlık, kolayca veri temsilcinin uazovsky modelleri üstesinden gelir.

1985 modellerden modifikasyonları

yeni modellerin restyling sonra diğer dizinleri aldık.

Dört tekerden çekiş kamyon UAZ-3303 olmuştur. kabin kaput uygun çıkarılabilir kapak oldu ve elemanların çoğu metal veya tahtadan yapılmış, iki sandalyesi bulunuyor.

Van UAZ-3741 olmuştur. tek - Dört çekerli, iki kanat ve yan arka kapı vardır.

UAZ-2206-8 11 yolcuya ağırlayacak bir minibüs. Vücut tamamen metalden imal edilir.

araba hakkında gerçekler

UAZ-452, yerli tüketicilere, şu anda Japonya'da satışa sadece itiraz edecek özellikleri. Bu hattın taraftarların bir kulüp yoktur. Tüm 20 bin dolara sol dümen ile teklif edilen modellerinden birini satın alabilirsiniz ..

karikatürde "Maşa ve Ayı," karakterlerinin (kurtlar) bir yazıt "Ambulans" taşıyan iyileştirici "somun", yaşıyor.

Nedeniyle makine kendi ucuza olması nedeniyle, o sürekli küçük değişiklikler, tuning uğrar. Ve tabii ki, buna uygun modeli çıktı adının değiştirilmesi. Şu anda, "buhanter" ve "buhammer" gibi varyasyonları vardır.

Araç, Sovyetler Birliği temsilcisinin konuşma, büyük bilgisayar ve tarayıcı oyunları bulunur.

Arabanın güvenilirlik

mülkiyet "somun" size uğraşıyoruz hatırlamalıyız ve nadiren kırılır üst düzey yabancı arabalar, karşılaştırmak değil. İşlevsel makine konforlu bir sürüş için tasarlanmamıştır ve tankların yürüyen sütunlarını eşlik edecek. Asker tekniği sivillerden sevmeye iddia etmedi.

Servis istasyonunda kolay ve ucuz bir onarım resepsiyon hizmeti sunan konfor ve güvenilirlik açısından tüm eksikliklerin hızla iyileşti.

"Somun" tüm teknik güvenlik diğer modeller UAZ daha iyidir bazı kanıtlar vardır. Bu seçenek acil durumlarda 452 hastane, polis istasyonları için yapıldı gerçeği kaynaklanmaktadır. Ve onlar güvenilirlik üzerine taleplerini artırmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.